reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Dmuchawiec, jeśli pozwolicie to i ja się dołączę :tak:

Dzika , Kciuki zaciśnięte, czekam na relacje...

Madzia , Wczoraj miałam taką nockę, bardzo współczuję :-( Może w ciągu dnia uda Ci się zdrzemnąć . U mnie nocka dzisiaj lepsza 8x siku, ale zasypiałam prawie od razu , no i jeszcze pobudka na tabletki .

U nas słonko świeci , ale jak na razie jest chłodno.....

Czas na śniadanko- dzisiaj parówki cielęce
 
Ostatnia edycja:
reklama
Leniwiec mówi Dzień dobry :-)

O Matulu jak mi się nic nie chce. Nawet ruszyć 4 liter do kuchni po śniadanie - oszukuję żołądek paluszkami i wodą :cool2:

Pogoda jak Cię mogę; niby słonko, ale i wiatr. +10, ale o 6 było +7, więc nie specjalnie szybko idzie w górę.

Trzeba się dziś rozruszać, bo i zakupy czekają i obiadek trzeba będzie zrobić i SR popołudniu - już ostatnia, niestety. Fajnie było tak chodzić. Paulunia - dziś pewnie dojdą ostatnie kserówki - więc jak już będę miała komplet zrobię ksero i Ci cały pakiecik dostarczę. Mam nadzieję, że się nie gniewasz, że tak zwlekałam.

Mikołajowi za to lenistwo się nie udzieliło - trenuje aż brzuch się grzeje :-p

Nocą nie mam tak źle - 1, góra 2 wstawanie na siku. Ale jak się obudzę to już ciężko zasnąć, godzina kręcenia się to minimum :baffled:

Aro chodzi struty - Barcelona się wczoraj nie popisała (ja pół meczu przespałam). Za tydzień marne szanse, że się sytuacja zmieni - pewnie odpadną.

Dobrego dnia :happy:
 
Dzień dobry kobietki! Czytam Was ale ostatnio coś nie mam weny do pisania.
Dmuchawiec - mój synek jest nielepszy, dzisiaj na nogach od 5.40.
Madzia - ty nie możesz spać a ja dzisiaj nie mogę się dobudzić.
Natis - trzymam kciuki żeby wypuścili cię do domu jeszcze przed rozwiązaniem.
Trzymam kciuki za wszystkie ciężaróweczki dzisiaj wizytujące. Ja idę na wizytę w piątek.
 
Ostatnia edycja:
Mam do Was kochane pytanko: Będę miała już ostatnią wizytę u gina, wiem że do becikowego potrzebne jest zaświadczenie , że chodziło się do lekarza od 10 tyg ciąży, ponoć sama karta ciąży już nie wystarcza. Trzeba mieć swój jakiś wniosek do wypełnienia dla lekarza, czy on ma swoje ?

Dmuchawiec, Może kiedyś uda nam się spotkać na kawkę...zbierzemy się kiedyś wszystkie w jakimś umówionym miejscu ...;-)
 
Oj tak, Dmuchawcu, Korba jakbym ja z chęcią z Wami kawki sie napiła
przytulanko.gif


Palindromea ja tak mam, że jak odrazu po pobudce nie wezmę się za to, co mam zrobić, to potem cały dzień tak zwlekami i się obijam, przekładam na potem. Czasami naprawdę mi się nie chce, ale wtedy zwycięża poczucie obowiązku - i tak tego za mnie nikt nie zrobi, a przekładając to na kolejny dzień, będę miała dwa razy więcej do zrobienia. Nie wiem jak to będzie z tym moim uporządkowaniem jak Maleństwo już będzie z nami, ale mam nadzieję, że jakoś to wszystko zoragnizuję. Ależ ta SR zleciała- dopiero co zaczynaliście
Invision-Board-France-14.gif



Korba a to jakieś zmiany są?Ja jestem zielona w temacie, ale z tego co wiem, to zaświadczenie od lekarza trzeba mieć na jego drukach, a lekarze mają je w gabinetach.
A ja kuchnię wysprzatałam, sypialnię też, pranie się robi, przelewy zrobione, teraz pora na te nieszczęsne buty http://***************/liviatn/images/Minka%20conf/wallbash.gif
 
Ostatnia edycja:
Korba - nie wiem jak jest w innych szpitalach, ale mnie zabrano w szpitalu kartę ciąży jak się zgłosiłam do poprzedniego porodu. Z tego co pamiętam to dostałam druk o becikowe u lekarza, ale jeśli się nie mylę takie druki można znaleźć w internecie.
 
Ja też, ja też kawki poproszę w zacnym gronie !!

Nocka u mnie jak zawsze - za krótka :)
Postaram się za Was kochane, niedospane wysypiać.

Asiulka nie przesadzaj z tym remontem ! Teść to faktycznie bez rozumu. Mógłby pomóc a nie wymagać ...

Dzika
a ręka się poprawia ?

Korba, mam zapisane na liście do gin, żeby się dopytać o to zaświadczenie.

Natisku jak nocka ? o humorek się nie pytam...

Palin, czas leci, leci. Po Twoim końcu SR i mną wzdrygnęło, że już koniec tuż, tuż.

Dziś jedziemy do Warszawy, tym razem wszyscy ale już jutro wracamy.

Odmierzam czas do gin...
 
Witam się z rana :) Jędrek dzisiaj zażyczył sobie naleśniki na śniadanie, więc smażę od rana :) My dzisiaj wyjątkowo wyspani, ale to tylko dlatego, że mały zasnął po 22. Chyba nawet ja szybciej zasnęłam, bo potem się przenosiłam w nocy.
Co do becikowego, to kurcze dobrze nie pamiętam, ale chyba jest taki specjalny druczek, z którym trzeba iść do lekarza i on go wypełnia. Ja byłam z tym na wizycie po 6 tygodniach połogu.
 
reklama
Witam :)

Ja dzisiaj padam. Poszłam spać dopiero przed północą a od 4.30 już na nogach. Głowa mi pęka:(
Byłam już na badaniach i szlag by trafił ale zapomniałam wziąść papierka do odbioru wyników. Mam nadzieję, że jak mężuś pojedzie tam to bez problemu mu wystawią nowy albo tamten dadzą. Teraz zjem śniadanko, wezmę leki i poleżę chwilkę. Nie mam na nic siły

Palin no jasne, że się nie gniewam. Będzie w końcu okazja się spotkać :)
Korba ostatnio będąc u gina przyszedł facet (chyba tata dziecka) z kartą ciązy, dowodem, aktem urodzenia i gin mu wystawił te zaświadczenie. Oni druki mają u siebie
 
Ostatnia edycja:
Do góry