reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Mikoto o nie nie dziś wymiekam :p
Palin o jej a to Urwis mały oby nic nie było masz zamiar kupować sanki ? Trzeba raczej już myśleć o przyszłym sezonie zimowym teraz coś ciężko widzę będzie :what:za rok Krysia już będzie saneczkowa ;)
 
reklama
Gosiak dobrze, że tak.uczycie Tymka. To zaprocentuje. Co to a styczniowa.impreza Ci.się szykuje? ;-)


Teri :p ;-) tez mi.się wydaje ze niewielki będzie użytek.z.sanek teraz.
 
Palin no ale jakiś poczatek tego jest :-) Jezeli chodzi o sanki to drewniane z oparciem :-) ojejku a to zdolny Miki, oby nic nie zrobil sobie z zabkami!
Teri kupilismy te same sanki!
Paulunia ojej zdroweczka dla Tosia! Oby szybko przeszlo!
Mikoto ja dolaczam z Martini ;-)
Gosiak ooo a gdzie na imprezke wybywasz? ;-)
 
Kasia, ktora opiekaowala sie Tymkiem ma urodziny aleee wypadnw sumie nie urodzinowy a bardziej babskie wyjscie -oderwanie sie od wsyztskiego. Najpier jedzonko w jakiejs knajpcempotem tany tany - tylko w co ja sie ubiore ??? ;)
 
Pisalam wczesniej ale mi wcielo posta :-(

Mezo pojechal, juz jest na miejscu :-( dzieci plakaly strasznie a ja lykalam lzy :-( coraz ciężej :-(
Hubi zanim zasnal wolal tata tata :-(

Kupuje jutro kartony i worki prozniowe by zaczac juz porządki.... będzie łatwiej nam znosic rozstania :-(

Palin Hubi by nie usiedzial na jezyku jeszcze ale dobra to metoda kilka razy Sewetyn siedzial kiedys :-) do pumeksu Hubi mi sie jeszcze nie dorwal tylko dlatego ze go nie mam hihi
Zycze Ci spokojnej nocki !

Mikotko zdrowko ! Ja dzis spijam gripex bo przeziebienie lapie :-) Zosia pewnie padla po wojazach ?

Gosiaku koniecznie wybywaj na babskie spotkanie to dobrze robi ! Ja juz umowiona w Wawce jestem z kolezankami bo mam zamiar na caly tydzien w ferie pojechac. Hubi bezblednie daje sie polozyc tatusiowi :-)

Paulunia jejku mam nadzieje ze w koncu antybiotyk zwalczy wszysko, biedny kochany :-( my wszyscy kilka dni temu bylismy na basenie. Hubi byl w niebowziety,, lobuzowal, a jak skubany doskonale plywa ! Ludzie stali i sie na niego gapili :-)

Jestem juz w lozeczku, glowa mnie boli :-( dobrze ze jeszcze tydzien ferie mamy. Niania przychodzi na popoludnie wiec ranek powolny i pizamowy :-)
 
Mikoto, no mam nadzieję, że by płakał, jakby cos tym zębom zrobił, ale może to wyjdzie po czasie. Oby nic nie było, bo tu o dentyste dobrego, a juz zwłaszcza do dzieci bardzo ciężko.

Gosiak, pewnie, uczcie Tymka zasypia z tatą. U nas Aro przejął Mikiego jeszcze jak byłam w ciąży i dla mnie to było super wyjście. A teraz jest jest to wygodne, zwłaszcza jak Krysia ociąga się z zaśnięciem.

Teri, no właśnie się zastanawiam nad saniami, bo i moje z dzieciństwa zajeździłam i Aro swoje też. Ale bez pośpiechu, biorąc pogodę za oknem i nasze możliwości ich wykorzystania.

Robaczku jeszcze troszeczke i juz będzie koniec rozstań. Juz naprawdę niedługo. Dacie rade.
Mnie niestety potrzebny pumeks, bo naskórek mi się na stopach nie złuszcza prawidłowo :-(

W prognozie pogody mówili, że od środy - czwartku wracają mrozy, nawet lokalnie do -15. Zima jeszcze nie odchodzi a dobre, wróci i sanki się przydadzą.
 
Witam się z kawą!



Zosia wstała o 8, kilka razy chodziłam.do niej w nocy, bo się kręciła. Mikotkowy pojechał zaprowadzić auto do mechanika.


Gosiak ale super wyjście Ci się Szykuje! Jak noc?


