reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Mama Trójki nie wiedziałam, że istnieje coś takiego jak konsultacje chustowe. Jak synek był malutki próbowałam nosić go w chuście ale za nic w świecie nie chciał . Był duży ( 4200 gr. przy urodzeniu ) , wydawało mi się , ze za wielki do tej chusty i mu niewygodnie. Moja przyjaciółka nosiła swoje wszystkie dzieciaki w chuście i bardzo była zadowolona.
 
reklama
Mama Trójki nie wiedziałam, że istnieje coś takiego jak konsultacje chustowe. Jak synek był malutki próbowałam nosić go w chuście ale za nic w świecie nie chciał . Był duży ( 4200 gr. przy urodzeniu ) , wydawało mi się , ze za wielki do tej chusty i mu niewygodnie. Moja przyjaciółka nosiła swoje wszystkie dzieciaki w chuście i bardzo była zadowolona.
za wielki???moja córa 50g mniejsza przy urodzeniu noszona od5 doby życia-i nawet teraz ja czasem zamotam -żeby z wprawy nie wyjść-tak istnieja konsultacje-prowadzą je wyszkoleni doradcy.
często dziecko"nie chce "jak chusta jest za słabo dociagnięta bo nie czuje oparcia jak dobrze zamotasz to 99.99procent zdrowych dzeci chce być noszona,czasem dzieci z wzmozonym napieciem mięśniowym marudzą ale też nie wszystkie no i kwestia nowości niektóre maluszki nie lubia nowości potyrzebują sie przyzwyczaić;)!ja nosiłam tylko moją dwujeczke chciałam bratanice męża ponosić,ale jej mama boi sie ze dzecko sie do noszenia przyzwyczai :cool::cool:i nie pozwala a to nie kwestia przyzwyczajenia tylko potrzeby bliskości
 
Ania23 bardzo mi przykro i tulę Cię mocno :-(

Natis
kciuki mocnooooooooooooooo zaciśnięte i napisz koniecznie jak po wizycie - na pewno wszystko będzie dobrze ;-)


Dziewczyny wynik toksplazmozy IgM wyszedł mi 6,3 (wątpliwy) więc lekarka kazała mi zrobić dodatkowe badanie awidności (wynik pewnie będzie jutro) mam się czym martwić??? :eek:
 
MamaTrójki a jakie chusty polecasz? Te tkane czy elastyczne?
Chciałabym chustować dziecko, ale póki co jestem na etapie czytania :)

Mama Wikusi obstawiam 4 cm, bo 3 cm miało jak byłam w 9w5d :)
 
Ostatnia edycja:
Ania23 bidulko trzymaj sie:( jak to przeczytalam to az sie poplakalam
Ja rzadko tu zagladam bo zazwycAj po pracy padam z sil!! Dziewczyny Wy tez tak wymiotujecie? Dla mnie to juz codzienny rytual :) Ostatnio bylam u drugiego lekarza i potwierdzil ze mam macice z przegroda:( jest ona czesciowa. Bardzo sie boje jak to bedzie pozniej ale mam nadzieje ze macica tak sie bedzie rozciagac ze moja dzidzia sie zmiesci!!! Jedynie moge miec casarskie ciecie!!! Naczytalam sie roznych zlych rzeczy ale staram sie myslec pozytywnie :)
 
Isis - mi wyszła toxoplazmowa IgG 5,6 (+), ale położna powiedziała, że to znaczy, że kiedyś miałam styczność z tą chorobą i organizm wytworzył przeciwciała, żeby się nie martwić. IgM nie bardzo wiem co oznacza, miałam ujemne.

Dziewczyny ciekawy temat z chustami, mam nadzieję, że będzie mi dane go przerabiać.

Zmykam pod prysznic, mój M. już przyjechał, godzinkę wcześniej a ja jeszcze nie gotowa.

Buźka!!!

dzięki za kciuki!!!!!
 
Witam Was kobietki

ANIU BARDZO MI PRZYKRO , TRZYMAJ SIĘ :-(

Pierwszy dzień na L4, cały dół domu mniej więcej sprzątnięty, zostałam mi cała góra.
Też bym chciała takie spodenki ciążowe, ale nie mam pojęcia jaki rozmiar musiała bym sobie zamówić, ciężko chyba tak bez mierzenia ???

Mdłości mnie nie opuszczają, ból piersi też jest, brzuchol roście , dzisiaj szukam czytam żeby umówić się na te badania prenatalne bo ok 22 listopada musiała bym je zrobić, ciężko się jednak zdecydować gdzie i u kogo je zrobić

Miłego dnia :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Robicie dziewczyny badania prenatalne ? Zalecane są w sumie mamusią po 35 l.
Ja nie robię, generalnie to boję się bo jak coś będzie nie tak, to ciąży i tak nie usunę a żyć już teraz ze świadomością, że coś jest nie tak byłoby za trudne. Nie wiem czy mam właściwy tok myślenia....
Mam nadzieję, że będzie wszystko ok.
 
Do góry