reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Ja moze sie wpowiem na temat gorgonzoli bakterii listeria monocytogenes. We wloszech tez to jest rzecz sprzeczna, niektorzy ginekolodzy mowia ok, niektorzy odradzaja. Z opini za: owe bakterie wylegaja sie tylko latem, sery, ktore kupujemy, sa przemyslowe, a nie wyrabiane recznie, wiec trudno tu o listerioze.
Generalnie tam nie tyle boja sie o produkcje z mleka pasteryzowanego czy nie, ale o plesn.
Pisalam juz na forum o jedzonku, ze to samo jest we Wloszech jesli chodzi o szynke parmenska, jedni mowia, jesc, drudzy, ze nie :) same konsorcjum udowadnia, ich szynke jesc mozna.

Dziekuje dziewczyny zwlaszcza Mamina za liste produktow, tak na nia patrze i juz sama nie wiem co u mnie nie tak.
W ciagu 2tygodniu zjedlismy z mezem 3kg mandarynek plus pomarancza na potege :(
Przez 3dni wcinalam zupke z warzyw straczkowych i groszku..

Tak sobie mysle, ze moze to, ze unikam jajek hmmm
Jutro sobie zrobię bombę :) omlet z jajkiem, ricotta i szpinakiem
Nie dam sie tym krwinkom wstrętnym :angry:
Niestety buraczków tu niet :no:
Kurczak, znalazlam w sklepie internetowym, 1,9€ za 500ml, wysylam meza do sklepu organicznego, moze tam cos maja, jak nie to kupie online. Nie jest az tak znow drogie chyba...
 
Ostatnia edycja:
reklama
sicilpol - ja tam wolę - na wszelki wypadek - być ostrożna, niż mam potem żałować, że raz sie połakomiłam i do końca ciąży się zamartwiać jakie będą tego konsekwencje... poczekam. Potrenuję cierpliwość.

Asik - dzięki za info, sprawdzę czy u nas też jest.

Kamila - super wieści, że z dzidzią OK i lekarz OK.
 
Katrina115- jestem tej samej mysli, poczekam z szyneczka, serkami, pasztecikami i innymi dobrymi, acz dyskusyjnymi rzeczami. Zrezygnowalam tez calkowicie z kawy, a uwielbialam ja :( Teraz jestem na etapie wyuczania sie milosci do kawy zbozowej :)
 
Dziewczyny krwawie z jakimiś strzepkami i farfoclami :(((( wlasnie przyjechałam do szpitala i czekam na lekarza ....mam bardzo złe przeczucie :(
 
Kamila gratulacje śliczny dzidziuś:)
Ale Trisomii nie miałaś wyliczanej?

Dreddka
trzymaj się wszystko będzie dobrze...&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Kamila gratulacje śliczny dzidziuś:)
Ale Trisomii nie miałaś wyliczanej?

Dreddka
trzymaj się wszystko będzie dobrze...&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

nawet nie wiem co to jest ta Trisomia ale lekarka mówiła mi że jednego z piomarów nie może wziąć bo pomimo tego że badanie trwało godzine i 15 minut to maluszek nie chcial się odpowiednio przekręcić cały czas leżał bokiem albo tyłem do nas :p dla tego też tak długo to wszystko trwało bo czekałyśmy aż się przekręci żeby wziąć ten pomiar .. i musialam skakać i kaszleć i schylać się i nic na niego nie działało :p oznaczenie tego badania to NT ale jakie jest rozwinięcie to nie wiem.
 
reklama
Dreddka codziennie modlę się o zdrowie dla mojego maluszka a dzisiaj również pomodlę się i za zdrówko dla Twojego. Myśl pozytywnie, czasami tak się zdarza. Moja koleżanka też trafiła z krwawieniem do szpitala. Poleżała 4 dni na podtrzymaniu i wyszła. Później do 7 miesiąca ciąży pracowała i urodziła zdrową dziewczynkę. U Ciebie też tak będzie zobaczysz. Trzymaj się kochana.
 
Do góry