reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

ja tez sprawdzałam ten chiński kalendarz z synkiem mi sie sprawdziło bo wyszedł chłopak teraz wyszła córka no zobaczymy przeczucia mam na dziewczynkę jak ja bym chciała 14 tydz i dowiedzieć się kto tam siedzi :nerd:

za 2 godziny jade na wizyte i juz mam motylki w brzuchu i sie denerwuję bo to genetyczne to stresik jest

o tych testach na płec słyszłam ale chyba w to nie wierze za bardzo zamiast wydawać ponad 100 zł lepiej poczekać te kilka tygodni i mieć pewność a nie potem sie niepotrzebnie rozczarować
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja tez sprawdzałam ten chiński kalendarz z synkiem mi sie sprawdziło bo wyszedł chłopak teraz wyszła córka no zobaczymy przeczucia mam na dziewczynkę jak ja bym chciała 14 tydz i dowiedzieć się kto tam siedzi :nerd:

za 2 godziny jade na wizyte i juz mam motylki w brzuchu i sie denerwuję bo to genetyczne to stresik jest

o tych testach na płec słyszłam ale chyba w to nie wierze za bardzo zamiast wydawać ponad 100 zł lepiej poczekać te kilka tygodni i mieć pewność a nie potem sie niepotrzebnie rozczarować

udanej wizyty życze i trzymam kciuki za wszystkie dzisiejsze wizyty :-)
 
teri114 hihi ale mnie ubawiłaś tym testem:) doszłam do zadania z igłą i nitką i zaczęłam się śmiać na cały głos (w pracy raczej tego nie zrobię)... pytanie o nos tez jest dobre:D

Ale z nas wariatki:) każda już by chciała znać płeć mimo, że wiemy, że temu wszystkiemu i tak nie można wierzyć:p:p:p
 
Ja sprawdzalam ten chinski i tez mi sie sprawdzilo z chlopkiem w poprzedniej ciazy... Teraz tez wychodzi chlopak.. :-) no zobaczymy ;-)
 
reklama
on-to-ma ja kolejne usg mam dopiero 26.11 i wtedy zobacze co mi lekarz powie. jak mi wyliczał termin powiedział że ze wzgledu na nieregularne miesiączki według mojego kalendarzyka co zapisywałam przez ostatni rok i jego wyliczen wychodzi mu 7,4tc i potem zrobił usg i też mu tak wyszlo. a według regularnej miesiączki powinno być 8,2tc. ale właśnie wtedy nie zapytałam o to dokładniej
 
Do góry