reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Teri a za ile kupilas sanki?
Mikoto ja staram sie ja przetrzymywac jezeli do 12 nie zasnie, bo pozniej to juz bedzie pozno kladla, M tego nie rozumie, wiele razy go prosilam zeby jej nie kladl na sile... nawet dzisiaj powiedzial ze mam ja polozyc na sile, nosic dopoki nie zasnie :-/ bo ona musi miec drzemke i koniec... Ehh... On na to nie patrzy, ze ja pozno klade sie spac, bo on tez malo spi tylko ze on przez samego siebie bo siedzi i gra do niewiadomo, której..
Wenusjanka ojejku jakbja dawno kopytek z grzybami nie jadlam o_O aaaa smaka teraz mam :p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Marys za 50 zł już z wysyłką oj ciężki harakter na Twój mąż :what:nosić takie duże dziecko do spania :what:
Mikoto nic siedzimy w domu autem na ten lód nigdzie nie jadę M popija piwko a mnie głowa boli po tych drinkach wczorajszych :p
Wenusjanka oj zdrówka idą może ząbki?
 
Mikoto, u nas jest 4 stopnie na plusie. Po wczorajszym śniegu nawet śladu nie ma. Świat za oknem wygląda jak po jesiennej ulewie.

Marys, to jedynie wina Tatusia, który zapomniał, że synek dużo pije, dużo siusia. Wy zaczeliscie kłótnią, a my potyczką na poduszki (dla bezpieczeństwa dzieci w ruch nie poszła cięższa amunicja).
Jak taki mądry z noszeniem, to może niech sam ponosi takiego dużego brzdąca aż zaśnie?

Teri, na pewno wykorzystacie jeszcze sanki w tym roku. Jeszcze przed nami ferie zimowe, a w najgorszym wypadku poczekają na końcówkę roku ;-)

Moje dziecko mnie dziś nienawidzi. Dostał ode mnie kare za swój zachowanie i teraz nie chce żebym nawet podchodziła. Tata zyskał na znaczeniu, dziś jest tym dobrym rodzicem.

Zaraz drzemka Mikołaja, może i Bałda w końcu zaśnie (bo tylko podsypia i szybko się rozbudza), to weźmiemy się za obiad. Wczoraj nas wzięło na faszerowane piesi z kurczaka, a dziś będą placki cygańskie.
 
I ja witam Noworocznie :-)
Teri , Mikotko i u nas blogie leniuchowanie do 9 :-)
Do tego Hubi zrobil prezent i pierwsza pobudka byla na flaszke przed 6 - a normalnie o tej godz jest 3flaszka wypijana :-) . No i tez o 9 S wstal i jeszcze chwile zabawial Hubcia nim ten wskoczyl mi do lozka dac slodkiego buziaka :-)

Marys alez Ci ten Twoj nie mysli konkretnie. Nosic i lulac ? Przeciez to juz nie ten wiek..
Mam nadzieje ze jednak popoludnie spedzicie milo.

Palin Mikolajowi pomylily sie swieta :-):-) noc z przygodami - oby pozostale w tym roku takie nie byly :-)

Po poludniu zostaje juz sama. Jutro o 10 S ma w Wawie spotkanie :-:)-( coraz trudniej znosze rozstania :-( Mikotko jak Ty tak dlugo dajesz rade ? Macie szanse na zmiane waszej sytuacji ?

A pierwsze postanowienie zrealuzowalam - zainstalowalam aplikacje bb. Wlasnie robie mleko w kuchni :-)
 
Marys mam nadzieje ze robisz wszystko po swojemu. Jesteś wykształcona kobieta,na poważnym stanowisku w pracy, a mam wrażenie, że Twój mąż i szanowna pani teściowa traktują Cie jak dziecko :-( nie daj się. Matka wie co dla dziecka jest najlepsze! Mocno Tule!


Wenusjanka o wow! Na bogato Nowy Rok :-D kopytka! Uwielbiam!


Teri hi hi klin klin, lej ten gin :p ja właśnie powiesiłam pranie. Oglądamy bajkę Michałek ;-)


Palin dobrze Piszesz z tym.noszeniem! Już któryś raz zbieram się do tych piersi po cygansku. Musze w końcu zrobić. A u nas dzisiaj pstrąg z piekarnika z warzywami.



