reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

czesc dziewczynki, do jutra!

czekolade wypije juz na sniadanie:-)
papapa
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Addienka - u nas usg dopiero ok. 20 tyg. ciąży (byłam pewna, ze ok. 12 tyg., ale nie, później!!!!!),

Nie ma to jak dojrzały facet!
O , kurcze, to współczuje. Ja bym chyba na głowę dostała. Ciężko mi wytrzymać 3 tyg, a co dopiero 20 !
Z racji tego, ze wszystkie zblizamy się do końca I trymestru, bylam pewna, że usg zaliczyłyśmy wszystkie. Oj, To życzę wytrwałości, za to jak juz maleństwo zobaczysz, to bedzie całkiem spore i pokaże sie mamusi w pełnej krasie. :)
A Emka zazdroszczę :), mi sie też zawsze marzył dojrzały hahaha.

Dobranoc, lecę wreszcie spać :)
 
macku- bardzi Ci dziekuje za porade w sprawie maszyny, w takim razie podaruje sobie ten owerlok- moja mama tez mi mowi, ze bedzie cud jak bede uzywac wszystkie sciegi :)
katrina115- moje gratulacje! gratulacje dla wszystkich mam wkraczajacych w drugi trymestr, jejku, ja jeszcze cale 3tygodnie :( plus wizyta kontrolna do przebycia :(
xdorotaa- moje gratulacje z okazji slubu! :)
nanulika
- super, to wazne miec opoke i zaufania do lekarza, idz na czczo, bo chociazby masz cukier do zrobienia, a on wariuje nawet po kromce chleba
macku, addiena- witajcie w klubie "tarczycek" ;) ja tez jestem pod kontrola endo, poki co wyniki sa ok, ale ja raczej zawsze je mialam w normie, u mnie po prostu pojawil sie ktoregos pieknego dnia guzek, wycieto mi pol tarczycy, wiec leki do konca zycia. Dokladnie sie nie znam, ale TSH jak mowilyscie, w okolicach 1 (by nie miec problemu z zajsciem w ciaze, potem moze byc nawet odrobine wyzsze- 1,8nawet) a FT4 chyba zblizajacy sie do 4 jest ok.
Z tego co sie orientuje, to w ciazy badania tsh, ft3 i ft4 powinno sie powtarzac co miesiac, ja sie tyle naczytalam na innych forach, ze sama polecialam pierwszy raz sobie zrobic to wszystko. Na szczescie w tym wypadku panstwo wloskie sie postaralo i w zwiazku z operacja wyciecia lewego plata, moja choroba zostala zdiagnozowana jako nieuleczalna patologia (dziwna nazwa, ale niech im bedzie) i zarowno badania i leki mam za darmo
Ja jade na euthyroxie 50 i 75 naprzemiennie
Moj nowy endo (przedtem chodzilam w Polsce) zalecil takze zbadanie przeciwcial tarczycowych i przyznam ze byla to dla mnie nowosc hmm, mialyscie to kiedys robione?

a ja znow spac nie moge :( ehhh
 
Ostatnia edycja:
Witam z rana:)
Brzuch już nie boli ale ciagnie tak promieniująco w krzyżu, ale to pewnie cos sie tam rozciąga;)

Macku- slub koscielny mielismy zaplanowany na sierpien 2012, z racji tez ze tak szybko udalo nam sie zajsc w ciaze odwolalismy ten sierpien bo kruszynek mialby 1.5 miesiaca i raczej bym sie nie pobawila na swoim weselu ;) Z racji tego ze slub to spory wydatek, a chcielismy wziac jakis przed urodzeniem dziecka zdecydowalismy sie z finansowych powodow na cywilny na grudzien 10 :) na koscielny bysmy w tak krotkim czasie nie uzbierali potrzebnej kwoty. Aczkolwiek koscielny chcemy wziac jak okruszek bedzzzie mial roczek ;)

Ja szybkie śniadanko teraz i lece do medycyny pracy bo wczoraj nic nie zalatwilam ;)
 
Hejka! Trzymam kciuki za dzisiejsze wyniki badań i wszystkie wizyty:-) Ja wczoraj szybciutko wylądowałam w łóżku z niesamowicie wielkim bólem głowy. I jak mąż już później do mnie dołączył to musiałam się wyprowadzić do drugiego pokoju bo chrapaniem pogaraszał to z czym walczyłam już od kilku godzin. Generalnie to drugi raz podczas ciąży bolała mnie głowa ale już nie pamiętam takiego bólu żebym zasnąć nie mogła i wyła do poduszki jak bóbr. Czy Wy jak miałyście bóle wcześniej to korzystałyście z tabsów? Ja nie miałam odwagi wziąć tabletki bo żadnych poza witaminami nie biorę ale przy powtórce z rozrywki chyba będę zmuszona a dzisiaj nie jest zupełnie kolorowo. :-(
 
KamilaLublin- to tak samo jak i jak :) ja od 2:30, zjadłam śniadanko, wypiłam kawkę i poległam o 5 i tak mam co noc :no:

Yousta- ja tak mam jak za mocno sie wysile, ale cyba nie az tak mocno, bo wystarczy ze sie poloze spac i usne z tym bolem, na meza zas stosuje stopery do uszu- zmienily moje zycie :-D
 
Mnie tak okropnie bolala glowa przez pierwsze 2 tygodnie myslalam ze mi ją rozsadzi. Ale nie wzielam ani razu tabletki bo sie balam zaszkodzic robalkowi.
 
reklama
A ja mam fazę senności i klnę od rana, że budzik zadzwonił 8.00...że na 9.00 muszę być na drugim końcu miasta...fuck! W sumie sama sobie wymyśliłam ubezpieczenie...bo uwaga w tak cywilizowanej firmie jak moja brak ubezpieczenia grupowego! Dobra już nie narzekam...miłego dnia dziewczyny :)
 
Do góry