reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Z pieluch na razie mam tylko jedno opakowanie tych najmniejszych bo tonigdy nie wiadomo jakie duze dziecko bedzie- choc mam nadzieje, ze moje male za mamusia :-) a jak cos to P skoczy i do kupi. Chodz jak nadazy sie promocja na wieksze to chyba kupie ale moja przyjaciolka ostzegala mnie zeby nie kupowac pieluch bo moze sie okazac, ze dziecko bedzie mialo alergie i wtedy dupa... bedzie trzeba kupowac od nowa.
Za to co kupilam to chusteczki 6pak Pampers sensitive za niecale £5 czyli ok 25zl. Ale to tez na pozniej bo na poczatku takiego maluszka to tylko woda i wacikami polozna kazala podmywac. Wiec bedzie na pozniej. :tak:

An.ka- ja dzis tez spagettii na obiad mniami :-p
 
reklama
Hej Dziewczyny,

ja się tylko przywitam.
Złapałam takiego doła, że głowa mała:zawstydzona/y::-:)-:)-(
Stanełam dzisiaj na wadze po tygodniu i doznałam szoku:szok:
Tak mi babcia dogadzała, jutro juz leci wiec chyba organizm "odtruje" i zrobie głodowkę. Czuję się jak świnia:zawstydzona/y:

Przepraszam, że tylko o sobie ale jestem dosłownie załamana, a gdzie tam do końca
a ile tam zobczyłaś?Ja mam 7, 5 i tez mam mała zalamkę:(z tego powodu, le codziennie jem coś słodkiego:(
 
AVO lepiej nie piszę ile bo wstyd:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Ale tak to jest jak się tylko je, Mlodym teraz prawie w ogole sie nie zajmowałam bo ma ciocię i babcię i mama moglaby nie istnieć, babcia chciala gotować więc jej pozwolilam i są skutki:zawstydzona/y: ach, szkoda gadać.
Pod koniec to juz chyba nie bedę z domu wychodzić
 
Za to co kupilam to chusteczki 6pak Pampers sensitive za niecale £5 czyli ok 25zl. Ale to tez na pozniej bo na poczatku takiego maluszka to tylko woda i wacikami polozna kazala podmywac. Wiec bedzie na pozniej. :tak:


czemu?????
przeciez mozna zaczac od wilg chusteczek i jesli okaze sie ze jest cos nie tak to wtedy dopiero próbujemy innych metod ;-)
 
Ja też od początku używałam chusteczek mokrych:tak: Pampersa.
I nic się Kubie nie działo, mam nadzieję, że teraz też tak będzie:tak:\

AVO 2 kg więcej od Ciebie:zawstydzona/y: niby juz tyle bylo ale spadło 1.5 kg. A teraz je nadrobilam w ciagu kilku dni:wściekła/y: masakra
 
Hej Dziewczyny,
ja dzis w takim sobie nastroju jak Pola - na wagę nie wchodzę ale słoik nutelli wciągnęłam i wczoraj byłam tak spuchnięta, że nie mogłam oddychać prawie. W nocy po raz pierwszy od bardzo dawna we śnie nie byłam w ciąży i tak mnie to przestraszyło, że masakra. Co więcej, bobo nie kopało rano za bardzo niby jakieś mini ruchy tylko. A przecież dzień wcześniej cały brzuch chodziła już myślała, że tak będzie - fajne uczucie lubię to.
Przypomniałam sobie, że moja siostra przytyła jakąś masakryczną ilość kg przy ostatniej ciąży po prostu łatwiej ją było przeskoczyć niż obejść i wyobraziłam sobie siebie w tej sytuacji...:szok::szok::szok:
Ok, wiem, że to nie dramat, najważniejsze, że dziecko było zdrowe itd itd. To oczywiste. Mogę przytyć jeśli będzie potrzeba. Ale wolałabym, żeby jej nie było:wściekła/y::wściekła/y: I żebym tak dyszkę na całość dobiła. To chyba niemożliwe. I już widzę te rozstępy:wściekła/y::wściekła/y:
Masakra.

Dziś w ramach zdrowego drugiego śniadania zjadłam 4 kiwi i 1 jabłko. Super. A potem 3 kanapki z nutellą. Załamka.
No i bobo ma dziś cichy dzień i to mnie chyba tak stresuje, że świruję. Wrrr!!!

I nawracają myśli, że coś pójdzie nie tak, itd. Wczoraj oglądałam jakieś filmy na youtube o noworodkach i wpadł mi jeden w stylu "urodziła się śpiąca". :szok::szok::szok: No i się naoglądałam. I przerażenie.

Weźcie trzaśnijcie mnie jakoś bo zeświruję i moje dziecko będzie miało matkę jeszcze większą wariatkę...
 
reklama
ale sobie pospalam :cool2:
ja tu spie, a myszy harcuja ;-)

Ja tez dzis po drodze spacerku wdeplam po zelazne zapasy...3xlion i 5xbounty :confused2:
I orzechy laskowe....
Ehh
 
Do góry