reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Madzia, współczuję nocki. Już zaczynam wiedzieć co to znaczy .. :( Znów mały się budził. Nie wiem czy to nie wina smoczka jednak...Do zasypiania mu zaczęłam dawać bo nie radził sobie ostatnio z zaśnięciem samodzielnym i moze on w nocy też chce iść na łatwizne i se cyckać a nie jeść ...aczkolwiek jak próbuję mu dać smoczek to przeważnie wypluwa i krzyczy.. Sama nie wiem o co chodzi. Śpi też bardziej nerwowo.

Kingusia, nie wiem czy Ci pisałam ale moja bratanica też urodziła się z naczyniakiem. Miała na oczku. Teraz ma 8 m-cy i po naczyniaku generalnie nie ma śladu. Zniknął sam !

Emka, jeżeli mała jest na sztucznym to powoli możesz dawać już marchewkę jabłuszko, to co jest od 4 m-ca jak również kaszki i kleiki.

Gosiaku, Hubcio jest chyba z wagą tuż za Karolkiem i Jasiem :) Za tydzień idziemy się ważyć i wydaje się że 8 zobaczymy :)


Potem wiecej naskrobie. Idę głodomora nakarmić i chce skoczyć do CH
 
reklama
Dzien dobry,
Kingusia - -2 !!!! to juz przymrozki macie

terii - moze i ja podam tego kleiku...widze, ze TYmek sciagnal by jeszcze cos z butli a tu pusto...bo zanim powprowadza sie te nowosci i bedzie solidna zupka zamiast mleka to przecieztych paru lyzeczek sloiczka nie moge liczyc za posilek

Robaczku - to powiem Ci, ze nie widac tego po nim, az sama ciekawa jestem ile tam bedzie :)my pojdzemy sie zwazyc jakos w polowie miesiaca i pewnie z 7 kg bedzie...
Dzika- zycze powodzenia z tesciami...wim, ze latwo nie jest

U nas pogoda taka sobie, tzn slonca zero, ale jest juz jakies 15 st a dopiero 9 rano. Wiec dzis spacer obowiazkowo, choc niby popoludniu zapaowiadaja przelotne deszcze. Ale jak tu teraz Tymka ubrac....

Maz mnie doprowadzi niedlugo do szalu...mowie, ze cos malemu oczko lzawi, i czasem jak oddycha to glosno...i co uslyszalam...to zadzwon moze do tego lekarza co byliscie w Polsce...no rece opadaja, a on przepraszam to jasnowidz jest, ze bez osluchania mi zdiagnozuje dziecko ??!!:wściekła/y:

Tymek drzemie, wiec mam chwilke na bb i fb :tak:
 
Ostatnia edycja:
hej kochane
Kawka nr 2.Dzieci dziś szaleją, pierwsza mi wystygła:baffled: Wszystkie chyba wiecie, ze rezonans u Antosia wyszedł dobrze, ma natomiast wielopłytkowośc i podejrzenie niedosłuchu więc czeka nas wizyta w poradni hematologicznej i audiologicznej. Hematolog dopiero po kontrolnym badaniu krwi za 2 tyg a audiolog w przyszły piatek. No i syreny dają znac o sobie
 
Cześć BB mamusie :-). Dziecko zabrali mi na spacer dziadki i mam chwilę . Kurcze nie wiem jak go ubierać na te spacery z dziadkami bo oni jak marudzi to go z wózka wyciągają i noszą :baffled:. Ubrałam go dziś w zimowy kombinezon :-p.
Madzia - ja nie pomogę w sprawie kleiku :-( Nigdy go nie podawałam dzieciom . Ja cycem tylko karmię , nie odciągałam też mleczka nigdy . Ale inne dziewczyny dają to pewnie pomogą :tak:
 
i ja się witam (niech żyje BB :])
Lolowi dalej furczy w tym nosie :/ najgorsze jest to, że codziennie muszę go targac ze soba do tego przedszkola :/ ehhh nie wiem czy zima nie bede go zostawiała na chwile z sasiadką :/ tylko jak on to zniesie - toż to cycuś mój :p Jak wychodze a on zostaje z Luką to już po 10 minutach jest płacz, a jak wracam to patrzy na mnie z takim wyrzutem a na cyca się rzuca jakby nie jadł 3 dni (a wcale głodny nie jest)

