reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Dzień dobry :-). Korba kawał śmieszny bardzo :-D . Ale długo w tej pracy musisz siedzieć :baffled:. Natis odezwij się , jak się czujesz ??? Początek ciąży jesienią jest trudny. Wszędzie dookoła latają jakieś wirusy . Trzymajcie się zdrowo. Kciuki za wizyty dzisiejsze trzymam &&&&&&&&&&&.
 
reklama
U mnie nadal brak obajwów z jednej strony się cieszę a z drugiej zastanawiam ciągle czy wszytsko ok, czy ciąża się prawidłowo rozwija. Codziennie jem jabłko i nie mam problemów z bolącymi posiedzeniami ;)

jednak jetsem kompletnym matołkiem jeśli chodzi o suwaczki ;) wtedy miałąm teraz nie mam buuuu....

 
Ostatnia edycja:
U mnie nadal brak obajwów z jednej strony się cieszę a z drugiej zastanawiam ciągle czy wszytsko ok, czy ciąża się prawidłowo rozwija. Codziennie jem jabłko i nie mam problemów z bolącymi posiedzeniami ;)

jednak jetsem kompletnym matołkiem jeśli chodzi o suwaczki ;) wtedy miałąm teraz nie mam buuuu....

Mam to samo! Wczoraj wpadłam w jakąś paranoje! Wieczorem płakałam, że nie mam objawów, aż znów mnie zaczął brzuch pobolewać :) nie mam żadnego plamienia, ogólnie dobrze się czuję, tylko zmęczona prawie cały czas. Jutro idę w końcu na pierwsze USG do jakiegoś czarnego doktora :) Mam nadzieje, że będzie wszystko ok, boje się :( Z moich wyliczeń w środę zaczęłabym 6 tydzień...
 
Nowa z tych kodów jakie pokazuje i pod suwaczkiem musisz wybrać ten bbcode. Potem bierzesz ustawienia, po lewej szukasz ustawienia sygnatury i tam wklejasz. I będzie działaś.
 
U mnie nadal brak obajwów z jednej strony się cieszę a z drugiej zastanawiam ciągle czy wszytsko ok, czy ciąża się prawidłowo rozwija. Codziennie jem jabłko i nie mam problemów z bolącymi posiedzeniami ;)


jednak jetsem kompletnym matołkiem jeśli chodzi o suwaczki ;) wtedy miałąm teraz nie mam buuuu....

Mi dzisiaj na zaparcia pomogła przegotowana woda z sokiem z cytryny. Polecam
A co do braku objawów to się nie martw. Ja w pierwszej ciąży nie miałam żadnych, kompletnie. Przez większość ciąży pracowałam, zero mdłości, wymiotów itp a teraz:(
Najpierw tydzień w szpitalu przez plamienia. Mam mdłości, wszystkie zapachy sprawiają, że muszę okno otwierać. Pozatym poranne wymioty i dosyć mam
Najgorsze jest to, że o 6.30 biorę leki a 20minut po nich już jestem w wc:(
 
hm działa? kolejna próba

no ja czasami mam tak, że nie wiem na co mam ochote a jestem głodna no i ogólnie mięso i wędliny mi nie podchodzą. Najlepiej nabiał i jakieś dżemiki. No i sporo piję i jak wcześniej wspominałam jem jabłka.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry