reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Gosia jak ja kocham dobre rady ehehhehee... Umknęło mi pewnie. Do kiedy teściowa jest?

Mikoto na szczescie zadnych podejrzeń nie mam,ale po prostu sama ta wizja mnie przeraża . Do tego stopnia ze współżycie mnie stresuje :|

Wlasnie dziecko mi do kibelka wchodzi... Buuuu.. Musze sobie znaleźć nowa sAmotnie :p


Edit; chciałam zeobic gołąbki bez zawijania to teraz mam zupę "mieloną".... No jak kur**ie w deszcz mi dzis idzie
 
Ostatnia edycja:
reklama
Chłopaki zjedli rosół i poszli spać. Obaj, bo Ara cos zaczęło brać, gardło go boli, a po nocnych przebojach z Mikim chodzi nie wyspany. Dziś ucieczkowych planów i tak nie ma, na spacer ot tak tez za brzydko (wilgotno, tylko 2 stopnie)- niech śpi i nabiera sił, bo nigdy nic nie wiadomo.
Sama pewnie tez się położe w drugim pokoju, może przysne, bo chodze zmulona. A może nie, bo gania mnie do toalety. Aro mówi, że ja mam prowadzić kartę ruchów, a on będzie prowadził kartę moich wizyt w WC i ciekawe czego wyjdzie więcej. Z Mikim tez zaczęło od maratonu na sedesik, ale się nie nakręcam. Wczoraj podjadlam trochę kiwi od Mikołaja i to może być tez od tego. Po drugie, jak tu wysiusiac wszystko za jednym podejściem, jak Bałda uciska na drogi moczowe?

Mikoto, mnie chodzi o praktyczność. Podejrzewam, że dłuższy czas nie będę miała okazji wyrwać się na strzyżenie, wiec wole za wczasu się na to przygotować.

Paulunia, oj ten katar nie daje spokoju Antolkowi. Dziwny ten kaszel. Zdroweczka dla Was. Jak tam w naszym mieście? ;-)

Gosiak, no no no, pełen respect od teściowej, dobrze ją "wychowujesz" ;-) moja nie proponuje, ze wezmą Mikiego na spacer, czy coś. Chyba, ze sami zadzwonimy, czy nie chcą. Trochę dziwne, bo mamy blisko, w razie czego można szybko reagować. Poza tym, mogli by np dziadkowie zabrać na godzinke do bajkolandu, nas odciążyć dac złapać oddech puki jeszcze możemy, ale się nie kwapią. Moi rodzice nie dadzą rady z Mikim, ale i tak dużo od siebie dają (mama gotuje dla nas wszystkich, kiedy my się wyrywamy czuwa nad Mikim, a i pobawi się z nim w domu na podłodze; tata może reki do dzieci nie ma, ale widać, że się stara i Miki za nim wariuje).
Do czwartku masz juz tylko 2 dni, dacie rade ze sobą wytrzymać, a potem juz wszystko wróci do normalności.

Nayaa, u nas WC to nie samotnia. Drzwi nie można domykac, bo Miki robi niezły jazgot jak się dostać nie moze, musi mieć możliwość towarzyszenia. No a jak jest się z nim sam na sam, lepiej nie mieć ograniczeń szybkiej reakcji :p

Popołudniu zabieramy młodego do Planety Kids. Nie ma jak na dworze spędzić czasu, to niech chociaż ma jakieś wyjście z domu, choćby do Bajkolandu na godzinke. W pobliżu jest McDonald's, może wpadniemy na frytki, mam chęć jeszcze od szpitala. A to ostatnie podrygi zachciankowe ;-)

