reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

reklama
Właśnie nie bardzo mogę, piątek 2 listopada mam wolny. A 5 listopada koleżanka z pracy ma operację na endometriozę, nie wiem czy po tym będzie leżała w szpitalu i ile, ale do tej pory będę musiała być w pracy. Jutro wieczorem mam USG, pogadam z lekarzem co i jak i chyba już długo w pracy nie będę, poza tym, że jest zimno i będzie coraz zimniej, to oni tu palą i nie chce też siedzieć non stop przy komputerze :(
Z wlasnego doświadczenia napiszę ci: Po endometrioze w szpitalu lezalam jakoś 3 dni plus L4 na dwa tygodnie.
Mam nadzieje ze ten czas minie ci szybko, bo warunki w pracy masz ciężkie dla kobiety ciężarnej.
Cześć Dziewczyny,
Czy listę czerwcówek macie już zamkniętą czy można włączyć się ze swym brzuszkiem, na razie mini :> :):)

Witaj. Lista jest otwarta, napisz coś wiecej o sobie o ciąży :)
 
Kingusia91 trzymaj sie z dala od kuwety ! Bo koty roznosza chorobe poprzez odchody wlasnie.. dlatego tez moj lekarz ze wzgledu na to ze nie przechodzilam toksoplazmozy kazal myc wszystko co jem i nie jesc surowego miesa. Dlatego wlasnie ze koty gdy zalatwiaja sie w powietrzu przenosi sie to na warzywa, owoce.. a moze byc szkodliwe.. :) Trzymaj sie z dala od jego kuwety i do niego tez raczej sie nie zblizaj :) Pozdrawiam :)
 
Dziewczyny czy rodzinny wypiszę mi receptę na duphaston. Nie zauważyłam, że zostały mi tylko 3 tabletki. Wizytę u gina mam 8 listopada i nie mam jak się do niego teraz dostać
 
To jeszcze raz witam wszystkie czerwcowe Mamusie !
Coś o mnie: Jestem już mamą 6-latka i teraz po długim staranku udało się :)
Termin w/g @ mam na 13 czerwca. Serducho już usłyszałam 24.10 Bije pięknie !
Z ciążowych problemów to kiepskie PRG i jestem na wspomaganiu Luteiną. Poza tym lekkie mdłości i w sumie nie tak strasznie :)
 
Ustawiałam sobie suwaczek, więc teraz widzę że zaraz wejdę w 8 tydzień i zaraz skończę II miesiąc, wiec jeszcze tylko 7 i już:
Co do kotów to faktycznie, nie zbliżać się do tych co hasają po dworze.
Ja mam też koty ale nie wychodzą wiec czuję się z nimi bezpieczna. Fakt nie zawracam sobie głowy toxo ponieważ w dzieciństwie ją przeszłam i już drugi raz nie zachoruję.
 
Witaj Robaczek II :). Życzę spokojnych i zdrowych kolejnych miesięcy ciąży. Też mam 6 latka i nie tylko :) .
Nie mam pojęcia czy rodzinny przepisze duphaston, też mi się kończy powoli a wizyta dopiero 9 listopada. Będę dzwoniła do ginka.
 
Ostatnia edycja:
Witaj Robaczek II :). Życzę spokojnych i zdrowych kolejnych miesięcy ciąży. Też mam 6 latka i nie tylko :) .
Nie mam pojęcia czy rodzinny przepisze duphaston, też mi się kończy powoli a wizyta dopiero 9 listopada. Będę dzwoniła do ginka.

Mój jest do 5 listopada na urlopie i nie mam jak się z nim skontaktować. Jutro pojadę do rodzinnego i myślę, że mi przepisze. Mam na wypisie ze szpitala leki jakie muszę brać więc nie wyjdzie na to, że oszukać chce itp
 
reklama
czesc dziewczyny
Ja na szczęście nie mam kota bo ich nie lubię ;-) Dziś zapisalam się na badania prenatalne, babeczka z rejestracji przemiła. Wizytę u gina mam 20.11 a prenatalne 28.11. Dzis tez bylismy na zimowych zakupach dla synka, robienie zakupów dla niego sprawia mi zawsze większą przyjemność niż jak robie je dla siebie :-) Kupilismy mu piękną kurteczkę w smyku i bardzo ciepłą, grubą bluzę. Ale sobie też muszę kupic kilka rzeczy... Mam wrażenie ze miednica szybciej mi sie poszerza niż w 1 ciaży i dopiąć guziki dopinam ale mam uciśnięty brzuch za mocno...
Poza tym wczoraj synuś miał 2 urodzinki i tyle się narobiłam w kuchni ze teraz nie mogę patrzec na jedzenie :baffled:
 
Do góry