reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

mikoto: weź sobie kanapki i od razu po drugim badaniu możesz zjeść. :)

palin: ale macie fajne zamieszanie! :tak:

julix: tak jak korba witam w gronie słonic. ;-)

dmuchawiec: biedne pszczółki i ich królowa... może uda ci się kimnąć troszku w dzień? Czekam na przepis na pasztet... :-(
 
reklama
Hej dziewczyny,

ja tylko na chwilkę (na razie), chciałam się przywitać, bo mam sporo do nadrobienia, więc pewnie mi się trochę zejdzie, zanim którejś cokolwiek odpiszę;)

ostatnio jakoś nie znajduję czasu na bb, te dni mi tak jakoś błyskawicznie lecą, że jestem w szoku:szok:.
Mam nadzieję, że u Was wszystko w porządku, ale niebawem się wszystkiego dowiem;-)

idę parzyć sobie kawusię i biorę się za nadrabianie zaległości...
 
Dzień doberek !

Palin ale miałaś intensywny dzień i widze będzie intensywny weekend. Tylko uważaj na siebie ! ! mieszkanko fajnie się udało. Tak jak pisałam Korba u nas za 1000 zł w 3-mieście nic się w sumie nie znajdzie ciekawego.

Smile, meżowie tez mają humory ciążowe. Mój to może humorów nie ma ale za to jakie ma zachcianki !!!! Ja gdybym tyle jadła to wyglądałabym jak dwa słonie ( teraz to wyglądam jak jeden słoń i też witam w klubie z samopoczuciem słonicy )

Dmuchawiec biednaś Ty i pszczółki. Mam nadzieję, że już brzuski nie bolą.

Kingusia, to jak tyle jechałaś to mogłaś do mnie na karpatkę zajechać :):)

Nisanka, myślę też, że już czas na L4.

Ja od dziś oficjalnie jestem na L4 i wznoszę za to toast mleczkiem ( bo zgaga mnie znów złapała :) )

Tak jak pisała już Korba, pięknie u nas, słonko świeci, i nawet wiatru nie ma takiego jak wczoraj. Może przydałoby się gyby było cieplej ale i tak tą wyczekiwaną wiosnę czuć :)

Młodego dziś pieszo zaprowadzałam do szkoły bo wczoraj alternator w aucie nam się sypnął i auto na warsztacie stoi :/ A na domiar tego wszystkiego moj genialny mąż zostawił plecak młodego w aucie i młody dziś bez plecaka do szkoły poszedł ...Brak zadania domowego miał zwalić na tatusia :-D

Natisku - na "zabiegu" bądź bardzo dzielna - wpieram z całych sił !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i mam nadzieję, że nie bedzie tak źle jak myślisz. &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
No i mam nadzieję, że dowiesz się kiedy do domku wychodzisz i że będzie to już szybciutko.
 
Ostatnia edycja:
Pszczółki się bawią wesoło, więc może opuszczą nas już te kupy?:-)

Anilku- obiecuję, ze przepis dzis się pojawi:tak:Zapomniałam całkiem,sorki.

Narzekacie na brak wiosennych kurteczek, a ja mam dwie- tzn dwa płaszczyki wiosenno-jesienne. Przy trzech ciążach zdążyłam sie zaopatrzyć:-D Planowałam wystwić jeden na allegro.

Zjadłam i juz mi lepiej.:tak:Uff...

Smacznej kawkusi zycze kawkującym:tak:
 
Robaczku zanim bym do Ciebie dojechała to umarłabym z głodu :-p nieziemsko słodkie te moje pączki :-p
Dmuchawiec dobrze że dziewczynki się bawią, mam nadzieję że juz im odpuści... a płaszczyka nie sprzedawaj, przyda Ci się ;-)
 
witam u nas dziś pochmurno :-(

oglądam DTVN o tym jak zrobili doświadczenie czy mężczyzna może znieść ból porodowy i lekarz opowiadał o bólu porodowym i sie popłakałam ze strachu to brzmi tak przerażająco :-:)no: chyba zaczynam sie bać :-(

ja jeszcze w piżamce zaraz ide pod prysznic i trzeba się jakoś ogarnąć

Dmuchawiec współczuje nocki :-(

kingusia ale bym zjadła takiego pączka :baffled: ale mi smaka zrobiłaś ;-)

Palin super 3 pokoje to można się już porządzić i cena też fajna to Mikołaj bedzie miał swój pokoik :tak:

natis trzymaj się dzielnie i wracaj szybko do domku
 
Ostatnia edycja:
a nie pisałam Wam 1 gin w 12 i 18 na usg stwierdził że córka a prowadzący w 22 że facet (nie wiem czemu miałam w karcie napisane 24 tydzień)
 
Nissanka a ten 22 tydzień to wymiar z USG czy skąd? Czyli masz podobnie jak nasza KORBA....zmienia się płeć co USG. Mam nadzieję, że się już ustabilizuję ;-) No i witaj spowrotem i pisz pisz pisz...

