reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

reklama
Sicilpol ja mam stale spakowaną torbę do szpitala, żeby mąż nie musiał niczego szukać, w środku najpotrzebniejsze rzeczy i wyniki badań i od kiedy ją mam nic się złego nie dzieje. Ale ja tak często mam że jeżeli przygotuje sobie coś na wszelki wypadek, to później mi się to nie przydaję, na podobnej zasadzie kupiłam sobie specjalnie parasol na nasz ślub żeby nie padało i była piękna słoneczna pogoda ;-)

Asiia_ pewnie nerwy tak na ciebie działają, trzymam kciuki za udaną wizitę
 
Dlatego ja postanowiłam, że jak jest wolna godzina to umawiam się z rana oby nie przeżywać cały dzień.

Dziewczyny będzie dobrze. Tak jak Nanulika napisała LIMIT WYCZERPANY :-)
 
Witam i zaraz znikam moje dziecie dzisiaj megaaaa marudne :baffled: zabki mu ida czetry na raz i sie bidulek meczy. Nie posiedze sobie dzisiaj na BB:-(.

Ale ale trzymam moooooooocno kciuki za dzisiejsze wizyty dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!

A dorotka nic????

milego dnia
 
Moja Pani Ginekolog przyjmuje tylko popłudniami;-(

Dobra, lecę, obiad w końcu muszę dokończyć. Trzymajcie kciuki.

Buziale, trzymam kciuki za wszystkie, które też dziś się denerwują wizytami:-)
 
Dziewczyny pisałam Wam wczoraj jakie mi wyszły wyniki usg genetycznego i powiedzcie mi czy dobrze zrobiłam bo już sama nie wiem ale nie zgodziłam się na test pappa przy takim małym prawdopodobieństwie mimo iż mam 35 lat.
Jak Wy byście zrobiły na moim miejscu?
Ja bym nie robiła :no:

wróce jeszcze do tych witamin....kurcze jakoś nie wzbudza mego zaufania ten femibion natal2 ...napiszce jakie witaminki bierzecie. W poprzedniej ciąży brałam Prenatal ale teraz nigdzie nie moge znaleźć
Nie biorę żadnych witamin (oprócz foliku oczywiście) i wyniku mam w porządku.
Słyszałam, że witaminy powinno się barć najwcześniej w drugim trymestrze i tego się trzymam :tak:
 
Co do witamin to wczoraj lekarz mi powiedział,że witamin w ciąży oprócz foliku (do 13-14 tyg) i jodu nie trzeba brać jeżeli kobieta ma dobre wyniki i dobrze się odżywia to tablty nie są potrzebne . I jeżeli chciałabym brać jakieś witaminy to na własną rękę bo on nic mi nie poleca, i mówił ,że niektórzy lekarze przepisują drogie witaminy kobietom w ciąży bo mają z tego profity.
 
witajcie

Miłych wizyt!!! I samych miłych wyników życzę!!

Właśnie dostałam list z informacją kiedy będe miała usg - 4.01.2012r. - czyli tak jak Wam pisałam, wtedy kiedy zacznę 20 tydz.
 
reklama
Dziewczyny, pisze krotko bo z auta. Jest wszystko ok!!! :) jejku co za ulga! 3cm i lasnie nam machal nasz dziubek :) jejku jaka jestem szczesliwa!!!
 
Do góry