reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Jeśli chodzi o palenie to przed pierwszą ciązą rzuciłam miesiąc wczesniej bez wiekszego problemu:tak: wróciłam jak Młody miał 3 miesiące:zawstydzona/y: no i się pozniej rozpalilam:wściekła/y: teraz rzucałam przez ostatnie 3 miesiące, bez skutku - popalałam:zawstydzona/y: Jak zrobiłam test od razu rzuciłam, ciagnie mnie zwlaszcza, że duzo kolezanek pali jak się z nimi spotykam:-( ale jakoś daję i nawet specjalnie się nie obżeram:-D a myslalam, ze rzucę sie na jedzenia.

Ciernista witaj;-)

madziara super, że wszystko w porządku :tak:
 
reklama
Madziarra super gratulacje.
Witam nowe czerwcowki:D
Jak widać dziś cos spać nie mogę,znów mam jakiś nadmiar energetyczny i czuje sie jak nakręcona zabawka zupełnie- cały czas mam ochotę cos robić.
 
Ostatnia edycja:
witam w tym pelnym zadumy dniu...
dzis szaro i ponuro , nic dziwnego - święto Zmarłych..
Po południu jade z synkiem na grób mojego Taty, zadko tam bywamy bo jest ciężko tłumaczyc malemu dziecku kto to i dlaczego tu jesteśmy chociaż skubaniec jak patrzy na zdjęcia to mówi Dziadzo ale niewiem skąd on to wie?
Miłego dnia:*
 
Witajcie z rana

AmericanPie Miodek z wodą na zatwardzenia.

Życzę spokojnego dnia my jak co roku objazdówka po rodzinnych grobach. Wczoraj mała przyszła z przedszkola i powiedziała
"żebym tylko ja nie umarła" , mieli rozmowę na temat święta zmarłych a w domu mieliśmy ciąg dalszy.
 
Carla ja tez. Generalnie zamiast sie wysypiac teraz, kiedy można ja i chodzę spać późno i wstaje o świcie gdy zupełnie nie trzeba...
 
no dziewczyny przyzwyczajajcie sie :) ja zanim zostałam mamą spalam bardzo długo i nagle kiedy moje dziecko juz o 4 nie chcialo spac to dla mnie byl koszmar chodzilam z zapalkami w oczach nie umialam sie ogarnąc wogóle. Teraz juz po tych 2 latach jestem przyzwyczajona chociaz i tak to męczy ale juz nie tak tragicznie:) Chociaz sa dzieci ktore chodza wczesnie wstac i pozno wstają - zazdroszcze rodzicom :)
 
Hejka, nie spie od piatej, przelezalam do 7 i oto jem owsianke z suszonymi owocami i siemieniem lnianym:)
Dzis zwazylam sie po raz pierwszy odkad wiem ze jestem w ciazy i jest pol kilo wiecej na wadze buuuu, ale nie jest zle niektorzy do trzeciego miesiaca potrafia nabrac i 5kilo cialka. Dzis po pracy speedwalk 7km
Milego dnia
 
reklama
Witam mamusie czerwcowe:) chyba dołączę do Waszego grona:) test robiłam dwa dni temu, wiec póki co zdjęciem fasolinki pochwalić się nie mogę jeszcze. Jak na razie dolegliwosci brak, nawet wczoraj na spinie byłam, także trzymam formę:) Moja Nina to od jakiegoś czasu w łózeczku śpi sama, zdarza sie jej przebudzić i wtedy daję jej pić i zasypia, ale przeważnie ląduje razem z nami w łożku (tak dla wygody mojej oczywiście;p, żebym nie musiała drugi raz do niej wstawać;p. hmm ciekawe czy się w czwórkę pomieścimy jak fasolinka już z brzuszka wyskoczy;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry