reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

hej
widzę że tu więcej pochorowanych dzieciaków - my chyba powoli opanowujemy sytuację, młody dziś nawet dał się namówić na inhalacje

zdrówka wszystkim dzieciakom i cierpliwości dla rodziców


Pamietam, ze na Lipcówkach taka stało grupa ok 20 dziewczyn ustaliła się około 20tc , potem kilka dziewczyn przybyło po urodzeniu maluszków. Grupę otworzyłyśmy właśnie ok 20 tc. Wcześniej tak duzo się zmieniało , ze chyba nie było sensu. Dziewczyny przychodziły i odchodziły. Do teraz mam kontakt z tymi dziewczynami. Telefoniczny, formułkowy i na FB. Mamy tam zamkniętą grupę. Znamy sie z imienia, nazwiska i zdjęć. Z wieloma się spotkałam. Myslę, ze na czerwcówkach to równiez z czasem się unormuje i samo"ułoży". Czego nam zyczę bo na Lipcówkach tworzymy naprawdę zgraną grupę.

Dziś byłam na badaniach, 28 mam wizytę. Wtedy umówię sięna Usg genetyczne. martwię się trochę z powodu wieku i pewnie wiedzy...

wisienka ja trzymam kciuki za genetyczne

u nas na lipcowie tez mamy zgraną paczkę

a u mnie samopoczucie o dziwo jest lepsze praktycznie od odstawienia leków, a w poprzedniej ciąży długo się utrzymywało
dziś zaliczyłam rano hafta, ale to już się robi wyjątek a nie norma
no dobra, spadam spać, bo pewnie znów ciężka noc przez małego

heh a pisałyście o antybiotykach - nam trzymali młodego tak co infekcja to antybiotyk, ale zmieniliśmy lekarza - teraz w sumie były 2 miesiące przerwy, a teraz choruje, ale nie dostał żadnego antybiotyku i leczymy inaczej
 
reklama
Mi z chińskiego wychodzi, że mój Synek to córcia a teraz ma być Synek więc pewnie będzie Córcia :rofl2:

Z obrączki przy Synku wyszedł Chłopak a teraz ma być Dziewczynka.

Bierze się obrączkę własną i przeciąga przez nią nitkę (ktoś to musi trzymać nie TY!) wyciągasz lewą dłoń i obrączkę na nitce umieszczasz nad dłonią. Początkowo się nie może ruszać. Jeśli zacznie zataczać koło będzie dziewczynka jeśli będzie się poruszała w przód i w tył będzie chłopak. Mam nadzieję, że dosyć jasno napisałam :-p

Niedobrze mi dzisiaj dzień cały - idę spać zaraz chyba
 
teri114 ciesze się że wszystko dobrze kochana.
wisieńka u mnie jest różnica rok i 3 miesiace. powiem ci że przez pierwszy miesiac było mi dość ciężko bo drugą miałam cesarke i ciężko dochodziłam po niej do siebie bo aż 6 miesięcy. a tez nikt mi nie pomagał bo mieszkamy sami i sporo mamy do rodziców a na dodatek mąz ma taką prace że tylko na weekend zjeżdza. nie było łatwo ale dało się rade. dobre to było że chłopcy oboje byli spokojni ale za to teraz bardzo nadrabiają. ale teraz tez będe miała troche spokoju bo oboje juz chodza do prezedszkola wiec pogodze wszystko. dlatego tak to zaplanowaliśmy!:-)
 
justa oczywiście że tak, co najmniej do końca pierwszego trymestru, ale można cała ciążę

heh młody usnął nieprzebrany, na śpiocha go przebraliśmy i śpi dalej
i fajnie
 
JUSTA19854 ja kwas foliwowy nadal biore jeszcze mi zostało 5 tabletek a potem lekarz kazał żebym sobie kupiła jakies witaminy, np FEMIBION albo cos podobnego co będe uważała



Mój najmłodszy tez tak usnoł :) bedactwo sie dzisiaj wybiegało na dworze, potem zjadł kolacje i nie wiem kiedy usnoł :-)
 
Ostatnia edycja:
Dziekuje za odpowiedz:-)
Ja sie coś przeziebiłam, w pracy co chwile kichałam, kuruje się herbatka z miodem i cytrynką.
Wracałam dzis pociagiem z pracy, miejsc siedzacych nie było a i stojących osób było mnóstwo no i zrobiło mi sie nagle gorąco i słabo, mam nadzieje ze to nie bedzie sie powtarzac, bo jak na na razie tak dojeżdzam i musze to przetrwać.
 
Justa kwas foliowy przez całą ciążę , chyba , ze przyjmujesz jakieś witaminki dla ciężarnych to kwasu już nie bierzesz bo tam w składzie jest. Teri cieszę się , ze wszystko ok na wizycie :) Ja zaczynam się strachać przed jutrzejszą.

Natis nie znam niestety nazwiska tej pani.
 
Ostatnia edycja:
Wlasnie co do witamin to gin kazala mi wykonczyc te co mam (femibion natal 1) zostaly mi 3 tabletki i kolejne mam brac dopiero kolo 20tyg... Stwierdzila ze dopiero w tedy beda potrzebne a bede je brala do konca karmieni piersia wiec jeszcze sie ich nalykam :)
 
reklama
Fioletowa to ekstra, ze lepiej się czujesz. Ja mam też taką nadzieję za każdym razem jak mi jest ciut lepiej
Emilia Mila też chodzi do przedszkola.A ja równiez bedę po 3 cc. Akurat na okres narodzin moj P będzie pracował tak jak twój więc nie bedzie łatwo. Ale musze jakoś sobie to zorganizować a jaestem dobra w organizacj:-Di
Justa
z tym kwasem jest tak, ze w pierwszym trymestrze on zapobiega wadom wrodzonym przede wszystkim a potem bierze się go aby zapobiegać anemii gdyż jak witamina b wspomaga wchłąnianie żelaza.
ona to ma ja przy karmieniu nie mogłam brac żadnych witamin bo małą dostawała od tego kolek. Brałam tylko kwasy omega.
 
Do góry