reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2013

Emciu dziękuję, Zosia buziaki przesyła :-* o jakim konkretnie interesie myślisz?


Zosia lobuzowala, a teraz leży na mnie, a w tle RMF święta :p :-D
 
reklama
hihihih Terii - Tymek tak ja przegonil po podlodze , ze padnie wieczorem :-p

Mikotku - ja czekam az E wroci z pracy i jade do Lidla, bo u nas te zabawki od dzisiaj sa. Mam nadzieje, ze uk mamy sie nie rzucily i cos jeszcze dostane. Przewazni wszystko co fajne kupowalam nawet pare dni pozniej ;-)

Ehhh co ja sie mialam z Tymkiem :-( 1,5 godziny w lozeczku...z poczatku troszke poplakal, potem gadal na calego, potem nadeszla fala zlosci...weszlam wytlumaczyc co ze smoczkiem, a tam WSZYSTKO z lozeczka lacznie z posciela na podlodze, Tymek bez skarpptek (sciagnal sam pierwszy raz ). Wytlumaczylam chcialam wyjsc a tam histeria na calego :zawstydzona/y: wyjelam go z lozeczka polatal jeszcze, zjadl obiad i ok 14:40 po 20 minutach szlochania (juz mniejszego) zasnal :zawstydzona/y:
Juz bylam bliska aby dac mu smoka, ale wczoraj usnal bez, wiec chcialam isc za ciosem. Az mam wyrzuty sumienia, ze tak plakal. Ale chyba nie ma co wogole mu tego smoczka tam dawac, bo tylko przezywa ze cos nie tak.... sama nie wiem juz :-( oczywiscie tesciowo swoje skomentowala, a tak bzioczyla , ze dziecku smoczka dalam jak byl maly, a teraz znowu krytykuje....
 
Witam po pracy. Umeczona. Idę robić kawę i was poczytam. A to kurtki
 

Załączniki

  • 1416239826726.jpg
    1416239826726.jpg
    13,6 KB · Wyświetleń: 45
  • 1416239854395.jpg
    1416239854395.jpg
    15,3 KB · Wyświetleń: 42
  • 1416239992339.jpg
    1416239992339.jpg
    15,3 KB · Wyświetleń: 42
  • 1416240021928.jpg
    1416240021928.jpg
    14 KB · Wyświetleń: 44
Gosiak byłaś w Lidlu? Udało się coś.kupić?


Wisienia ale jesteś chuda! Wyglądasz szalowo!!! Jaki plan działania na.wieczór?


Nayaa jak.Wojtus po.antybiotyku?


Zosia juz śpi. Dałam jej paracetamol na noc, bo temperatura podwyższona 37,5. Bardzo juz marudzila :-(


Ja juz tez gotowa do spania, poodkurzalam, poscieralam.Kurze, pomylam.parapety. Lecę włączyć laptopa
 
Wisienka patrzę na cudne kurtki, ale bardziej mi się rzuca w oczy Twoja smukła sylwetka!! :tak: Ty cokolwiek w ciągu dnia jesz?:confused:

Gosiak udało się kupić zabawki? A niech Tymcio bawi się z babcią na maksa-w końcu tak rzadko ją widzi :-p U nas też histeria ostatnio z zasypianiem, zawsze zasypiał przy mleczku, a teraz wyje od 19:02.. jak wchodzę do pokoju, to kładzie głowę na poduszce i zamyka buzię, więc daje buziaka i wychodzę a ten znów w ryk :baffled: I sama dałam smoczka, bo inaczej obgryza mi łóżeczko :-p

Mikoto ale miałyście nieprzyjemne szczepienie. Jak Zosi minęła reszta dnia?
Przypomnisz mi jeszcze raz, co dajesz do koktajlu? Jakie płatki?

emka marzymy o tym samym, kombinuje kombinuje, ale żadnego talentu w sobie nie widzę, żeby z tym do ludzi wyjść :zawstydzona/y:

