reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

reklama
dreddka Kochana tak mi przykro serce pęka, płaczę- czemu takie rzeczy sie dzieją to jest nie do zrozumienia

Tulę Cię mocno trzymaj się kochana
 
Dreddka- :( :( :( o kurcze, spóźniłam, się :( Bardzo, bardzo Ci współczuje, wiem co to znaczy, wiem jak to boli i wiem, ze nie o ból fizyczny chodzi :( Bądźcie teraz razem, to ważne, nie zamykaj się, bo potem boli jeszcze bardziej, naprawdę.
Mogłabym powiedzieć, ze natura zadziałała itd, ale wiem, ze w takiej chwili to gow....niane pocieszenie, Dreddka, trzymaj sie dzielnie, cala przyszlosc przed Wami!
 
Ostatnia edycja:
Nie moge tego zrozumieć... Dopiero to forum mi uświadomiło idzie Dzieci umiera.......... dlaczego takie male bezbronne istoty umierają? Co może byc przyczyną że ich serduszka przestają bić? nie moge tego pojąć!!! nie rozumiem ... zalamalam sie ... jak to mozliwe... przeciez na ulicy spotyka sie tyle kobiet nawalonych naćpanych albo bezdobnych w ciąży... i im sie nic nie dzieje takie wyrodne matki rodzą ..... czy dzieci kochane przez swoich rodziców od samego poczęcia muszą umierać??? ;( ;(
 
reklama
Do góry