reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

reklama
Przeciez jesteś w grupie, wysłałaś kiedyś zaproszenie
uuups chyba faktycznie, przepraszam!
nanulinka - przeciez Ty wiesz, ze my ci mooooocno kibicujemy i cieszymy sie razem z Tobą!!! :tak::tak:


Tez sie pochwalę ze moje ft4 wyszło ok !!!! nie biorąc zadnych leków!!! :-):-):-) cieszę sie jak dziecko:-D

watek zamkniety nie chce mi sie otworzyc, to jest ten z naszych czerwcówek tak???

buziak

wiem, wiem....
ale wiesz jak to! człowiek chce się podzielić szczęściem (nawet jeśli jest takie malutkie) :)))

gratuluję wyników! super!!!
 
Mówisz o odcinku zaraz nad łonem? Przecież macica się już powiększyła i wydaje mi się, że może być ją widać. :dry:
Mi tez się wydaje, że brzuszek może być już widać. Ja jak byłam tydzień temu u lekarza, to już wtedy powiedziała mi, że macica jest ładnie powiększona... A jeśli chodzi o wodę i jej zatrzymywanie, to przecież nie magazynuje się ona tylko w okolicach brzucha...
 
bo często te malutkie tak wiele znaczy:tak: a powiedz kiedy zaczniesz zbierac wszystkie wazne wyniki?

plan jest taki:

jutro: toxo IGG i IGM, cytomegalia IGG i IGM, chlamydia IGG i IGA oraz rozyczka....

we wtorek: progesteron,testosteron,DHEAS, krzywa cukrowa i insulinowa


no i miedzy 2gim a 5tym d.c. : FSH, estradiol, prolaktyna, TSH, ft3, ft4...

teraz mam 14sty dzień cyklu.... nie wiem ile sie czeka na te wyniki ale myślę że za 3 tyg powinnam już mieć komplet [mam nadzieję:p]
 
Dziewczyny jesteśmy z dzidzią bezpieczne :) lekarz napisał, ze wyniki bardzo dobre;-):tak:
Proszę o dopisanie mnie do wątku zamkniętego.
 
reklama
Do góry