reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

december jak chcesz to chetnie za Ciebie wyprasuje, uwielbiam to robic a zwlaszcza maleńkie ciuszki:tak:

buziak no właśnie nie ma kto rozkręcić tematu penisa, jajek itp:-D wracaj, co sie dzieje z netem??

A moj mąż wlasnie pojechal do pracy wiec mam tv dla siebie bo zapewne chcialby mecz ogladać, korzystam i ogladam One born...
 
reklama
Sunshine współczuję tego ułamanego zęba:-( sama jestem ciekawa co Ci zrobią:tak:

Bylam u tego dentysty doslownie 7min a to co mi zrobil to "nadbudowal" zeba tymczasowo, wiec teraz musze znalesc jakiegos na stale bo do PL nie polece.
Dobrze, ze nie musialm za to placic, w porownianiu do tego jak robia zabki w PL to tutaj jest jakas porazka, czysta prowizorka, wygladalo to tak jakby wrzucil troche cementu do dziury, przyklepal i gotowe!!! :szok::wściekła/y: Masakra a teraz juz czuje, ze mi sie to rozwala bo przeciez nieutrardzil ehhhh szkoda gadac.


Do tego pozarlam sie ze swoim, i ryczalam caly dzien, dlatego tez jestem juz zmeczona tym wszystkim wiec uciekam do lozeczka.

Na dzis mam dosc.

A nie mowilam, ze sie pozabijamy na tym urlopie......


Ahhhh dobrze,ze u Sicilpol jest wszystko dobrze.
 
katrino to że ja mam jeszcze czas to wiem ale jednocześnie nie zabraniam wam się pakować każdy robi wszystko w swoim czasie a ty pewnie będąc w 29 tyg też pewnie się nie pakowałaś,a każda z nas coś chce powiedzieć na forum:-) ciesze się że wróciłaś do zdrowia:-D to teraz zakaz chorowania ok
no to idę się położyć, od jutra przygotowania świąteczne na całego
buziak kawały poproszę !o penisku i ...
dziewczynki miłych snów
 
Mrrrau własnie byłam na godzinym masażu całego ciała dla ciężarnych. Tak mi się spodobało, że kupiłam następne sesje. Czuję się jak nowo narodzona i młoda chyba też bo zamiast skakać jak szalona jak zwykle, leciutko tylko sobie mamę podkopuje :-) Polecam!
Wow, zazdroszczę.
Ja czatuję na grouponie, są różne masaże, ale nie dla ciężarnych. A na T nie mam co liczyć,juz 3 latek robi to lepiej...

Dziewczyny, a będziecie miały swoją położną przy porodzie?
Mi się przypomniało, że na ostatniej wizycie dostałam nr tel i cały czas zapominam do niej zadzwonić.
Jak rodziłam 3 lata temu to dyrektor się zmieniał i nie pozwalał, ale teraz można.

Lecę na horrorek i spać, dziś nie siedzę do 3, bo rano teściówka przyjedzie, trzeba wstać wcześniej niż 9 :), muszę podjechać do ikei po pudła na ciuszki, na razie nie mam ich gdzie układać

Miłej i spokojnej nocki:cool:
 
Ostatnia edycja:
Sunshine ja bylam raz tutaj w UK u dentysty, skorzystałam z tego, ze mialam za darmo rok po porodzie:tak: i bylam naprawde zadowolona:tak:
moze tez zalezy na kogo sie trafi tak jak w Polsce?! No ale ogolnie zeby lecze w PL:tak:
Nie pozabijaj się z mężem;-)

co do pakowania to ja w torbie nic nie mam ale na polce w szafie przygotowane prawie wszystko do szpitala:tak: ciuszki dla Malego musze najpierw wyprać, zeby je spakować:-)
Mamy jeszcze trochę czasu chociz ja tak jak Katrina wole miec wszystko wczesniej niz pozniej sie martwic jakby sie cos dzialo i trzeba by bylo jechac do szpitala:tak: Ja z tych co w goracej wodzie kąpani;-)

sueno nie pomogę, mieszkam w UK i nie wiem jak to jest w PL z tymi sprawami
 
Trochę mnie to wkurza ze na ogólnym trzeba pisać ze wieści z wizyty na odpowiednim wątku no ale dostosowując się do zasad uprzejmie informuje aby tam zajrzec bo coś tam naskrobalam.
MiCkey a nie wydaje ci się ta wanienka z ikei za kanciasta?

Znajomi uzywaja mowia, ze swietna bo mala. Jak niemowle lezy to akurat a jak rosnie to siada. Siostra tez uzywala i zadowolona. Ja sie ciesze, ze mala bo nie lubie sie potykac w la ac ience;-)

Dziewczyny, chodzę do lekarza na NFZ, czy dostane od niego skierowanie na grupę krwi? Czy to badanie robi się prywatnie?

Ja dosyalam w szpitalnej przychodni od mojej ginki na nfz.
 
Siula - tydzień temu jeszcze nie myslałam o pakowaniu poważnie, bo przecież mam czas easy... tylko, że jak w czasie tej choroby brzuch miałam cały czas bardzo napięty i obolałe całe mięśnie brzucha i w głowie świadomość czym to sie może skończyć... to podejście mi sie diametralnie zmieniło, "strzeżonego...", postaram sie juz pożegnać z choróbskiem bezpowrotnie,

Klusia - tutaj mamy tak, że cały poród jest pod kontrola położnej, każda rodząca ma swoja położną, która jest dla Niej cały czas, rodząca ma podłączone KTG, więc jest monitorowana cały czas, lekarz zagląda tylko od czasu do czasu lub jak jest potrzeba - bo jest chyba 8 sal porodowych, każda na jedna rodząca (plus ew. osoba towarzysząca), potem jak już maluszek wychodzi na ten świat to pojawia się jeszcze jedna, czasem dwie, żeby pomóc - przy mamie i przy dziecku, lekarz na koniec idzie i szyje... a może to krawiec..?? żartuję, ale tak to u mnie wyglądało przy Alince, na początku był lekarz, popatrzył na Ktg, potem ze 2 razy zaglądnął i na koniec przyszedł, zszył i tyle go widziałam,

A jeśli chodzi o poród rodzinny - to u nas ja osobiście będę reprezentować rodzinę (wyłącznie ja). Mój mąż sie do tego nie nadaje i nie chce go tam widzieć.
 
reklama
Do góry