reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

U nas mala na zimie juz obrana :) Dla synka z okazji 2 urodzinek: Szcześliwego kolorowego i radosnego dzieciństwa :)
Sobie też musze kupic kilka rzeczy... np ciepłe buty bez obcasa, i kurtkę. Jej jak mi brzuch urośnie to jaka ja mam kurtke kupic nie mam pomysłu :/ Na teraz mam ale za miesiac czy dwa moze juz sie nie dopinac w brzusiu :/ Macie jakiś pomysł na kurtke?
 
reklama
Wiesz co ja mam wstepnie pomysł ze będe nosic kurtkę zimową ktorą mam na snowboard, ona jest taka w miarę luźna i na pewno do jakiegoś momentu brzuszek się zmieści... A jak już się nie zmieści to dopiero wtedy będę się martwić :-D Może obskocze wtedy jakieś zimowe wyprzedaze :cool2: I dziękuję za zyczenia dla synka!! Aż mi się w głowie nie mieści że mam już 2-latka w domu :-) Jak ten czas szybko leci...
 
Ja synusia tez juz na zime mam przygotowane, nawet sobie juz buty kupilam. Z kurtka tez mam problem bo mam taka na styk ale mam cicha nadzieje ze zima bedzie lekka co bede mogla luzniejszy ale i cienszy plaszczyk nosic:-)
Jak u Was dziewczyny wyglada progesteron ? Ja dzis zrobilam kolejne badanie i mam 55 a w 5 tyg. mialam zaledwie 16. Oczywiscie jestem na luteinie.
 
Progesteron ważne żeby był powyżej 20, tyle wiem z pierwszej ciąży, gdzie wspomagałam się luteiną :)
My też juz gotowi na zimę, ale ja potrzebuję ciążówek, w jeansy ledwo wchodzę i trochę za mocno brzuch uciskają. Co do kurtek, to pierwszego synka rodziłam w lutym i mam specjalny ciążowy płaszczyk, jak się już w ten normalny nie zmieszczę :) Pozdrawiam
 
Dziewczyny czy rodzinny wypiszę mi receptę na duphaston. Nie zauważyłam, że zostały mi tylko 3 tabletki. Wizytę u gina mam 8 listopada i nie mam jak się do niego teraz dostać

Teoretycznie tak ale może powiedzieć że nie chce wchodzić ginowi w paradę. A nie masz możliwości sobie tylko wypisać recepty u gina?
 
Teoretycznie tak ale może powiedzieć że nie chce wchodzić ginowi w paradę. A nie masz możliwości sobie tylko wypisać recepty u gina?


No niestety nie mam. Mój jest na urlopie a do drugiego nie pójdę bo to jest strasznie wredny, czepiający się wszystkiego stary gbur a mi teraz denerwować się nie można. No nic pójdę i zobaczymy. Lekarza rodzinnego mam naprawdę fajnego i problemu robić nie powinien tym bardziej, że długi weekend się zbliża a ja nie mogę zostać bez tych leków
 
Witam Panie :)

Na tym forum jestem nowa, więc chciałam się przywitać :)
Jestem Basia, jestem w 7 tygodniu, planowany termin mam 23 czerwca. I oczywiście mam nadzieję, że wszystko się ułoży- a zdążyłam już przejść zapalenie ucha i teraz zapalenie krtani. Muszę przyznać, że leczenie w ciąży jest trochę uciążliwe ;) Skoro się już przywitałam, to teraz nadrobię zaległości i poczytam wasze relacje :)
Wszystkim przyszłym Mamom życzę dużo zdrowia, spokoju i tego, żeby to był piękny czas w życiu :):)

Pozdrawiam :D
 
mama wikusi - Ooo, no to nieźle z tą endometriozą :/ Tylko ta koleżanka to żona szefa, ona siedzi w drugim biurze, więc nie wierze, że aż 2 tyg będzie w domu, na pewno wcześniej wróci, a ja planuje od grudnia pójść na zwolnienie i mieć spokój :) Nie będę musiała się użerać z klientami :p

A też mam problem z kupnem kurtki. Przymierzałam płaszczyk fajny, ale raczej nosi się dopasowany, więc nie kupię za dużego :p Chyba kupię jakąś kurtkę grubą pikowaną, tylko chcę jakąś dłuższą, bo wszystkie mam krótkie, a teraz muszę się ciepło ubierać :) Narazie mam jakieś kurtki na teraz, ale jak będzie po -15 czy -20 stopni to raczej w każdej zamarzne :p Mi zawsze zimno :(
 
reklama
Witaj i napisz coś o sobie:-)

to tak w skrócie: mam/y synka Bartusia który urodził się w listopadzie i za kilka dni będzie mieć 2 latka, fajnego psiaka Corę,

Witam Panie :)

Na tym forum jestem nowa, więc chciałam się przywitać :)
Jestem Basia, jestem w 7 tygodniu, planowany termin mam 23 czerwca. I oczywiście mam nadzieję, że wszystko się ułoży- a zdążyłam już przejść zapalenie ucha i teraz zapalenie krtani. Muszę przyznać, że leczenie w ciąży jest trochę uciążliwe ;) Skoro się już przywitałam, to teraz nadrobię zaległości i poczytam wasze relacje :)
Wszystkim przyszłym Mamom życzę dużo zdrowia, spokoju i tego, żeby to był piękny czas w życiu :):)

Pozdrawiam :D

Witam Serdecznie w gronie czerwcowych mamuś

To tak jak u mnie. Z kalkulatora wychodzi 19 czerwiec. Mąż jest z 22 czerwca i tak liczy na prezent
laugh.gif

to my mamy termin na 26 czerwiec wg stan. obliczenia 28 dniowy cykl ale ja mam 21-25 dniowe więc będzie wcześniej, a mój m jest z 18 czerwca
 
Ostatnia edycja:
Do góry