reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Fioletowa mniw dzis tez wzielo na szparagi:) odrzucilo mnie od miesa a zawsze tak uwielbialam kurczaczka:( jak otwieram lodowke to smierdzi mi szynka i parowkami!!! przed ciaza nie jadlam duzo ketchupu a teraz uwielbiam wszystko co pomidorowe, wiec zrobililam na 3 dni golabki:)

Teri co do przytulanek to ja od miesiaca nie mam ochoty i troche sie boje:( moj sie smieje , ze zrobil co mial i juz jest bezuzyteczny :D ale podobno jak przechodza mdlosci to wyedy ochota sie zwieksza :)
 
reklama
Z tego co czyt to sa tu juz mamusie , ktore maja juz dziecko. Ja to strasznie przezywam ta ciaze mam wrazenie ze tylko mysle o mojej dzidzi.
 
Witam wszystkich w ten zimny wieczór. czuje się dzisiaj okropnie, nie mam nawet siły wstać z łóżka. głowa i brzuch mnie cały czas boli.wizyte u mojego gin mam dopiero 26.11 i mnie juz nosi. lekarz powiedział że wtedy zrobi mi to usg genetyczne i jak będzie mozliwośc to może i powie płeć maleństwa.
Kingusia-fajnie że z dzieciątkiem wporzadku i że masz juz karte ciąży :-)
 
Witaj olunia245
ja też mam już jedną dzidzie a jutro idę potwierdzić obecność mojej fasolki
;-)
wiem co czujesz, bo miałam tak samo!
teraz jest inaczej... cieszę się baaardzo, ale mam mniej czasu na myślenie tylko i wyłącznie o ciąży, bo muszę troszczyć się o moją Tamarkę, która teraz potrzebuje bardzo dużo uwagi i czasu
:-)
...właśnie stoi nade mną i mówi ..."a ceść mamusiu"
:-D
...to normalne,że tak właśnie masz!:-)
 
Zgadzam się w 100%:-)

Kochana skoro az tak mocno boli to moze wez paracetamol?
heh moj mąż mówi tak samo :/
wzięłam apap on z parecetamolem-nawet 3 razy ale momentalnie zwracam nawet sie tabletka nie zdąży rozpuścić;)

Teri co do przytulanek to ja od miesiaca nie mam ochoty i troche sie boje:( moj sie smieje , ze zrobil co mial i juz jest bezuzyteczny :D ale podobno jak przechodza mdlosci to wyedy ochota sie zwieksza :)
a ja mam ochote pomimo mdłosci i bólu głowy-aż maz się smieje ze go wykończe:-D
 
Kingusia to dobrze że z maleństwem wszystko dobrze. Ja jutro mam wizytę i z jednej strony ogarnia mnie lekka panika z drugiej zaś chce zobaczyć czy wszystko jest wporządku. Może to mnie trochę uspokoi :)

co do seksu to ja nawet o tym nie myślę. Cały czas jak nie mdłości to wymioty i ochoty na to brak. Mężuś na szczęście wyrozumiały. Sam przez te plamienia co były się boi, żeby maleństwu nie zaszkodzić więc poczekamy a ile nie wiem

Mi znów zachciało się ogórka i oczywiście przywitałam się z kibelkiem. Mówiłam już, że mam dosyć
 
Ja to mam tak ze na sex musze miec specjalna ochote :D nie takie tam ze P mnie poprzytula itp... to ja musze miec chęć i tyle :) średnio raz na tydzień :-D

Co do tego tyg ciązy to gin zawsze bedzie Ci liczył tygodnie i dni. To jest tak że jak jest 1 dzień czegoś tam to leci pierwszy tydzień... Jak jest jeden tydzień i jeden dzień czegoś tam to leci 2 i tak dalej.... Więc jak masz np 6t1d to zaczyna lecieć 7tydz.... Jasniej nie potrafie :D
 
reklama
Do góry