reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

No popatrzcie jak ja wyglądam. Przecież jakbym była w conajmniej 4 m-cu...a jeszcze 8 października miałam na sobie suknię ślubną rozmiar S........
 

Załączniki

  • IMGP8155.jpg
    IMGP8155.jpg
    18,4 KB · Wyświetleń: 49
reklama
Niezapominajka123- nie przejmuj się, ja tez całymi dniami siedzę sama, czasem ktoś zadzwoni... Jak wieczorem wraca mąż, to tak do niego lgnę i zagaduje, to jest lekko przerażony tym nagromadzeniem miłości i uwagi :-D
A zdjęcie z którego tygodnia? Ja tez mam pokaźny już korbolek- ale u mnie to taki w 80% tłuszczowy myślę :)

Dziewczyny, macie zachciewajki? Ja kisze kapustę i właśnie dziś mnie naszło na pierogi ruskie...
Nie wspomnę i wczorajszej awanturze, którą wszczęłam, bo mąż kupił nie ten chleb co trzeba i to nie było to co chciałam.. (nie mówiłam jaki ma kupić, ale.. "ty mnie nie znasz, nie wiesz co lubię..")
 
Ostatnia edycja:
anja28 to z nerwów, nie przejmuj się, weź głęboki oddech, zrelaksuj sie:-)

Sicilpol to nasi mężowie mają podobne wrażenia;) Tylko mój dodatkowo ma HOBBY którego ja nie znoszę... gra w piłkę nożną w miejscowej drużynie. I niestety jest ona ważniejsza niż wszystko. I oczywiście bardzo czasochłonna. eh
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Niezapominajka123 Jesteś szczupłą osobą więc u CIebie brzuszek będzie szybciej widoczny, niż no u mnie , gdzie mam oponki na brzuchu :) W ciąży się tym nie martwmy , ja już się nie mogę doczekać ciążowego brzuszka :)
 
Dziewuchy wy juz przestancie z tymi "czornymi" myslami ale juz bo " na te chude doopy":-D wam naszczelam o!

Niezapominajka e no ja tam widze slodki brzusio hihihi i pyszne cycki hahahahahaha

Co siedzenia samej w domu to ja moge tez cos na ten temat powiedziec. co prawda jest w domu synek ale nie zaberdzo sie "dogadujemy" .... sama cylymi dniami rodzinka w polsce , znajomych brak.:sorry:

ok musze uciekac dziecie ma cos dla mnie w .....pampersie
 
Mi na mdlosci pomagaja imbirowe herbatniki,rumianek, migdaly i sen fakt ze jak sa mdlosci to i tak sa tyle ze troszke mniejsze
Brzuch mnie ostatnio pobolewa czasem bardzo ale tlumacze sobie ze bobo podwaja swoje gabaryty i potrzebuje wiecej miejsca stad i macica sie rozciaga i tak to czuje.
Nie mysle ze moge stracic ciaze bo nie mam wplywu na to wiec staram sie byc grzeczna i zyc zdrowo a jak bog pozwoli to bede miala bobaska
 
Ja też nie mogę się doczekąć ciążowego brzuszka. Ale to co mam teraz to raczej nie jest brzuszek ciążowy, bo to przecież nie możliwe w 9 tygodniu.

Lea28 ale mnie pocieszyłaś;D

Powiem, że jak to zdjęcie zobaczyli znajomi z daleka, którzy nie znali jeszcze radosnej nowiny to pierwsze pytanie brzmiało:"Czy my czegoś nie wiemy" lub "Gratuluję" hehe a ja nie dowierzam że to możliwe. I tak sama ze sobą się kłócę he he. Te hormony;p
 
Ostatnia edycja:
Jak byłam ostatnio na usg i czekałam na swoją kolej, to z zazdrością patrzyłam na brzuszki mam , takie piękne , krąglutkie :-D

Wy przynajmniej jesteście wytłumaczone że wylewacie tu potok zdań, siedząc w domu...a ja , właśnie w pracy jestem...:laugh2:
 

Niezapominajka
to ze to 9 tydzien to nie znaczy ze za wczesnie na brzuszek , jak dla mnie to na zdjeciu wyglada na ciazowy. u kazdej kobitki brzuszek bedzie inny . mi np. brzuszek bylo widac w pierwszej ciazy pod koniec 4 miesiaca a naleze do tych raczej szczuplejszych 160 cm ( w kapeluszu:-D) i 50 kilo zywej wagi. zobaczymy jak bedzie tym razem niby w drugiej ciazy szybciej widac.

Dziewczyny ze tak sie zapytam .... to jak tam u was z przytulankami ? bo u nos to je lipa:-p znaczy sie z powodu mojego zlego samopoczucia nic a nic i ochota tyz zerowa:zawstydzona/y: kurna widze ze m zaczyna miec z tego powodu fochy:crazy:
 
Ostatnia edycja:
reklama
witajcie

Ja już prawie po pracy, jeszcze tylko na 16-ta obiad i weekend!!!

Niezapominajka - spoko, ja tez mam taki brzuszek, to normalne, w końcu rośnie w Tobie mała istotka!!!

anja - no ja jestem po raz trzeci w ciąży i w żadnej nie miałam przykrych objawów z tym stanem związanych. Z tego co pamiętam (a było to 22 lata temu...) to mdliło mnie tylko jak poczułam zapach takiej podwędzanej pasztetowej, ale nie miałam żadnych bliskich spotkań z porcelaną, w drugiej ciąży - zupełnie spokojnie, żadnego mulenia, ani żadnych takich, teraz też - jedynie co, to piersi mam nabrzmiałę i strasznie swędzą, a jak się gdzieś niechcący dotknę to zabolą (ale to był ten objaw po którym poznawałam, że jestem w ciąży), poza tym bolące piersi w ciąży to zupełnie normalne i naturalne. Tak ma być!

Bardzo mi przykro, że macie takie przykre dolegliwosci, bo wtedy nie można sie w pełni cieszyc naszym stanem, ale juz niedługo!!!
 
Do góry