reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

reklama
Kamila - ja swój głos na Twojego słodziaka też już oddałam.
Tydzień tu nie zaglądałam i tyle stron do nadrobienia miałam. 28 widzieliśmy i słyszeliśmy serduszko naszego maleństwa. Cudowne przeżycie :-):-). Niestety okazało się też, że jest odklejony fragment kosmówki i mam nadal leżeć, więc już tak sobie leżymy od 19 października. Następna wizyta dopiero 16 listopada. Dziewczyny jak ja bym chętnie poszła na spacer, albo nawet po bułki do sklepu.... Jeszcze miesiąc temu nie przypuszczałam, że będę o tym marzyć :-D.
Pozdrawiam wszystkie czerwcówki
 
an.ka

oj biedaczku rozumiem cię doskonale i szczerze współczuję ale jak trzeba i masz do tego warunki to leż!Ja też troszkę poleżałam i mam nadzieję, że już nie będę musiała.

liczył ktoś tak pi razy oko ile tu nas jest na tym forum? tych co choć kilka razy się ukazały i odezwały? mam wrażenie, że już sporo, ale będzie wakacyjnych bobasków!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Witajcie dziewczyny

Nanulinko cieszę się ze jesteś dobrych myśli i że obyło sie bez zabiegu, często o Tobie myślę i śledzę Twoje wpisy, trzymam kciuki

KamilaLublin Głos oddany

Witam wszystkie nowe czerwcóweczki:) Jest nas już chyba sporo:)

U mnie taki zabiegany tydzień niby krótki ale tyle się działo że tylko wchodziłam i czytałam ale już nie pisałam jakoś brakowało sił. Padam przed 21 rano o 6 wstaje i dalej chce mi się spać. Teraz już lepiej się czuje mdłości odeszły jakoś tak same z siebie, piersi bolą już mniej, czasem te dziwne bóle brzucha ale generalnie lepiej

No i smaki dziewczyny sok pomidorowy ( nienawidziłam go) piję 1 litr dziennie mogłabym jeść tylko bułkę z serem i pomidorem:))

Piersi też skoczyły z miseczki E na F co to będzie dalej:crazy:
 
Do góry