reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

reklama
Witaj Marta. Czuj się jak wśród swoich :)

To bóle to chyba faktycznie muszą być od pogody. Mnie (odpukać) nie boli, ale jestem jakaś nieprzytomna. Wyszłam zrobić zakupy bez autka: 1 - bałam się siadać za kółko; 2 - stwierdziłam, że może spacer mnie trochę orzeźwi. No i jakoś mnie nie orzeźwiło :no: Dalej się czuję taka zdezelowana. I chyba będę musiała położyć się spać. Ale jeszcze sobie coś zjem - napadła mnie dziś chęć na kanapki z ogórkiem i pomidorem (oczywiście z solą i pieprzem). Jeśli nie zasnę to będę tak podjadać do samego obiadu...:baffled:
 
Witam Wszystkie czerwcowe mamusie ! Jestem Marta z Kalisza, termin mamy na 15.06 - przyszłą wizytę na 26.11 - ostatni raz byliśmy 24.10 więc mam w sobie mieszankę uczuć przed wizytą : starch czy wszystko dobrze, szczęście bo to pierwsza ciąża po trzech latach starań,
Witaj. Tylko 5dni do twojej wizyty zleci szybko:)
Witaj Martusio !
Na pewno będzie wszystko dobrze a obawy, no cóż... my wszystkie tu mamy. I wcale się nie ma co dziwić, jak tu się nie martwić o tak ważą istotkę - dmuchać i chuchać będziemy zawsze :)
Spokojnej ciąży życzę !

Za 20 min jadę do gin... aż mnie żołądek ściska - czuję się jak przed jakimś ważnym egzaminem albo pierwszą randką - mało kiedy mam takie motyle w brzuchu :)
KCIUKI KCIUKI ZACIŚNIETE, CZEKAMY NA RELACJE :)

Martusia witaj!

dopisując się do wątku kwasu foliowego to ja biorę mega dawki 5mg i co drugi dzień 10mg (normalnie jest 0,2mg) do 12 tygodnia, oprócz tego biore PregnaPlus (tez zawiera kwas foliowy :-) + kwasy omega i inne dobroci) do tego magnez +witB6, wit B kompleks, preparat drożdzowy (ponoć poprawia wchłanianie magnezu) i oczywiście do tego zestawik hormonów: duphaston + luteina+ estrofem ufff dużo tego jest :tak:i jeszcze syropek Lactulose - super na ciążowe zaparcia ;-)
Życzę wszystkim spokojnej bezmigrenowej środy:-)
Jej ile ty tego łykasz :O Szok normalnie. No ale ty masz 3 :)

Dziewczyny współczuje bólu glowy.... ja miałam dwa razy, raz brałam paracetamol a drugi raz przeszło samo ale masakra poprostu :/
 
No i mnie dzisiaj dopadł ból głowy. Leżę i nie mogę wstać :( Najgorsze, że mała mi strasznie kaszle i nie chce jej ciągać po aptekach .Żresztą pewnie nawet bym nie doszła:(

Robaczku trzymam kciuki:tak:
 
Hej dziewczyny!!!

U mnie już stresik na całego - tradycyjnie proszę o trzymanie kciuków za wizytę o 15.45 - Wasze kciuki zawsze działają, Kochane moje :-).
Boję się straszliwie, jak Robaczek pisze, gorzej niż przez pierwszą randką...


Też trzymam mocno kciuki za Wasze wizyty, Robaczek kciuki zaciśnięte!!!!

Korba - też tak spać nie mogłam, wstałam na siku o 4 i do rana po spaniu. Zasnęłam o 7.30, a o 8 Natka mnie obudziła. Chodzę na rzęsach, ale stres pomaga nie zasnąć.

Zmykam zaraz się szykować i odgruzowywać po 2 tygodniowym leżeniu w piżamie. Moja Natusia wczoraj do mnie "mamusiu, ale mogłabyś sobie nogi wreszcie ogolić, bo tak drapiesz". Wszystko na temat. Tak więc zmykam spełnić polecenie córki :).

buziaki dziewczyny
 
Ostatnia edycja:
natis kciuki zaciskam, wszytsko bedzie ok :-)
Ja was laski nie nadrobie :-) bol glowy mialam wczoraj. Ale na szczecie nie migrenowy. U nas pogoda jest tak wstretna ze marze zeby sie zakopac w poscieli i isc spac, ale nie jest mi to pisane przez jakis czas, mam sporo zalatwien, za niedlugo Adam zaczyna przedszkole a ja kurs jezykowy wiec ani tyle nie bedzie czasu na nic.
szykuje sie do wyjscia, idziemy z Adasiem wypelniac papierki w przedszkolu. wpadne wieczorem poczytaj relacje z wizyt :-) trzymajcie sie cieplo!
 
Już 13 a ja nadal leżę. Dobrze, że chociaż rosołek mam to sobie zjem z malutką. Nie mam wogóle siły i jeszcze te mdłości :( Ta pogoda naprawdę dobija
 
reklama
Do góry