Robaczki mocno Cie przytulam. U nas minie teraz w lutym 6 lat od kiedy Mikotkowy pracuje na wyjeździe. Wiadomo, lekko.nie jest, ale co zrobić? Hubi, Kochany jesteś, że tak pięknie.spałem i dalej.pospać Rodzicom. I jak aplikacja? Fajna, prawda?
 
Mikotko swietna ! Teraz mam Was w kieszeni, hihi. Tylko bateria pewnie bedzie chcialabyc 3xdziennie ladowana :-D
Tez wlasnie chce isc pranie robic, widze ze nie sama jestem :-)
Lece jeszcze zmywarke oproznic, poodkurzac i obiad robic.
No i doczlowieczyc sie bo w pizamie siedze, bez makijażu itd :-D
 
Mikotko swietna ! Teraz mam Was w kieszeni, hihi. Tylko bateria pewnie bedzie chcialabyc 3xdziennie ladowana :-D
Tez wlasnie chce isc pranie robic, widze ze nie sama jestem :-)
Lece jeszcze zmywarke oproznic, poodkurzac i obiad robic.
No i doczlowieczyc sie bo w pizamie siedze, bez makijażu itd :-D



Robaczki, przybij piątke! Ja też jeszcze pomykam bez zrobionego oka, w domowych spodniach, ale tak mi dobrze, leniwie.
 
Wiatmw Nowym Roku !!!

Tymus przebudzil sie w nocy tlko raz tuz przed polnoca i to na tyle mocno, ze siedzial w lozeczku :szok: ale na szczescie okrylam i zasnal a zaraz potem zaczeli strzelic. Nie bylo tego duzo, wiec sie nawet nie ruszyl.
My do naszej polnocy nie dotrwalismy, tzn lezelismy juz i zasypialimy.
Jeszcze raz wszystkiego co najlepsze i dzieki za wieczorne pogaduchy :-D

Mikotku
- hihihi moj strzelil foszka, boTymek wstal o 6 i Emil ok 8 przyszeld abysmy sie zamienil i powiedzialm ze zaraz wstane a przysnelam , wiec on nie dospal...ale coz dospi jutro;-)

Palin - ojjj a to przygody miueliscie. Mam nadzieje, ze odpoczywasz dzis :tak:

Marys
- Mikotko ma racje sprobuj przetrzymac bez drzemki, pare dni moze byc ciezkich a potem sie przestawi

Robaczku - pamietaj, ze ter rozstanie juz niedlugo sie skonczas, a Ty zabnieraj sie za porzadki :-D

My po spacerku Noworocznym Tymek drzemie, Nelka zawiesza oko. a Emil idzie smazyc nalesniki :tak:
 
Teri to tanio, my zaplacilidmy 90 zl :-/ a wczoraj w innym sklepie widzialsm identyczne do tych co kupilismy za 70 zl :-/ ma ciezki charakter, najgorsze, ze uwaza ze tobon ma zawsze racje :-/
Palin u nad tez sniegu nir ma :-( i wiatr jeszcze fo tego wieje... M ja nosi, bo chce zeby spala, ale facet ma wiecej krzepy w lapach niz kobieta, a 11 kg nosiv i probowac uspic jak placze i wierzga jest ciezko :-/ a za co Miki dostal kare i na co?
Robaczku na dlugo S wyjeżdża?
Mikoto dokładnie odnosze to samo wrazenie, ze traktuja mnie jak dziecko, ktore nie potrafi sie zajac swoim :-/ robie po swojemu, tylko z tego tez pozniej wynikaja awantury :-/

No i Mloda nie wytrzymala. Glaskana po plecach tatusia zasnela na siedzaco :-/ M teraz gra, ja rozwiesilam jedno pranie, wstawilam drugie i ide sie zdrzemnac no jak siedzialam z Mloda to oczy same mi sie zamykaly :-/
 
reklama
Ależ dziś nuzacy dzien za oknem szaro i ponuro wietrznie i mokro ja bym tylo drzemala :confused:
Marys a gdzie kupiłaś w sklepie bo u nas takie same w sklepie też kosztowały ponad 90 zł a na allegro 39.99 !! To z wysyłka połowę taniej
 
Do góry