reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Dziewczyny, trzymam kciuki za Wasze dzisiejsze wizyty! miłego oglądania i samych dobrych wieści :)

Ta tarczyca jest podstepna, troche sie na poczatku obawialam, ale pierwsze wyniki byly ok, dobre byly tez ich proporcje (wlasnie to ft4 jest takie kaprysne), trzeba trzymac reke na pulsie.

Kisze kapuste, pierwszy raz, zobaczymy co z tego wyniknie :eek:
 
reklama
Dzin Dybryy!!!
Dziewczyny czy przyjmiecie jeszcze raz jeszcze jedna czerwcowke:zawstydzona/y::sorry:????
Kurcze ja tu sie juz witalam ale to bylo jakies 300 stron temu o rany...... Chetnie bym tu z wami siedziala czesciej ale mnie dopadly w 7 tygodniu mega mdlosci i wymioty i dopiero teraz jakby cus zaczynalo slabnac tak od 3 dni jest lepiej a bylo kiepsko do tego mam w domu juz malucha ktory odpoczc mi nie pozwala:sorry: i zadnej pomocy w postaci babci,cioci , siostry itp. Jedynie moj M jak nie jest w pracy. niom tak tylko jeszcze skrobne ze termina mam na 2 czerwca, ostatnia wizyte u gina mialam w 2 tygodnie temu , maluszek w brzuchu mial 3,2 cm. i wsio ok. Kolejna wizyta 1 grudnia.
To tak jeszcze polece skrobnac cus nie cus o sobie;-)

I za wszystkie dzisiejsze wizyty kciukole moooocno trzymam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
kamilalublin: Moj Kubus jest w wieku Twojego synka , i tez zastanawiam sie jak to bedzie z tym wozkiem gdy maluchy przyjda na swiat :) jak nie wiedzialam ze beda blizniaki, to mialam w planach zakupienie wozeczka Phil&Teds vibe tak na wszelki wypadek bo wiadomo ze z dzieciaczkami to jest roznie raz chca isc, a innym razem jednak jechac w wozeczku :) , (tym bardziej ze My akurat codziennie zasuwamy po 3 km w jedna strone na zakupy..) , a jak dowiedzielismy sie ze beda blizniaki,to wlasnie zlapalam sie za glowe z tego powodu .. nie mam pojecia jak to bedzie wygladalo, mam tez wrazenie ze wtedy dopiero Kubus zechce jezdzic w wozeczku non stop.. ciezka sprawa :)

katrina115: Gratuluje, u Nas jeszcze chwilka i tez dobijemy do 12 tyg :))

Rowniez zycze powodzenia na wizytach wszystkim Dziewczynom :) ,

nasze kolejne to usg genetyczne , 23.11 :) takze jeszcze tydzien i tez zobacze Moje maluszki :))

Lea28: pewnie dolaczaj :) Witamy:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Kciukasy za wizyty :) I czekam na same dobre wieści od Was :)
Z innej beczki czy zastanawiałyście się, a może już któraś z Was korzystała?
Krew pępowinowa-Komórki macierzyste-Bank krwi pępowinowej - Strona główna


Jak rodzilam syna to dowiedzialam si eo takiej mozliwosci dopiero jak wyjeli mi go z brzucha:D Ale na sali poporodowej cos dziewczyy mowili ze to strasznie drogie jest ?
W tyym artykule mowa jest o oddanie krwi na cele publiczne wiec za free a ciekawa jestem ile kosztuje oddanie dla wlasnego uzytku.
 
Jak rodzilam syna to dowiedzialam si eo takiej mozliwosci dopiero jak wyjeli mi go z brzucha:D Ale na sali poporodowej cos dziewczyy mowili ze to strasznie drogie jest ?
W tyym artykule mowa jest o oddanie krwi na cele publiczne wiec za free a ciekawa jestem ile kosztuje oddanie dla wlasnego uzytku.

Cennik dostałam wczoraj...więc jest aktualnie świeżutki ;) 1300 badania+pobranie...430 roczne przechowywanie...
 
reklama
Do góry