Rodzice kończą lepic pierogi, a my nadal nie jedziemy na porodowke. Chyba "lepiaki" tracą swoją moc :p
 
witam strasznie wieje zawału dostane bo aż drzwi wejściowe sie ruszają pewnie na klatce znowu okna pootwierane nie ma mowy o wyjściu
Mikoto a nic dobrego mamy z wczoraj pulpeciki z sosem to dzis tylko dogotowałam do nich świeży ryż :-pprzepadłam w telefonach zwariuje co jakiś wybiorę to czytam opinie i zawsze są podzielone czasem ktoś tak obrzydzi że zmieniam zdanie :dry:dałam 3 modele które biore pod uwage na fb jest post pomożecie to dla młodego :sorry2:

wisienka pozdrawiam z domu :-p
 
Palin - oby Mikusiowi dzis brzuszek nie dokuczalmi siniakow wiecej ni bylo. Oby pierogi zadzialalay :p

Teriii - &&&& aby interes sie rozlrecil. Jeśli juz ma stalych klientów to musi sie udac !!!! Kochana oouszcaam sie na bb tyly mam, ale staram sie jako moge odoisywsc ;) ooo tak czas leci i miesiac niedlugo stukinie. Kiedy to zlecialo ???

Nayaa - hahhahah coz za sen !!!! Skoro tp nie bylo ze szczescia to cale SZCZĘŚCIE ze to tylko sen ;) udanego wyjscia . Tesciowa do czwartku ... przed 13 bedxie jdchac.

Wisienia -pozdrawiamy z domku ;)

E wzial dzis pol dnia wolnego hip hip huraaaaa!!!! Mial brac jutro ale ma padac wiec niech dzis wezmie towsrzystwo do parku a ja z Nelka sienpobycxe. Na spacerku bylismy

No j sukces dzis zasypianie na drzemke niecale 10 kinut choc wszystko wyrxucil z lozeczka
 
Po dwóch dobrych nockach, wróciły te gorsze :dry: Laura znowu źle śpi. Na dodatek od wczoraj co jakiś czas kicha i rano kilka razy zakaszlała.
Podałam zestaw naprawczy, sobie zresztą też bo gardło mnie boli :sorry2:
Mam nadzieję że się nie rozłożymy.

Na dodatek wypiłam w południe kawe, jak codzień i jakoś mi zaszkodziło. Kręci mi się w głowie, ręce mi się trzęsą. Boję się brać Laurę na ręce...

Palin z czym robicie pierogi? Narobiłaś mi smaka :-p ja uwielbiam z kapustą, zaraz mi świętami zapachniało... Fajnie że możecie wyskoczyć z Mikim gdzieś. u nas nawet żadnych kulek nie ma :sorry2:
Gosiak podziwiam Cię że wytrzymujesz z teściową :-p moja też uwiebia dawać złote rady, szczególnie na tematy o których nie ma pojęcia. Dodatkowo jest ciekawska i wścibska. Prawdziwa teściowa :-D wow Nelcia zaraz miesiąc skończy! Jak ten czas leci...
Teri w sprawie telefonów nie pomogę. Rany za miesiąc święta a ja z prezentami w lesie :baffled:
Nayaa nie przejmuj się snem. Mi w ostatnim czasie 3 razy śniła się jakaś impreza rodzinna u dziadków, taka raczej stypa :baffled: mam nadzieję że to na nic złego...
 
Poszli na spacer ufffffff.... chwila odetchniania..
tesciowa tragedia, nie powiem z Tymkiem sie pobawi , aleee kawy sobie nie zrobi (a wie gdzie jest), kubka nie wyniesie po sobie, talerza po obiedzie tez nie....no rece opadaja wiedzialam, ze tak bedzie.
|Glupio porownywac, ale moja mama i obiad zrobila i pomyla, i kazala mi usiasc i odpczac.. ehhh

Kinia - jejku uwazaj na siebie, ja tez z prezentami w tyle ...nie mam nawet pojecia co E kupic...moze fife 2015... sama nie wiem
 
Witam
Filipek zasnął dziś w miarę szybko, bo wczoraj trwało to znacznie dłużej. Dziś przyszedł kurier z nowym mikserem, bo poprzedni odmówił po latach posłuszeństwa. Chciałabym na męża urodziny przygotować swój pierwszy w życiu tort, ale nie mam jeszcze pomysłu.