Teri a gdzie Twój mąż teraz wyjeżdża? co to za praca? pewnie pisałaś, ale wyleciało mi to z głowy

Bona a Wy co otwieracie? Gratuluję!! :-D

Tymek w żłobku ok - ciocia zadowolona, że wreszcie wrócił posłuszny, uśmiechnięty, zakatarzony Tymcio :-D:-) W domu też szalał i broił, a my z Ł bez sił - tak nas dopadł katar. Tymciowi ścieka z nosa i nic a ja ze swoim szału dostaję :-p Po powrocie z pracy miałam jakąś skumulowaną energię i w końcu wyszorowałam łazienkę.. a preparaty wyciągnęłam w czwartek. Muszę coś wymyślić na obiad, ale nie chcę mi się tylko dla mnie-Ł jutro jedzie.. Kraków/Kielce/Kraków + koncert Slasha więc wróci w nocy z czwartku na piątek :baffled: Tymek ćwiczy moją cierpliwość....
Cały czas podziwiam naszą Natis za fryzurową odwagę!! Też mnie kusi taka fryzurka, ale ja cykor jestem.. i nie wiem.. jak bym wyglądała, poza tym tyle już zapuszczam..
 
Mikoto oj zeby gorączka Małej już tak nie podskakiwała. Oby przeszło :(
Wojtek ok. Chyba zadziałał bo już kataru prawie nie ma tylko czasem jakaś koza z nosa wyskoczy..

Magda hihih ja też podziwiam i jednoczesnie korci mnie,ale mam to samo :-Dtyle zapuszczam :-Dmi szybko włosy rosną ale uhmmm bardzo się kruszą więc długośc ciagle ta sama.Na zdrowie!! niech katar przejdzie
 
Madziu zdrówka dla Was! Dodaję płatki owsiane. A miałaś kiedykolwiek krótkie włosy? ja też chylę czoła przed Natis, ale to była świetna decyzja. Zdecydowane i drastyczne cięcie, ale wyszła super fryzura z pazurem, bardzo pasuje Natis.


Nayaa super, ze jest poprawa. i ja ciagle zapuszczam, ale mnie powoli rosną :dry:
 
Na szybciutko bo Tymek wyje bez smoka w lozeczku :/

W lidlu byla zabawek bylo jeszcze sporo chcoc takiego oionowegotoru z samochodzikami nie bylo ale kupilam :
 

Załączniki

  • 1416254303737.jpg
    1416254303737.jpg
    27,3 KB · Wyświetleń: 37
  • 1416254318071.jpg
    1416254318071.jpg
    25,1 KB · Wyświetleń: 36
reklama
Witam poniedziałkowo
Wekend minął szybko i rodzinnie. Wczoraj pojechaliśmy obejrzeć mebelki dla synka i kupiliśmy. Stoją już w pokoju. Czekamy za farbą aby pomalować i dokończyć pokój i Filipek będzie mógł łobuzować u siebie. Wczoraj wieczorem wpadła siostra - zostanę ciocią, termin na czerwiec :-D

_Marys_ czytałam o Karince, jakbym czytała o moim łobuziaku

mikoto ja dziś kupiłam Dada w kartonie, są moim zdaniem lepsze niż poprzednie. Biedna Zośka, nacierpiała się przez szczepienie. Już RMF święta?

madzia128 przeczytałam wczorajsze zasypianie Tymka i muszę stwierdzić, że u nas dziś tak samo wyglądało

gosiak_85 oby tak dalej, Tymek szybko zrezygnował ze smoczka. Fajne puzzle, ciekawe czy u nas takie będą

Wisieńka świetne kurteczki, ale zakup

Bona87 super, że UP przyznał kasę, jaka to działalność?

Czy tylko mój głodomorek wypija mleko w nocy? Trzy razy???
 
Do góry