reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Jeśli chodzi o witaminki to biorę Femibion z jodem na razie ten do końca 12 tygodnia.

A mnie mdłości na razie nie towarzyszą czy któraś z was też tak ma? U mnie to 8 tc. Owszem często siusiam, trochę brzuch mnie pobolewa oraz piersi - także są nabrzmiałe, mięso tylko mi nie podchodzi a tak to wszystko wcinam i na razie tyle.

PS. KamilaLublin również głosik oddałam - słodkiego chłopaczka macie :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja też zagłosowałam:) Hej Dziewczynki, również witam nowe czerwcóweczki:) Ja nadal chora... głosu jeszcze nie odzyskałam...:( nie mam humoru i z byle powodu płacze... już mam dość!:-(
 
Cześć Dziewczyny!
Zgłaszam się jako kolejna czerwcowa mama:tak:
Podczytywałam Was już od jakiegoś czasu, ale dopiero dzisiaj, gdy zobaczyłam bijące serduszko dzidzi postanowiłam do Was dołączyć.
Jest to moja pierwsza ciąża, o którą staraliśmy się prawie 3 lata. I jak to często bywa fasolka pojawiła się w najmniej oczekiwanym momencie :sorry2:
 
moj gin powiedział, ze najwazniejszy jest folik, witaminy moge brac moge nie brac jesli jem owoce i warzywa. niby jem, ale dodatkowo biore i witaminy bo mam wrazenie, ze wszystkiego nie zjem, ze to za mało..

cały dzien szczypia mnie oczy :wściekła/y:
 
Natulinko, dobrze ze już jesteś. Myślami jestem z Tobą

Witam wszystkie nowe czerwcowki

U nas nic ciekawego. Dziś pierwszy dzień bez mdłości, od razu lepiej sie czuje. Upieklysmy nawet z moim maluchem ciasteczka w rożnych śmiesznych kształtach.

Co do boli brzucha, to pamietam z pierwszej ciąży ze przez kilka pierwszych miesięcy miałam bóle jak przed @. Lekarz kazał brać mi wtedy nospe, najczęściej po 2 dniach mijalo. Podobno to normalne

Moje piersi nie za bardzo rosną (poprzednio tez tak było) ale pamietam ze 2 dnia po porodzie jak weszlam rano do łazienki, to wydawało mi sie ze ktoś mi dokleil cudzą cześć ciała ( nagle miałam arbuzy). Ale przyznam ze czasami marze o takiej miseczce e bardziej na stałe :-)
 
Serdecznie gratuluje maćku.
My również czekamy na dzidzie 3 rok - jestem po 2 poronieniach.
Moja teraźniejsza ciąża to ciąża podwyższonego ryzyka ale wierzę, że tym razem zakończy się pozytywnie. Na ostatnim usg również słyszałam bijące serduszko a maluszek miał 7mm w 7tc i 6d.
 
Cześć Dziewczyny!
Zgłaszam się jako kolejna czerwcowa mama:tak:
Podczytywałam Was już od jakiegoś czasu, ale dopiero dzisiaj, gdy zobaczyłam bijące serduszko dzidzi postanowiłam do Was dołączyć.
Jest to moja pierwsza ciąża, o którą staraliśmy się prawie 3 lata. I jak to często bywa fasolka pojawiła się w najmniej oczekiwanym momencie :sorry2:
gratulacje !!!
 
No to sie naczytalam zaległosci...a teraz pisze :)
Alijenka…widzisz ja tez tak miałam, byłam w związku 7 lat i jakos nam dziecko nie chcialo się trafic… po tym jak się rozstaliśmy poznałam tatusia mojego dziecka J od razu wiedziałam, ze to będzie ojciec moich dzieci…nie wiem skad się bierze to przeczucie? Instynkt? Po pół roku związku byłam w ciązy…teraz we wrzesniu zdecydowaliśmy się na drugie dziecko i przestaliśmy się zabezpieczac, w pierwszym cyklu się udało.

Heee Pola…historia jak moja, ja tez w lutym zaszłam w tamta ciąże J tylko rok wczesniej

Gkvip2505 moja kumpela będzie miala niedługo In vitro…strasznie trzymam za nia kciuki, ma niedrozny jeden jajnik i stad problemy…Pewnie się lepiej orientujesz, jakie są szanse? Jakiemu procentowi udaje się za 1 razem?

Katee ja biore kwas foliowy i witaminki dla kobiet w ciąży, nie pamiętam nazwy…w poprzedniej ciązy brałam prenantal.

Mamina mysle ze nasze mamy wiele rzeczy robiły inaczej, ale wg mnie wtedy warzywa i owoce miały więcej wartości odżywczych, a mniej chemii, wiec na pewno nie zaszkodzi wspomagac się witaminami. A jeśli wzmagaja ci mdłości, proponuje brać je na noc.

Siula mam to samo z cyckami...ale chyba jakos musimy ten ból przetrwac…pozniej będzie jeszcze bardziej bolec, jak się nazbiera w nich mleczka za duzo (np. w nocy, a dziecko spi i nie chce odciągnąć :D )

Kamila Lublin…oby tylko te wieksze cycki takie zostały i nei zmalały po karmieniu :) mnie niestety po pierwszej ciazy zmalały :(

Witam xtynkę i gratuluje serdecznie!
A co do mdłości, to zauważyłam ze po niektórych pokarmach się nasilaja….u mnie np. pieczarki i sok greifrutowy, wiec musze tego unikac.

Agaundpestka…smiejesz się, jeśli ja przy moim małym C, po urodzeniu miałam cycka większego od glówki Bartosza, to mysle ze u was , mamusiek z dużym biustem ta różnica będzie kolosalna :D

Waris ja tez mam obrzydzenie do miesa…ale za to rybki wcinam jak nigdy i jabłka, jak w poprzedniej ciazy. Nie ma reguły na mdłości, mnie teraz duzo bardziej mdli niż w poprzedniej.

Macku, ciebie tez witam serdecznie :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
witam nowe koleżanki!

b_margot ma rację, moje wyjściowe średnie c było 2xwiększe od główki mojego noworodka który do najmniejszych wcale nie należał, więc te które mają teraz F mogą sobie wyobrazić co będzie później:tak:


A ja dziś byłam na spacerze pierwszy raz od 3 tygodni, cudowne uczucie tym bardziej, że typowa piękna polska chciałoby się powiedzieć (choć w Niemczech) złota jesień

zaszłam do apteki po zestaw witamin, który polecił mi mój doktor i zdębiałam, za 30 tabletek chcą 25 euro, ile płacicie za ten Febidin czy inne zestawy bo się zastanawiam czy nie lepiej jak mi mama z Polski wyśle..
 
Do góry