reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Wiecie co wczoraj nie mogłam patrzeć na nic czekoladowego a dziś bym zjadła tony czekolady :-D
:-D a ja jem oczami... ślinka mi ciekła w sklepie na widok ulubionych lodów z kawą. Kupiłam je i skakałam do góry, że udało mi się je nabyć. Po pierwszej łyżeczce odstawiłam z wielkim grymasem na facjacie. Bleee. Nic podchodzącego pod kawe mi nie wchodzi, a ją samą czasami wypiję.

a za mną od rana chodzą placki ziemniaczane, a najlepiej takie po węgiersku :oo2:
ja szykuję na jutro zapiekankę ziemniaczaną z warzywami na obiad. Zaprosiłam rodziców itp.itd. Ale coś mi się wydaje, że znowu będzie kulą w płot bo to co mi się zachce, po pierwszym kęsie odstawiam...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Witam

Kasiulka nie wiem od kiedy pracowała,ale umowę miała naormalna o pracę, w kazdym razie powiedzialam jej że ma się popytać mądrych ludzi bo może istnieje szansa,że będzie musiał ją przywrócić miałaby trochę kasy z L4.
Avo tak jak pisałam wczoraj żeby korzystać kobieta w ciąży mogła korzystać z ochronnych praw dawanych jej przez kodeks pracy przede wszystkim należy pracodawcy przedłożyć zaświadczenie lekarskie stwierdzające ciąże. Zaświadczenie to przewidziane w art. 185 § 1 k.p. nie musi odpowiadać żadnym szczególnym wymaganiom formalnym, byle by tylko wydane zostało przez lekarza i stwierdzało fakt ciąży pracownicy. Nie jest więc wcale powiedziane, że musi być to lekarz ginekolog, równie dobrze może być to lekarz pierwszego kontaktu. Należy uznać że pracodawca został skutecznie powiadomiony o ciąży pracownicy gdy przedstawiła ona jakiekolwiek oświadczenie podpisane przez lekarza, w którym jest informacja o jej ciąży. Może być to nawet zwolnienie lekarskie z tzw. B-etką, czyli to 100% płatne.
 
Czesc dziewczyny
ja w bardzo srednim nastroju, zauwazylam u siebie wczoraj brazowe plamienie. dzis to samo. Wlasnie zadzwonilam do lekarza mego, ale pojechal odbierac porod i pielegniarka mnie zapisala na 7.45 jutro rano. A mnie chyba z wrazenia tez boli cala prawa strona, tam gdzie jest fasolka... :(
 
Czesc dziewczyny
wstałam z fatalnym bólem gardła i nie wiem co moge sobie wziąźć na to :crazy:
Kamila trzymam kciuki za wizytke i chwal się nam tu odrazu po jak tam fasolka się miewa
 
Czesc dziewczyny
ja w bardzo srednim nastroju, zauwazylam u siebie wczoraj brazowe plamienie. dzis to samo. Wlasnie zadzwonilam do lekarza mego, ale pojechal odbierac porod i pielegniarka mnie zapisala na 7.45 jutro rano. A mnie chyba z wrazenia tez boli cala prawa strona, tam gdzie jest fasolka... :(

A nie zbliżył Ci się termin następnej miesiączki ?? właśnie czytałam ze na koniec pierwszego trymestru przy zbliżającym sie terminie miesiączki moga być takie plamienia
Na pewno będzie wszystko dobrze !!! Nie martw się !!! :-)
 
reklama
Dreddka a nie masz tel bezpośrednio do lekarza? Mój ciężarnym daje prywatny tel.Dobrze byłby gdyby dziś cię przyjął nie martwiłabyś się cały dzień.

miki tantum werde i czosnek, mleko i miód
 
Do góry