Madziu - może faktycznie Tymek potrzebuje dodatkowej porcji kaszki albo kleiku :p albo niestety albo i stety bardzo potrzebuje swojej mamy :p Pocieszę Cię - Karol się budzi co 2 godziny, co noc tak samo :p

Kingusia - a dla mnie i tak Laurka jest piękna, czy z naczyniakiem czy bez :)

Wenusjanka - psujo Ty :p Oby nowy wózek okazał się tym jedynym najlepszym :p A i my bedziemy musieli zmienic wózek, na szczęście mamy taki po Tosi "terenowy" :p jeździła w nim może ze 2 miesiące, bo mi nie pasował (ciężki a po schodach musiałam go znosci z 2 piętra jak mieszkaliśmy u teściów), i wylądował na strychu u mojej cioci :p teraz na zimę będzie jak znalazł, no bo przecież Lolo w gondoli to na styk jest :p (a tamta jest duża :)

Dzika - i ja powodzenia z teściami życzę - heh ja z moimi mieszkałam ok rok :) i nigdy wiecej !!!!! widzimy się raz na 2 tyg na obiadku w niedzielę i wystarczy w zupełności :)

Robaczku - a tak narzekałaś na brak pucków :p całusy dla Hubusia w te poliki :***

Morena - witaj siostro marnotrawna :p oj my też zaczynamy batalię z katarem, który próbuje wkraść się do Lolowego nosa ehhh zdrówka dla Gabryni :**

MatkaEwa - oj tak, suwaczków na bb nic nie zastąpi :)
 
anula i jak Ty dajesz radę z tak częstymi pobudkami? ja coraz gorzej.. cały czas mam tylko jedno oko otwarte :-p
dziś włączyłam fb, ale dla samego włączenia i już obiadkiem pachnie - krem z brokułów z gorgonzolą oraz spaghetti :-)

planuję też umyć okno, chociaż w dużym pokoju.. ale.. zimno tam strasznie. a Tymcio śpi na balkonie, pewnie tylko chwilkę, bo mam ambitne plany porządkowo-organizacyjne :-p

macie jakieś przepisy sprawdzone na nagłych gości? mogą do nas chrzestni Tymka wpaść po jutrzejszych naukach, ale nie wiadomo.. więc muszę być przygotowana, żeby coś na szybko zrobić. proszę o pomoc :-)


edit: pospane....
 
Ostatnia edycja:
Za cholerę was nie nadrobię...Maluchy nie dają dziś nic zrobic, kawę łykam w biegu:szok:Dziś mam zebranie w Macka szkole, moja siostra przyjedzie do dzieciaków.A ja wam powiem, chętnie wyjdę na ta godzinę, nawet na wywiadówkę:-D
Gosiak ja Milusi dawałam kleik, na swoim mleku rozrabiałam na 100 ml 2 miarki przez smoczek awent 1, 2, 3 lub wedlug przepisu z opakowania łyzeczką.Najpierw dałam jednego dnia jej 5 małych łyżeczek żeby zoabczyć reakcję
 
Wenusjanka - my w gondoli mamy bezow (albo szary to moze), a spacerowka grafitowo-niebieska

Zastanawiam sie czy nie przejsc na spacerowke...w gondoli sie miescimy ale Tymek pospi pol godziny a potem jest nerw bo nic nie widac, a niebo juz nie jest interesujace. Drzew z kolei nie ma wszedzie. Spacerowka rozklado sie na plasko w raszie czego, tylko ze jedyny minys to taki, ze montowana jest tylko przodem do kierunku jazdy i czy nie bedzie si bal??? Jak mysliie
 
reklama
Madzia - juz sie przyzwyczailam i opatentowalam sposob ze nawet sie podnosic nie musze :p co do dania na szybko hmmm moze zrob/kup kawalek jakiegos ciasta, a jesli beda glodni to zrob jakies fikusne kanapeczki ?? albo krakersy z jakas pasta ?

A ja ponawiam pytanie o danie z kukurydzą :p popcorn odpada (bedzie w menu przedszkola :p)
 
Do góry