reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

reklama
sicil- mi sie tez szybko zużywa, tym bardziej, ze leje "na oko"

buziak- w szoku jestem, myslalam, ze zniknelas z forum, bo sobie z mężem gruchacie i nie masz czasu. Trzymaj sie i wytrwaj. Dla dobra dzieci lepiej nie ciągnąc tego. Sama moglabym duzo napisac, ale jakos na publicznym foo mam opory.
 
Buziolu w szoku jestem:szok:ale twarda z ciebie babka i dasz radę!!!

u nas podstawa ubioru to bodziak+rajtki lub spodenki i skarpetki.Na noc cienki pajacyk i śpiworek,a na wyjścia dres albo dżiny i bluza.

do mierzenia temperatury używam zwykłego rtęciowego termometru;Jachu ma z reguły 37,1 a mierzymy 1x dziennie-takie moje zboczenie:zawstydzona/y:

a wiecie,że my jakoś tak bezstresowo i bezkryzysowo przeszliśmy ten czas po narodzinach....

padam na cycki,boli mnie gardło i mam katar...wrrrrrrrrrrr

idę się wygrzać.

spokojniej nocki
 
UFF - wysiadam dzisiaj!
Posegregowałam dwie torby ubranek, które dostaliśmy, połowę, co wybrałam żeby zostawić, uprałam, drugą połowę jutro upiorę, te co odłożyłam spakowałam do wyniesienia do piwnicy, zrobiłam porządek w szafie Moniki, posprzątałam i odkurzyłam mieszkanie, i uprasowałam całą stertę! Wdzięczna jestem mężowi, że dał mi rano pospać i zajął się dzisiaj dzieciakami i jedzeniem dzisiaj. :tak:
Padam, naprawdę!
 
Przypomnijcie proszę dobry szampon,bo nie zapisałam. Włosy wychodzą mi garściami ;(

Mi też zaczęły wyłazić:-(Może garściami nie ale po tych kilku miesiacach jak były takie ładne szkoda mi ich teraz......Widocznie muszą.
Co do mojego pseudo to esperanza to po hiszpańsku "nadzieja". A że byłam przy nadziei kilka miesięcy temu, i kocham ten język to tak mi spasowało:-)!
Wow to dzisiaj przyszalałam z nowymi znajomościami na FB ;)
 
reklama
Do góry