reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Prawda jest taka, ze u niektórych pań brzuchy wychodzą niemal od razu u innych ledwie widac w 6miesiacu.. Pociesze Was, ze u mnie widać już i tyłek;-) Na święta nieeeeee mam ciuchów :((( (moja sis rodziła w czerwcu rok temu i mówiła mi ze spokojnie w grudniu miesciła sie w swoje ciuchy:eek: ) i gdzie gadka o genach o tym, ze to sie dziedziczy??? normalnie mamy nawet wzrost taki sam co do cm.

Dorota - dawaj kobito!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
agaundpestka -suuper!

nanulinka - to za 3tyg pijemy!:-)

a pewnie!!!! zakupię zgrzewy soczków i? 2 piwa dla mnie:p

Nie pamiętam która z was pytała o szkodliwość częstego usg, ja miałam już 4 takie badania a między 2 i 3 były zaledwie dwa dni odstępu, wydaje mi się że gdyby były szkodliwe, to w ogóle nie były by przeprowadzane w ciąży, ale mogę się mylić

Gratuluję udanych wizyt :-)

Buziak to my chyba wypijemy piccolo za Nanulikę i jej dalsze poczynania ;-)

no dobra, będzie piccolo:pPP
a poczynań to tak mi się chce że szok:) to znaczy nie żeby nie było, ale ostatnio ciut się pilnujemy, na wszelki wypadek:)

Witajcie dziewczyny

gratuluję udanych wizyt trzymam kciuki za wszystkie kolejne- ja do poniedziałku juz nie moge się doczekać

Nanulinka gratuluję wygranej:)))

Cały dzień sprawdzałam wieści co z Dorotą jeszcze kilka dni temu pisałam żeby się nie martwiła, tak się martwię ale mam nadzieję ze będzie ok trzymam za to kciuki Dorotko.

dzięki kasia!!!
ja też tak wciąż śledzę czy aby dorotka czegoś nie napisała... kciuki już chyba sine z 3mania... musi byc dobrze, coś za dużo tych aniolków w niebie ostatnio.....

dzieci spac lepiej będą;-)

nanulinka - cos ucichłaś? czy mi sie wydaje;-)

ucichłam bo walczyłam z dwiema ściągniętymi suszarkami prania.... ufff! pochowane, a kolejne powieszone!
sobie zaległości narobiłam:p
 
Hej dziewczyny

Ja sie dzisiaj nie najlepiej czuje. Boli mnie brzuch i jest jakis twardy. Chyba czas na nospe.
Tialana ja w poprzedniej ciazy mialam usg robionych chyba ze 20 i zaden lekarz nie powiedział, ze jest szkodliwe.

U mnie chwila prawdy w sobotę, ide na usg genetyczne. Strasznie sie boje.
 
nanulinka - ok, niech bedzie! tym razem posiedzimy grzecznie:-p

macku - mi mówia juz wszyscy, tylko mój p jak pytam to twardo zaprzecza unikając mojego wzroku .. dżentelmen kurna jego mać :crazy::happy:

lea - to Ci sie zachciało:laugh2:
 
Hej Dziewczyny jestem w 11 tygodniu ciąży dostałam od gina Luteine do pochwowo poniewarz 1 ciąże urodziłam za wczesnie i mam zagrozona ciąże. Od paru tygodni strasznie swedzi i takie dziwne uczucie pieczenia czy to morze byc grzybica wywołana Luteiną lub skutek uboczny przechodzi któraś cos takiego W sobote 26 ide do gina ale jesli to cos powarznego to pojade wczesniej prosze o rade Pomocy






 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej Dziewczyny jestem w 11 tygodniu ciąży dostałam od gina Luteine do pochwowo poniewarz 1 ciąże urodziłam za wczesnie i mam zagrozona ciąże. Od paru tygodni strasznie swedzi i takie dziwne uczucie pieczenia czy to morze byc grzybica wywołana Luteiną lub skutek uboczny przechodzi któraś cos takiego W sobote 26 ide do gina ale jesli to cos powarznego to pojade wczesniej prosze o rade Pomocy
Miałam to samo. Gin powiedział, że to przez luteinę i zapisał mi podjęzykową.
 
Do góry