reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Też mam kota, ale domowego, który nie je surowego, jak już to przemrożone 3 dni, więc on nie ma jak zarazić się tokso. Kuwete sprząta mąż. Żeby zarazić się od kota trzeba mieć pecha, bo groźne są tylko oocysty, które kot wydala z kałem. Poza tym one uaktywniają się chyba 48 godzin po zrobieniu kupy (albo nawet później). Najczęściej zjada chorego ptaszka, albo mysz. Jeżeli kot jest wolny i biega po dworze trzeba bardziej uważać i tyle, przestrzegać higieny i sprzątać kuwetę codziennie.
Statystycznie najwięcej zarażeń jest od prac w ogrodzie bez rękawiczek.
 
reklama
Właśnie otworzyłam twarożek grani boshhhh dziewczyny nigdy mi tak nei smakował :-D

jullix to mnie nastraszyłaś bo ja ostatnio w ogródku majstrowałam. A jak to jest z surowym mięsem nawet głowymi rękoma nie można go dotykać? Ja myślałam, że to tylko chodzi o jedzenie takiego mięsa. No i powiedzcie mi czy używacie tych samych kosmetyków co przed ciążą? bo ja mam tonik do twarzy i tam jest wymieniony między innymi kwas salicylowy, który niby nie powinien być używana w ciąży.
 
Ostatnia edycja:
nowa, ja też się zastanawiam nad tymi kometykami, w poprzeedniej ciąży używałam tych co zawsze kosmetyków i nic złego nie stało się dziecku.
Tonik zamieniłam na zwykły ogórkowy Ziaji, a krem sosuje ten sam Vichy normaderm. Pod oczy też stosuję kremy, wydaje mi się ze a kosmatykach jest bardzo mała ilość tych zakazanych substancji więc myśle, że taka ilosć nawet nie przenika do krwioobiegu.
 
Mięso można dotykać, tak samo jak i jajka, ale potem trzeba umyć ręce i tyle :) Wiadomo, że po pracy w ogrodzie też je myłaś. Nie chciałam straszyć, tylko imformuję, jak to jest z kotami i tokso.
 
A teraz\ o bólach brzuszków, które powinny nas niepokoić. Czasami jak sprzątam, prasuję czuję ból takie napięcie i od razu się kłądę i odpoczywam, równeiż po nocy z rana czuję takie jakby rozciąganie mam nadzieję ze to nic groźnego a raczej związne z tym że maluszek się powiększa.
 
Masakra, siedzę w pracy i tak wiercą, że nawet swoich myśli nie słyszę, nie mówie już, że telefonu w ogóle jak dzwoni ;/ Jeszcze przyszła Pani z ochrony i poinformowała, że jutro nie będzie ogrzewania! Super po prostu! :szok: :wściekła/y: Dzis mam 2 długie rękawy i wcale mi nie jest za gorąco, to jutro to nie wiem co założę ;/
 
Masakra, siedzę w pracy i tak wiercą, że nawet swoich myśli nie słyszę, nie mówie już, że telefonu w ogóle jak dzwoni ;/ Jeszcze przyszła Pani z ochrony i poinformowała, że jutro nie będzie ogrzewania! Super po prostu! :szok: :wściekła/y: Dzis mam 2 długie rękawy i wcale mi nie jest za gorąco, to jutro to nie wiem co założę ;/
Do dnia dzisiejszego normalnie miałam drgawki z zimna, dzisiaj jest pierwszy dzień w którym normalnie funkcjonuję i nei jest mi zimno. Może weź urlop?
 
reklama
Właśnie nie bardzo mogę, piątek 2 listopada mam wolny. A 5 listopada koleżanka z pracy ma operację na endometriozę, nie wiem czy po tym będzie leżała w szpitalu i ile, ale do tej pory będę musiała być w pracy. Jutro wieczorem mam USG, pogadam z lekarzem co i jak i chyba już długo w pracy nie będę, poza tym, że jest zimno i będzie coraz zimniej, to oni tu palą i nie chce też siedzieć non stop przy komputerze :(
 
Do góry