reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Witajcie kochane :tak:

U mnie dzisiaj kapustka na krótko, kotleciki z piersi kurczaka i ziemniaczki z koperkiem...

Mi też przeszkadza czkawka , nie lubię. Czy któraś z Was mają jakieś wieści od Dzikiej ???

Natisku, ​Jak się czujesz kochana ...?
 
reklama
Dzika trzymaj się Kochana!!! Jeszcze troszkę musicie wytrzymać w dwupaku. Myślę o Was i jestem z Wami!!! Pisz proszę dużo...
Dziewczyny u mnie nieco lepiej. Mam nadzieję na jutrzejsze lepsze wynikia, dobre usg z przeplywami i wysoką biometrię Lenki... Lekarz też ma nadzieję, że podrosła bardziej.
Swędzi mnie potwornie, czekam na kroplówki i leki na noc.

Dziękuję Wam kochane za pamięć, też o Was myślę nieustannie.

Dzika trzymaj się!!! Proszę!!!
 
Kobietki nie dam rady Was nadrobić i odpisać każdej z osobna, ale już w przyszłym tygodniu będę siedziała w domku, jeszcze 4 dni do pracy i wtedy ide na L4. Im bliżej wolnego tym bardziej nie chce mi się rano wstawać i jestem w ciągu dnia śpiąca aż oczy mnie szczypią. Jakoś mam przeczucie, że wcześniej urodze przed terminem i ostatnio spanikowałam, że jeszcze nie mam nic przygotowane. Po majowym wekendzie muszę się zabrać za to ostro.

Korba32 ja znalazłam na stronie naszego GOSP wzór zaświadczenia lekarskiego, ale nie wiem czy to musi wypełnić lekarz czy może położna.

sa_raa mnie ostatnio też jakby kolka łapała, musze wtedy zdecydowanie zwolnic krok do „żółwiowego”
 
oj dziewczyny ja wam powiem że mamy szczęście że jeszcze żadna sie nie rozpakowała i niech tak jeszcze pozostanie do planowych terminów bądź max 3tyg przed. Na innych wątkach są dziewczyny rozpakowane w 31-32tyg a na majówkach mama bliźniaczek przecież urodziła jakoś w 28tc.

Natis trzymam kciuki za jutrzejsze badania.

Co do czkawki też jej nie lubie u Małej. Ale czasami jak mi po żebrach pojedzie jakąś częścią ciała to gwiazdki mam przed oczyma :D

Buty wymienione i o niebo lepiej.

Dzika trzymaj się w 2paku jak najdłużej trzymamy za Was kciuki :)
 
Hej dziewczyny. Nie nadrabiam bo mam doła i idę sobie zaraz poryczeć. Już jestem słomianą wdową i strasznie mi z tym...Musze sie jakoś pozytywnie nastawić...
Dzika kciuki za ciebie najmocniejsze
Miłej nocy
 
reklama
Do góry