reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Ja zebrałam pranie, pochowałam buty - nareszcie
47b20s0.gif
i wzięłam się za porządki w szafie - muszę pozbyć się połowy rzeczy i zrobić migrację do 3 innych szaf. Teraz widzę, że przydałaby się jeszcze jedna http://***************/liviatn/images/Minka%20conf/wallbash.gif

Obiadu też nie gotuję, nie chce mi się, ale za to zrobiłam sobie a'la bruschettę (osobno tosty, pomidor i mozarella) pyszne wyszło
sliniak_2.gif


Minnie pochwal się - co kupiłaś? Przede mną też wyjazd do Ikea, moze jeszcze uzupełnię listę
 
reklama
Dmuchawiec - jeśli w ciąży mi nie wyskoczą (cały czas z lękiem na nie czekam, zwłaszcza teraz, jak jest taki szybki przyrost), to po już raczej nie wyjdą. Ja mam bardzo "elastyczny" brzuch (skórę). Codziennie stosuję krem + mały masaż, ale też go ćwiczę - takie rozpychanie i chowanie przy głębszym oddychaniu przeponą - i liczę, że to mnie uchroni przed szramami.

No czas powoli zacząć myśleć o obiedzie. Przydałoby się wyskoczyć do sklepu na przeciwko po jakieś mięsko, ale tak wieje, że masakra. Dobrze, że tak dużo ważę, bo by mnie jeszcze poniosło ;-)
 
Kari mnie tez strasznie drażni jak mała ma czkawkę. To takie niekomfortowe uczucie... :sorry: a ostatnio ma czkawkę codziennie, czasem nawet kilka razy.
W ogóle moja córcia jest od kilku dni strasznie aktywna. Kopie mnie w dzień i w nocy, rozpycha się, nawet jak chodzę to kopie, aż czasem boli...
 
I mój Lokator bardzo aktywny - dzień, noc, południe - wystarczy, żę przysiądę na dłużej, chyba Maleństwo przyzwyczajone, że mama w ciągłym ruchu.

Fioletowa zjadłabym takich ziemniaków z piekarnika.

Palin u nas też dzisiaj wieje, ale ciepło jest.

A ja dalej krzątam się między jedną szafą, a drugą...
 
Moje rozstępy wylazły tydzień przed porodem i smarowania nie pomogły a po porodzie wyszło ich jeszcze więcej obejrzałam sobie je w pełniej klasie MASAKRA!!

Wyniki odebrane i nawet względne. Wreszcie żelazo zaczęło działać i załapałam się w dolnej granicy normy.
Siuśki jak zwykle nie najlepiej ale to norma na co dzień a co dopiero w tej ciąży ;-)

Zaraz wyjeżdżam na wizytę. Stresuję się :ninja2:
 
a mój Franuś to jeszcze chyba czkawki nie miał, nie wiem jakie to uczucie...

Ale naprodukowałyście lecę czytać!

Co do rozstępów to jak narazie sukces, zero nowych:) Albo ten Bio Oil tak dobrze działa, albo dopiero wyjdą:p

Ja dziś zabiegana, auto myłam na ogródku, teraz szybki obiad a później szkoła rodzenia:) i tak cały dzień zleciał. A od przyszłego tygodnia obowiązkowo oplanko!!! Ostatnio byłam z Madzią na spacerze i już mam ślady na rękach od krótkiego rękawka:p mnie strasznie szybko opalenizna łapie:) jak zakryje brzuchol to chyba mogę się wystawić na słońce nie?

Sa_Raa nie stresuj się, czekam na termin CC :)
 
Sara nie stresuj się Kochana! Cezkamy a wieści z wizyty. Trzymamy kciuki!

Palin ale za to jak pranie szybko wyschło
content-saute.gif



[B]Smile[/B] szalejesz Kobieto! Mycie auta [img]http://***************/liviatn/images/Minka%20shock/yikes.gif Ja też szybko łapię słońce, ale nie wystawiam się specjalnie - pewnie wynika też to z tego, że zwyczajnie nie mam na to czasu. A jak jesteśmy gdzieś w terenie to zawsze mam na sobie filtr.
 
reklama
Do góry