Wisieńka
taką meblościankę kupiłam Filipkowi za 400zł, w ogóle nie zniszczona. Początkowo chciałam kupić nową, ale przy takim wielbicielu trzaskania drzwiczkami, tych mebli nie będzie mi szkoda

meble1.jpg

Dziewczyny doradźcie jaki kolor ścian będzie pasował do tych mebli. Myślałam początkowo o niebieskim ale skoro meble są dwu kolorowe to na razie stanęło na słomkowym, ale nie wiem czy to dobry pomysł.

mikoto
te mebelki znalazłam na olx, sprzedawał je mój nauczyciel matematyki z liceum a zarazem Dyrektor szkoły, od razu mnie poznał po latach i pochwalił przy mężu jaka to dobra byłam z matematyki

Palindromea
Kryska chce dotrzymać terminu chyba. Fajnie, że Mikołaj już zaczyna powtarzać u nas słabo z mową a nawet bardzo słabo. Najlepsze w tych wieściach, ze Filip był pierwszy czerwcowy, rok później bliźniaczki a teraz moja siostra ma na czerwiec termin, istne szaleństwo. Chciałam dziś kupić kiwi lub inny owoc bo Filip się chyba już objadł bananami ale nic ciekawego nie było w biedronce.

Paulunia8713 słodkie masz dzieciaki

Ale dziś zmęczona jestem, aż oczy mnie szczypią. Wypiłam już herbatę z cytryną i miodem i dalej chce mi sie pić. W pracy urwanie głowy a ja musiałabym wziazc dwa dni wolnego, wiec pewnie w sobotę przypadnie mi pójść do pracy, jak ja tego nie lubię.
 

Załączniki

  • meble1.jpg
    meble1.jpg
    24 KB · Wyświetleń: 39
Kochane
Ja tylko o sobie, wybaczcie bo mam w weekend egzaminy i musze kuć. A dziś po prostu dzieci mnie pokonały i juz ledwie zyję. Jutro idę do znajomego siostry informatyki się douczyc. Wrócę do domu koło 20 więc pewnie nawet nie zajrze. Gdyby Palin urodziła to prosze o smska od którejś.
Pozdrawiam was i buziam
Justa, sciana za meblami jana, może melon z bondexu a boki moga byc kontrastowe, ale raczej niebieski tu nie pasuje,
 
reklama
Melduję się. Te przeziębienie mnie wykończy. W pracy urwanie głowy. Ł w delegacji. Na szczęście Tymcio w miarę ok-tylko mu leje się z nosa. Matt smarkaty ale też daje radę :tak:
Dziś Tymek był ze mną na wywiadówce. Tymek i paczka biszkoptów-daliśmy radę :tak:
Szliśmy do szkoły na nogach i było już lepiej - wrzask był o rączki, ale w pozycji stojącej a nie leżącej :tak:
Przy zasypianiu nadal walczymy płacząc, żeby mama była obok. Dziś po 40 minutach poddał się :tak:

Przepraszam że tylko o sobie. Jutro nadrobię - obiecuję :*


Edit : co tu takie pustki? U nas nocka fatalna.. o 23 płacz ale zasnął w łóżeczku.. o 3 płacz i już wylądował między mną a Mattem-płacząc dalej :( Nie wiem o co chodzi bo poza tym że płacze w ciągu dnia bo chce na ręce to pozytywny jest i uśmiechnięty. Czy zęby mogą dokuczac tylko w nocy? :-/

W piątek spadło mi lustro w łazience i lekko się nadkruszyło. Ł przykleił i wisiało 2 dni a w nocy znów się urwało i potłukło :( Kleił to klejem którym pan na reklamie przykleja półkę ot tak do ściany.. Chyba napiszę skargę że klej spowodował zagrożenie dla mojej rodziny :p

Uciekam do pracy.. tak mi się nie chce-za oknem już coraz bliżej zimy niż lata :( Kawyyyyy
 
Ostatnia edycja:
Do góry