Robaczku Tule mocni, ale te aktualne rozstania są po to,byście juz byli razem :-) zobaczysz jak.szybko.minie. Tym bardziej ze czeka.Cie sporo prac porządkowych. I Ty korzystaj i spotykają się z koleżankami. Takie spotkania są potrzebne. Kochana, mam nadzieję że Podpowiedzi posiada Twoim postem odnośnie Jedzenia, chociaż trochę pomogą i Hubi zacznie więcej jeść
I wiem jak się Martwisz :-( Zosia ostatnie dwa tygodnie tak kiepsko jadła, a kilka ostatnich dni to już w ogóle były bardzo zle. Ale od dwóch dni żniw ładnie jw. Obu tak już zostało. Racuchy polecam, nas ratowali w chwilach kryzysowych. Zosia je uwielbia. Na kulinarnym.wrzucilam przepis. Ja robie drożdżowe. Zosia usnela w momencie. Ciekawe jak BedIe Dzisiaj.wczoraj wytrzymała cały dzień od 7 do 20. Z Hubiego pływak.wyborowy!



Palin pospaliscie? Jak Mikołaj? Pozwolił sobie sprawdzić ząbki?


Teri jak.Noc? Chociaż biorąc pod uwagę możliwości Darii, to może jeszcze spicie ;-)



Kingusia gdzie jesteś? Jak Laura? Dobrze spala?



Emcia jak U Was? Jak Nina?


Wenusjanka kopytka.się udały? Jak Bella? Dalej rzadkie kupy?



Ankaka jak samopoczucie?

Paulunia jak noc? Tosiu spał spokojnie?



Wisienka gdzie jesteś???? Czekam.na.Ciebie! Na Twoją relacje z Sylwestra! :-D



Marys o.której Karina poszła spać? Mam nadzieje, ze jesteś wyspana a i samopoczucie lepsze :-*
 
Witanko kawowe. Mikoto, dzięki że pytasz. Pupa jak u pawiana, mała nie może usiąść, kładzie się na brzuchu i na kolanka do zabawy. Chodzi w tetrze, w ruch poszła niezawodna mąka ziemniaczana. Nie wiemy, co wywołało taką silną reakcję, noc była piękna, w całości przespana do 6,30, ale wczoraj wieczorem wychodziliśmy ze skóry, żeby ja uspokoić, zabawić. Oczywiście jak zawsze w takich przypadkach po 4 kupie podałam Smectę i Enterol, zestaw absolutnie u nas skuteczny. Efekt połowiczny-kupa dziś była cuchnąca jak diabli, dość rzadka, ale za to jedna. Pupa ciut lepiej. Izabelka chodzi powoli i wąsko stawia nóżki :no:
Wieje jak diabli, spaceru nie będzie, dawno nie byliśmy, a przydałby się...Inne dziecko potem mam w domu :tak:
Kopytka wyszły bossskie, Iza zjadła posypane ciut cukrem, reszta biła się o sos :-D. Zażądano powtórki:sorry2:
Dziś czeka mnie pieczenie chleba, jeden zrobię ze smażoną cebulką, na próbę. Na obiad nie wiem, co.
Poza tym mam pytanie: suplementujecie dzieciaczkom wit D zimą? :confused:
A, no i gwóźdź programu: mamy gryzacy problem! Wszy! :szok::baffled: Wczoraj jeździłam wieczorem do apteki po szampony itp. Ścięłam Oli włosy z długości od pasa tak za ramiona, nie mogłam wyczesać gnid :baffled:[rzygi], dziś prostownica, kompres z octu, itp. Rozpacz czarna. Iza to oddzielny przypadek, pani z infolinii powiedziała, żeby dziecko w tym wieku ściąć na łyso :szok: bo nie da wybrać :baffled: Jak powiedziałam, że ma za ramiona, gęste i kręcone myślała, że żartuję. No i właściwie w tym momencie Aleksis wyciągnęła karteczkę z informacją od Pani, że w klasie jest pandemonia wszy :wściekła/y::szok: Cholera. Jak nie sraczka to robactwo. Jak któraś z was ma w tym zakresie doświadczenie, to proszę o radę.
 
Wisienko cholera ale sie porobilo! I co teraz? Takie ladne wloski szlag trafi? Ogolicie ja?:(
Mam nadzieje,ze da rade inaczej z tym dziadostwem zawalczyc.
Jak podajesz smecte?
 
reklama
Mikotku jak ta Zosienka wytrzymuje caly dzien bez snu? Taka dorosla panna juz sie robi,tak?Tez o tym slyszalam,zeby drzemki utrzymac ile sie da,nawet przez caly okres przedszkolny.Ciesze sie,ze apetyt tez juz wrocil:)

Dziewczyny jeszcze raz zdrowka dla Waszych chorobek i dla Was.

Ja po wyrwaniu zeba mam czerwone bolace gardlo:(Psikam tantum i mam nadzieje,ze mala nic nie podlapie.

Na fb widzialam temat sniadan-u nas tez monotonnie. Mala kaszki odrzucila juz dawno,najchetniej jadlaby smazony chlebek w jajku lub jajecznice,ale ile mozna? Kanapki czasami wybrzydzi,ratujemy sie wtedy parowkami,ale nie lubi ugotowanych. Musze zajrzec kulinarny i te racuchy zrobie.
Jak robicie placuszki z owocami???
 
Do góry