reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Witam ! Chciałam się przyłączyć do Waszego wątku, można ? :-)
Mam na imie Aśka i razem z Mężem czekam na narodziny Naszego Pierwszego Dziecka. Aktulanie jestem w 6 tygodniu i 5 dniu ciąży :tak: Dzisiaj byliśmy na pierwszym USG, wszystko w porządku, bije serduszko !:happy2:

Lekarz wstępnie określił termin na 19.06 !
 
reklama
Robaczek
,Czarna333
,Aśka1987
witajcie ,rozgośćcie się.
A za oknem zima na całego.
Pytała któraś czy mam bezsenność-chyba tak skoro idę spać o 22 ,a o 4 jestem już wyspana:-D.
Mam pytanie -czy ktoraś z Was jest "motylkiem" z " NIE Tylko Mama"?
Miłego dnia
 
Ja już godzinkę na nogach bo trzeba było małą wyszykować do przedszkola. Teraz czekam aż mnie zagoni do wc żebym mogła wkońcu leki wziąść bo tak to nie ma sensu. Już mam dosyć tych wymiotów. Jakieś dobre sposoby na nie mile widziane:)

Moja wizyta dopiero 8 listopada ale dzisiaj spróbuje się zapisać do takiej kobietki na nfz bo chociaż badania będą darmowe a tak płacić 100za wizytę, 160za leki + dodatkowe badania to nie na moją kieszeń. Także trzymajcie kciuki za szybką wizytę :)
 
Hej. Ja już w pracy się melduję. Jak wczoraj mogłam spać to się obudziłam, jak musiałam dzisiaj wstać to się obudzić nie mogłam. Powoli oswajam się z myślą, że trzeba w pracy o ciąży powiedzieć. Na razie sobie tego nie wyobrażam ale mogę jeszcze trochę poczekać. Moja dyrektorka jest na urlopie więc trochę czasu mam. Witam w ten zimny poranek.
 
Witam wszystkie mamusie :) szczególnie te nowe :)

Miało być dzisiaj cieplej a wcale nie jest :no: dosypało śniegu, aż się nie chce na dwór wychodzić.

Dziewczyny rozmawiałyście wczoraj o kurtkach a ja byłam na zakupach i kupiłam czerwony dłuższy płaszczyk z kapturem. Mam w nim trochę luzu, a brzuszka na razie wcale ale gdybym się nie mogę przesunąć guziki i dalej będzie dobry :-)
 
Ja kurtkę mam z tamtego roku. Mam nadzieję, że brzuch nie urośnie mi na tyle, żebym się zapiąć nie mogła. W ciąży z Julunia przytyłam tylko 6kg wiec liczę na podobny wynik przy naszym małym słoneczku

Już 7.33 a jeszcze mnie nie zemdliło. W takim wypadku idę coś zjeść np sucharka:-D
 
Dzień Dobry Wszystkim

Ja niestety wybieram się dziś do lekarza, bo martwi mnie nasilony kaszel z bardzo nieciekawą wydzieliną :-(Wieczorem i w nocy cierpiałam męki, przy każdej próbie przekręcania się dostawałam ataku kaszlu. Mam nadzieję, że znajdzie się jakiś specyfik na to. A szef się z pewnością nie ucieszy że mnie nie będzie - nie wiem jak Wy, ale ja jeszcze nie poinformowałam bosa o swoim stanie.
Życzę wszystkim Paniom, żeby przede wszystkim nie złapało was żadne paskudztwo, bo jak nie ma możliwości normalnego leczenia się, to na prawdę jest kiepsko.

Trzymajcie się ciepło.
 
Ja mam problem z jedzeniem bo kompletnie na nic nie mam ochoty...
Powiem Ci, że w ciązy z Julunią miałam to samo. Mąż wciskał dosłownie we mnie jedzenie bo wogóle głodna nie byłam. Teraz mi już trochę przeszło ale na początku ciązy (4-5 tydz) to miałam taki apetyt, że mąż stwierdził, że mnie do mamusi wyślę, bo jestem za droga w utrzymaniu( żart oczywiście):-D

Teraz się boję z rana jeść bo wolę wymiotować wodą a nie całym śniadaniem:(
 
reklama
Do góry