NATIS kciuki mocno trzymam
Dmuchawiec oby dziewczynką było już lepiej
Pali super aktywny dzień! Strasznie lubię takie tępo!
anilek oj wrażliwe, że aż bolą i tak prawie od początku...

A ja dzisiaj jadę do IKEI Łiiiiiiiiiiiiii.....już się doczekać nie mogę. Boję się tylko bólu od chodzenia ale co tam. Marzą mi się zakupy nawet jeśli są dla domu.
 
Ostatnia edycja:
Witajcie Kochane J
Palinromea – fantastyczna widomośc – mam nadzieję, że Wam się będzie dobrze mieszkało
Mama kubulki – a ja moją wagę kocham – zepsuła się :D:D
Natis- dołączam się do grona trzymających kciuki, a ten pessar hmm, nie jesteś pierwsza której go zakładają więc na bank doświadczenie mają i krzywdy Ci nie zrobią, niech tylko spróbują to tłumnie ruszymy w Twojej obronie
Anilek – oj takkk, ja mam bardzo wrażliwe, do tego staniczki codziennie przybrudzone bo produkcja mi się już zaczęła :/
Mikoto – kciuki zaciśnięte
Dmuchawiec – oj biedne pszczółki, oby ból brzuszka szybko przeszedł
Teri - też to oglądałam, ale ja tam ból przeżyje - z pierwszym dałam radę to i z drugim sobie poradzę :) ja natomiast poryczałam się jak tam kobietka urodziła córeczkę i jej mąż się wzruszył :p ehhh te hormony


temat pogody - u nas wczoraj było cudnieeeee, słońce, cieplutko, a dziś co ? pochmurno i do tego śnieg zaczął sypać ;( ja chcę wiosnę !!!

Słonice, moje słonice :*** dołączam do waszego grona
Wczoraj miałam strasznie zły dzień :( cały dzień ból krocza :( ta kośc łonowa daje mi ostro popalić ;( później wieczorkiem prysznic i się zaczęło :( nie mogłam się dokładnie wytrzeć, więc siedziałam owinięta ręcznikiem na kibelku i ryczałam czekając aż wyschnę :/ później podeszłam do lutra i jak zobaczyłam swoje uda to się tak rozryczałam, że aż rozryczała się Tosia i Luka nie mógł nas uspokoić. Do tego wypatrzyłam na moim udzie z tyłu żylaka :/ nie boli ale jest !! Słowa Tosi " mamusiu ale Ty nie jesteś gruba !!" doprowadził mnie do jeszcze większego beku ehhh normalnie zawsze byłam chudzielcem, i nigdy nie sądziłam, że moje nogi mogą tak wyglądać - skąd w nich tyle miejsca na taki cellulit ;( I co dziś na śniadanie zjadam ?? zapiekankę, drożdżówkę z serem i do tego babeczkę z owocami i masą śmietanową. Nie potrafię się opanować - ciągle jestem głodna :( No i jak już już się wczoraj wieczorem uspokoiłam to co ?? nie mogłam się położyć bo ból kości łonowej o sobie przypomniał ;( w nocy się budziłam ciągle i przy okazji Lukę - żeby łaskawie mnie odwrócił, bo sama nie dałąm rady. ehhhh przepraszam że się tak wywewnętrzniam, ale od Luki słyszę tylko " przestań w ciąży jesteś, nie widziałaś chyba jak niektóre kobiety tyją w ciąży " dla mnie to nie jest pocieszenie :( ale .... teściowa ostatnio kupiła sobie parowar (jest na diecie po usunięciu woreczka żółciowego), i powiedziała, że po porodzie nam kupi, ale hmm chce kupic nam już na dniach, i Luka wczoraj przeglądał. Więc jest szansa, że się zmobilizuję i zacznę wreszcie jeść dietetycznie, zdrowo. ehhhh
 
reklama
anula dokładnie od tego momentu zaczęłam ryczeć :baffled:;-)

jak czytam o Tobie to jakbym czytała o sobie mam dokładnie to samo czyli witam w klubie słonic i do tego te bóle jak nie ogonowa to łonowa i tak na zmiane przekręcić się boku na bok to nie lada wyczyn wczoraj po prostu chodziłam i łzy mi leciały a jeszcze 3 miesiące i będzie tylko gorzej ja nawet już nie patrzę w lustro bo to zawsze kończy sie płaczem ech chyba mam jakiś kryzys ciążowy :no: do tego strasznie się boję że mi zostanie jakaś obwisła skóra na brzuchu i nic z tym potem nie zrobię i boje się tego porodu i wogule mam ochotę beczeć :-( no to sie wyżaliłam wybaczcie :baffled:
 
Ostatnia edycja:
Do góry