reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Gosiak, ech marzy mi się polgodzinna drzemka, Ale kiepsko o nią. Miki z drzemka wstał w fatalnym nastroju. Żeby złapać oddech musiałam uciec do łazienki. Byle do 20 I pójdzie spać.

Marysia, Miki dostał karę za niesluchanie, zapragnie łóżeczka (czym rozbudzarozbudzał Krysie) I dekorowanie nocnej lampki. Skoro już nic na niego nie działało, ani upominanie, ani odciaganie, to musiał siedzieć spokojnie na fotelu minutę (co u niego to wyczyn; więc przez ciągle sadzenie przedłużyło sie to do prawie 10). Były płacze i histeria, Ale w końcu się udało wytrzymać i co najważniejsze- poskutkowało.

Teru też bym dziś tylko spała. Oby noc była spokojna to odespie wszystko.
 
reklama
Marys ja już nie raz się przekonałam że na allegro połowę taniej
Gdzie wszyscy ? Odsypiaja ja już czekam na jutro jakiś nudny dziś ten dzień jutro to chociaż wezmę się za porządki :p
 
Marys, tak jakby karnego, ale żeby był prawidłowy to powinna odseparować go od wszystkiego (np od TV), a tymczasem umiueszczalam go w takim miejscu, żeby jeszcze mógł się na czymś skupić siedząc. Na typowego jezyka wydaje mi się jeszcze za mały, że nie do końca rozumie co i dlaczego robi nie tak.

Dziewczyny jakieś specjalne sanki kupowałyscie? Czy takie całkiem normalne?
 
Palin najzwyklejsze z oparciem są duże więc już posłużą na lata
 

Załączniki

  • 1420137290584.jpg
    1420137290584.jpg
    15,3 KB · Wyświetleń: 64
hej kochane :)

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku ;-)

U nas rok i nie skończył się dobrze i nie zaczął. Wczoraj rano Tosiu dostał ostatnią dawkę antybiotyku a ze zaczął kaszleć, katar go męczył i pojawiła się dziwna wysypka na buzi pojechaliśmy do swojego lekarza. I niestety są szmery na oskrzelach więc antybiotyk przedłużony i w poniedziałek kontrola. Serce mi pęka, że on tak musi się męczyć. Już po xyzalu było dobrze, nie było kataru itp. i znów jakieś choróbsko go dopadło. Aż dziwne (odpukać) Julia zdrowa. Niech to się już skończy :-(

Co do sylwestra to do 24 nie wytrwałam. Pisałam troszkę z wami na fb, potem wtuliłam się w Tosia co by czuł mamusię i spał spokojnie i sama zasnęłam. K z Julą też już wcześniej polegli więc w nowy rok wkroczyliśmy śpiąc :-) A potem się dziwić, że mam w domu samych śpiochów ;-)

Dzisiaj Tosiu w dzień zamiast 1-2 godz spał 30 min(11-11.30) więc ledwo daliśmy radę go do 19 przetrzymać. Na szczęście inhalacje zrobione, antybiotyk wzięty i niech zdrowieje mój kochany. Pogoda jaka jest jest więc siedzimy w domku i tylko z Julunią na zmiane wychodzimy. Jutro bajkoland ją czeka a w sobotę K zabierze ją na basen. Szkoda, że nie możemy tego czasu spędzać wspólnie tylko się dziećmi dzielić :( Tosiu się wierci :(
 
Właśnie położylam Zosie. Nie spala w dzień, a wstała o 7 rano. Byliśmy u jednych i.drugich Rodziców. Zosia sie wybawila.


Teri zgadzam się! Allegro, olx to są ofert o.wiele tańsze. No.i wyprzedaże w sklepach internetowych.


Palin Mikołaj śpi? Odpoczywasz? Palin my mamy z pchaczem i śpiworkiem. W ubiegłym roku, w czasie śnieżnej zimy, sprawdziły się rewelacyjnie. Widziałam tez fajne z dwoma Siedziskami, oparciami. Super rozwiązanie dla rodzeństwa ;-)


Paulunia :-( niech Tosiu szybko wraca do zdrowia!



Lecę się kąpać i po resztę wczorajszego wina. Teri, pijesz? :p
 
Mikoto, Mikołaj właśnie zasypia z tatą. Narobił mi stracha, dopadł się do pumeksu (jak go dorwał to juz w ogóle dla mnie zagadka) i troszkę odgryzł. Właściwie takie drobinki skruszyl, ale teraz to boje się o jego zęby, czy nie uszkodził szkliwia. Muszę jutro dokładnie je obejrzeć, bo dzis juz nie dal sobie zajrzeć. Nosz to jest ciężki przypadek Urwiska.

Krysia to raczej w tym roku nie saneczkowa.
 
Palin o.matko! Koniecznie sprawdź czy nie wyszczerbil zębów :-( ale jakby coś się stało, to by płakał??? I na Krysie przyjdzie pora, by się sanecZkowala ;-)


Ja juz pizamowa, szlafrowkowa.zostało zmyć naczynia.
 
reklama
Witam wieczorowa pora,

Tymek uspyia z tata. Chcialabym aby tez umial przy ni zasnac. Wiec wchodzimy razem,a ja sie ulatniam po jakims czasie. Wczoraj bylo niezadowolenie, ale dzis jakos wyszlam, choc nadal slysze jego gadanie ( TYmka), a musza sibie poradzi bo pod koniec stycznia mama ma wychodne na imprezke :-p

Palin - mam nadzieje, ze z zabkami wszystko dobrze bedzie !

Marys - zsankami nie pomoge bo tu sniegu nie ma :dry:

Lece podszykowac jakas kolacje :tak:
 
Do góry