reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

witam z rana i pochmurny dzień
Ja już od miesiąca zażywam LadeeVit 1 tabletkę to są witaminy + kwas foliowy w jednym takie cos mi lekarz zalecił ale ja zażyję ten suplement to mnie strasznie po tym mdli.
Ja zaraz zabierma sie za zrobienie jakiegoś śniadanka i potem za resztę obowiązków
 
reklama
Misianka ja też zaczęłam brać LadeVit i moja gin mówiła, że jeśli mam jeszcze mdłości to lepiej brać sam kwas foliowy bo w tych witaminach jest bardzo dużo żelaza i chyba witaminy B, które wpływają na zwiększenie mdłości.
 
Witam. Ja w pracy, ale jakoś nie mam siły, boli mnie głowa i ogólnie jestem jakaś słaba. Wczoraj w kolejce w mięsnym omal nie zemdlałam, musiałam wyjść na dwór, porozpinać kurtkę,szalik itd i dopiero powoli mi przeszło.
W pierwszej ciąży tak zasłabłam w kolejce na poczcie, az wylądowałam na pogotowiu pod kroplówką. Ciśnienie mam niskie nawet 80/40.. moze to też powód.
Ewelinko, a nie myślałaś o L4 ? Choć na troszkę, żeby odpocząć ? Pogoda też nie sprzyja ciśnieniu.

U nas też dziś pochmurno i mglisto, to że zimno to już norma.
Młody z klasą do kina jechał - fajnie mu. Dzięki temu pospaliśmy pół godz dłużej i spokojniej bez spieszenia wychodziliśmy z domu.
Wczoraj padałam - zasnęłam bawiąc się z młodym. Biedny, aż mu smutno było, co chwilę mnie budził a ja byłam nie przytomna. I na dobre tez już poszłam spać przed 22. A kiedyś to mogłam siedzieć do 1 i wstawać o 7 ...

Będę przez najbliższe 3 godz wciąż patrzeć na zegar ...:D

Korba co u Ciebie ? Coś nie ma Cię tu specjalnie widać, wszystko ok ?
 
ona-to-ma- ja tez jestem z 12.12 a właściwie to z 12.13 ale mój brat bliźniak się pospieszył i urodził się przed północą więc i mnie "przepisali" na 12, a zona brata jest z 9.9
mama-wikusi- a na czym polega ta metoda z obrączką?

sa_raa napisała o tej metodzie z obrączką :) Tyle że mi mówili jeszcze że obrączka ma być ze ślubu kościelnego
hej dziewczyny ja po wizycie dokładnie opisze jutro i postaram się wstawić zdjęcie ale dziewczyny po prostu super popłakałam sie bo lekarz odwrócił do mnie monitor i dzidzia pomachala rączką normalnie tak to było widać taka malutka rączka i te paluszki śliczne :-):-)w domu opowiadałam mężowi i znowu sie popłakałam tak mnie to wzruszyło no i też wyszło że dzidzia odpowiada 12 tydz a jestem w 11 więc tez rozbieżnośc ale tym sie nie przejmuję widziałm dzidzię jak fika koziołki i na pewno jest zdrowa tak sie cieszę jak dziecko :-D

trzymam kciuki za jutrzejsze wizyty &&&&&&&&&&&&&&&&

życze spokojnej nocy ja dziś po tym cudownym widoku będę już duzo spokojniejsza dziewczyny na pewno u nas wszystkich bedzie juz dobrze i nie możemy się zamartwiać bo maluszek juz zaczyna wyczuwać nasze nastroje
Super :)) Gratuluje udanej wizyty aż mi się mordka cieszy jak czytam tak dobre wiadomości :)))
Mi z chińskiego wychodzi, że mój Synek to córcia a teraz ma być Synek więc pewnie będzie Córcia :rofl2:

Z obrączki przy Synku wyszedł Chłopak a teraz ma być Dziewczynka.

Bierze się obrączkę własną i przeciąga przez nią nitkę (ktoś to musi trzymać nie TY!) wyciągasz lewą dłoń i obrączkę na nitce umieszczasz nad dłonią. Początkowo się nie może ruszać. Jeśli zacznie zataczać koło będzie dziewczynka jeśli będzie się poruszała w przód i w tył będzie chłopak. Mam nadzieję, że dosyć jasno napisałam :-p

Niedobrze mi dzisiaj dzień cały - idę spać zaraz chyba
Jaśniutko :)

mam pytanie czy jeszcze bierzecie kwas foliowy bo nie wiem do kiedy sie go bierze a lekarz nic nie mówił?
Biorę witaminy i w nich jest kwas foliowy :)
Witam. Ja w pracy, ale jakoś nie mam siły, boli mnie głowa i ogólnie jestem jakaś słaba. Wczoraj w kolejce w mięsnym omal nie zemdlałam, musiałam wyjść na dwór, porozpinać kurtkę,szalik itd i dopiero powoli mi przeszło.
W pierwszej ciąży tak zasłabłam w kolejce na poczcie, az wylądowałam na pogotowiu pod kroplówką. Ciśnienie mam niskie nawet 80/40.. moze to też powód.
Kochana może pomyśl o L4? Chociaz na tydz dwa żeby odpocząć i siły zregenerowac?
Ja za to znowu mam ciśnienie na pograniczy normy... 138/88 itp... z Wiki obyło się bez tabletek a teraz troszkę się martwie że nie :/ Chyba że taka moja uroda w ciązy. Bo po ciąży mam bardzo niskie.
Witam się z Wami z rana. Dzisiaj w planach pierogi ruskie na obiad i wczorajsza zupka :) Zaraz zbieramy się do sklepu po produkty. Trzymam kciuki za wizytyujące :)
 
Ja też ostatnio jak jechałam w autobusie omal nie zemdlałam, aż się boje co to będzie jak będę musiała pojechać na barania krwi na czczo...
 
Witam się z Wami z rana. Dzisiaj w planach pierogi ruskie na obiad i wczorajsza zupka :) Zaraz zbieramy się do sklepu po produkty. Trzymam kciuki za wizytyujące :)

U mnie dziś pomidorówka - wczoraj był rosołek i go trochę zostało, a nie lubię zup z 2 dnia. Samą zupą to my się nie najemy, więc na drugie pieczony kurczaczek. Mam tylko nadzieję, że nie przesadzę z przyprawami (w ciąży mam jeszcze większą ochotę na pikantne), żeby dla Aro było zjadliwe...
 
Mi na szczęście mdłości i słabości chwilowo przeszły i mam nadzięję, że już tak zostanie :D ale za to dziewczyny jest mi nie wyobrażalnie zimno. Mam w pokoju 24 stopnie a siedze poubierana i pod kocem masakra jakaś.
 
Cześć kochane :) ja wczoraj wyszłam od pani doktor o 23 :p relacja na odpowiednim wątku :) A my z Tosią dalej leżymy, biedna spać nie mogła przez ten cholerny katar brrr :/ pewnie do końca tyg już do przedszkola nie pójdzie :/
 
reklama
Dziewczyny padam dosłownie. Mała pół nocy kaszlała, że spać się nie dało a jak już spokojnie zasnęła to mnie zaczął brzuch boleć chyba z tych nerwów więc już było po spaniu. Dzisiaj też została w domu i nie wiem czy nie trzeba będzie przełożyć daty zabiegu w Białymstoku. Domowymi sposobami się chyba tego kaszlu nie pozbędziemy :(
Teraz biorę się za drugie śniadanko. Mąż dzisiaj do 16 w pracy. Potem dentysta, lekarz rodzinny i pewnie na 19 będzie w domu :(
 
Do góry