reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Palin - dzwoniłam żeby odblokowac konto, ale nie mam ustalonego jakiegoś telekodu, wiec czekam na telefon zwrotny (do 22 tego samego dnia oddzwaniają :D), a jak poproszą o nr dowodu ?? - mój dowód też ma Luka bo jak załatwiał chrzest to go miał ze sobą i zapomniał oddać musze do niego zadzwonic żeby mi podał przez tel i gdzieś zapisac - wszystkie inne nr pamiętam, ale dowodu niestety nie ... chyba muszę się nauczyc
 
reklama
Anula, no to się nieźle załatwiłaś. Ja to zawsze w swoim portfelu noszę na kartce spisane swoje i Ara nr dowodu PESEL i NIP (nieraz się przydało).

Dziewczyny, wczoraj o 22 na allegro kupiłam podgrzewacz do butelek. Mają wypisane "Sprzedający wysyła towar natychmiast.
Czas dostawy przez przewoźnika to 1 dzień" - myślicie, że jest szansa, że dziś przyjdzie, czy nastawiać się na poniedziałek?
 
Kochane pytankoTymek uzywa smoka NUK lateksowy, a jeszcze przed porodem kupilam mu TT silikoowe (2 rozmairy - promocja byla). No i mam te wieksze. Nie zaszkodze dziecku jesli mu je wyparze i je zalapie, ze bedzie mial dwa rozne??? Czy lepiej nie robic takich rzeczy? chyba, ze nie bedzie chcial to problem z glowy
 
Palin - szansa jest, ale ja nastawilabym sie na poniedzialek, a moze jutro??? :) dostalam od bratowej tez podgrzewacz ale jeszcze nie wyprobowalam. Jakos przywyklam do termosu :) ale na mamine mleczko na pewno lepszy bedzie :)
 
anula a ja bym się nie kłóciła tylko powiedziała mimochodem, ach tak ale inni mezowie wstają do dzieci w nocy żeby żona się wyspała a rano biegną do sklepu po ciepłe bułeczki i przynoszą śniadanie do łózka. Moja kolezanka tak ma .Dziecko na mm i mąz karmi w nocy, chociaz na 8 chodzi do pracy,rano biegnie po pieczywo i przynosi jej sniadanko do łózka bo mały śpi do 9! Niektórzy to się umieją w zyciu urzadzić
dmuchawcu a ja myślałąm, ze to moja Mila tylko krótkodystansowiec bo sąsiadka mi powiedziała z wyższością, ze jej córka od 1,5 roku nie uzywała wózka i wszedzie grzecznie za raczkę

Betty
, witaj, ładnie Oliwka rośnie
Król się obudził i chwilowo bawi się na macie. Chyba zaraz ją rozniesie idę na odsiecz.
Miłego dzionka może uda mi się wieczorkiem wpaśc
 
Gosiak - no właśnie jutro sobota, więc pewnie jeśli nie dziś to dopiero w poniedziałek. Na razie mam od LOVI podgrzewacz żelowy (na wyjścia dobry). Ale w domu średnio się sprawdza.
 
Gosiak podgrzewacz bardzo ułatwia nic nie mieszasz i zawsze masz gotową wodę u mnie od 2 miesięcy działa 24h ;-)

Palin jeśli dobry sprzedawca powinien być dzisiaj :yes: a to poczta czy kurier?
 
co do męża - on wstaje w nocy do odbicia Karola, przewija go w nocy jak jest potrzeba, wieczorami kąpie, więc pod tym względem nie narzekam, tylko chodzi o to że wymaga chyba, żebym z Lolem w jednej ręce drugą sprzątała - tak się nie da, ale ja mu zrobię chrzest bojowy ... odciągnę któregoś dnia mleko i sobie wyjdę na 4 godziny, zostawie go z obojgiem terrorystów, ciekawe co wtedy powie ...
 
reklama
anula: heh! słodka zemsta! :-):-):-):-)

Ja po 3 godzinnym spacerze załatwiającym różne sprawy. Jakoś rzadko mam okazję na spacer dla spaceru. Zawsze sklep, ZUS, szkoła lub inne instytucje po drodze odwiedzę... :no:
 
Do góry