reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

reklama
Kifsi a moj nigdzie nie moze dostac tej gry Diablo hehehe......nie powinnam a sie ciesze hihi mam mega radoche, nawet online nie mozna jej dostac

mój taki cwaniak był,że jak tylko była możliwość to od razu zamówił edycje kolekcjonerską bo jak to stwierdził to na tą grę czekał cztery razy dłużej niż mnie zna :-) a potem domówił zwykłą wersje , a kolekcjonerka stoi na półce w opakowaniu jak twierdzi mężuś czeka na synusia :-)

hahha no moj maz wlasnie diablo katuje, kupil na pol z bratem ze niby bedzie mniej czasu na to poswiecac :eek:
dzisaij milutki dla mnie jak nie wiem, obiecal ze od jutra dopinamy te remontowe sprawy.... mam nadzieje.

mi tez sie paszport skonczyl ale nie chclalam robic w ciazy z taka pyza na buzi i pozniej patrzec na to zdjecie 10 kolejnych lat :-D poczekam az schudne, z malym i tak sie nie wybieram nigdzie na razie

no to witaj w gronie diabelnych żonek :-D:-D:-D

blaneczka &&&&&& za szybkie pełne rozwarcie , a potem ekspresową faze partych !!!!!

ja dziś po oderwaniu męża od kompa odwiedziłam mame i też do mnie dotarło, że następnym razem to zobaczymy się jak mały bedzie na świecie :szok: i o ile ostatnio byłam podekscytowana zbliżającym porodem tak dziś znów powrócił strach :-( ehhh.....

po wczorajszym braku apetytu dziś głodomorstwo powróciło z impetem :zawstydzona/y: w trakcie powrotu do domu zaliczylismy KFC i wcisnełam w siebie granderka , a w domu zajadałam się ciastem z truskawkami :zawstydzona/y:
na ostatniej wizycie miałam kg mniej , po dzisiejszym dniu to pewnie z impetem wrócił :-) ale cóż , póżniej bede się martwić :-)

spokojnej nocki kobietki
 
Po godzinie 20 zaczął mnie boleć brzuch i strasznie sie przy tym napinał. Wzięłam no spe, prysznic i leżę w łóżku. Na razie przeszło ale dobrą godzimę zastanawiałam się czy nie zaczynam rodzić. K. na wszelki wypadek mnie wygolił już dzisiaj.
Nerwy mnie wykończą. A jeszcze teściówka zadzwoniła jakieś pół godziny temu że potrzebny jej opryskiwacz i K. ma jej go jutro koniecznie przywieźć. No po prostu brak mi słów jak myślę o tej babie-jadę jutro do szpitala i wiadomo że i K. się tym ostro przejmuje ale i tak najważniejszy ma być dla nas opryskiwacz!

Aga, Muńka, zaza dzięki za słowa otuchy, bardzo dużo to dla mnie znaczy :) Już nie panikuję, jadę jutro do szpitala aby we wtorek urodzić ślicznego, zdrowego synka, o!

Bianeczka - powodzonka i szybkiego rozwarcia życzę.

Addiena - jak się czujesz po cc?

Dorota - dawaj znać co u Ciebie?
 
DOROTA GRATULUJĘ SYNKA:)))

Długo mnie nie było ale czytam regularnie. Ja jeszcze w dwupaku i nie mogę się doczekać spotkania z maleństwem. Pozdrawiam was serdecznie
 
Witam I ja

GRATULACJE DOROTA:-)
Za wszystkie rodzace kciukasy :tak:
U nas po staremu czyli bez zmian:tak: nie rodzimy jeszcze :tak:
weekend mielismy cudowna pogode I spedzilismy na plazowaniu I grilowaniu.
ide was teraz nadrobic.
 
Dzięki Kochane ;*
Spróbuję troszkę pospać, może mi się uda . :)
Rozwarcie 6 cm , skurcze nadal słabe .
Eh . rozwarcie idzie, tylko że te skurcze.
No i wody mi nie odeszły jeszcze.


Dorota - gratulacje :) Ja dziś chyba nie urodzę ;)
 
Jesli chodzi o połozną środowiskową to u mnie w szpitalu jest tak, że dobrze mieć juz wybraną wcześniej w miejscu gdzie się mieszka. Jak się dzieciatko urodzi to podaje się do niej namairy i szpital kontaktuje się z nia w mym imieniu. No więc chcę juz to teraz załatwić, a wiem, że na pewno przyda mi się profesjonalna pomoc w domu przy dziecku, przynajmniej przez te kilka godzin. No i skoro nalezy nam się to z NFZ to czemu nie skorzystać :-)

Dorota - Trzymam kciuki żeby szybko poszło!!!!
Aaaa to już mam wybrana jak urodze mam zadzwonic i wtedy przyjdzie

U nas pielęgniarkę środowiskową załatwia się po urodzeniu już. Potem przychodzi 6 razy, raz w tygodniu. Zrobiłam już listę co K. będzie musiał załatwić jak ja będę w szpitalu:

-zarejestrowanie maluszka w Urzędzie
-wysłanie mojego wniosku o urlop macierzyński
-zgłoszenie dziecka w przychodni zdrowia
-złożenie wniosku o becikowe w MOPS
-ubezpieczenie synka w ZUS

Dostał pełną listę z informacją jakie dokumenty będą gdzie potrzebne i nich załatwia. Bo jak potem wrócimy do domu to wolałabym mieć go przy sobie, na wypadek gdybym się kiepsko czuła.
Ja akurat musze isc zalatwiac wszystko z P bo nbie jestesmy malzenstwem

Jestem już w szpitalu , rozwarcie 3 cm ( tylko ;/ ) , skurcze co ok. 20-25 minut .
Chodzę po korytarzu i mam nadzieję, że rozwarcie się powiększy :)
&&&& oby szybko poszlo i daj znac lD

własnie widziałam..... masakra.... chyba bede na sniadanie jesc lody, na obiad lody i zgadnij co na kolacje?????
no lody a co ;D

Dorotka gratuluje
 
reklama
Właśnie przeczytałam, że Dorota urodziła :-). Pięknie!

Trzymam kciuki za blaneczkę :tak: i zastanawiam się co u Addieny :dry:

Mlodak -
współczuję nerwów :-(. Pamiętam jak ja się denerwowałam.... Z nerwów dostałam skurczy w szpitalu :eek:
Ale pamiętaj wszystko będzie dobrze! Ty bez żadnych komplikacji a synek dostanie 10 punktów :tak::-). Trzymaj się!

Dzisiaj okazało się, że na pierwsze 2 - 3 miesiące nie będziemy mieli łóżeczka :sorry2: (mam dostać od siostry ale jej córka jeszcze w nim śpi a oni nie mają kasy i czasu żeby teraz robić remont pokoju). Zaczęliśmy się zastanawiać nad kołyską bądź koszem mojżesza - chcemy kupić używane. I mam pytanie: czy do kosza można zamocować karuzelkę? :confused: Mamy już ją kupioną i b. nam się podoba.
 
Do góry