reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Masz rację Kamila. Koniec zamartwiania, może być tylko odliczanie:-)
A ja już zmykam, jestem dziś zmęczona po długim spacerze po lesie.

Trzymajcie się cieplutko i do usłyszenia.
 
reklama
Majenka zmykaj zmykaj ja też niedługo zmykam bo od 4 jestem na nogach :) Cały dzień szykowania urodzin synowi .. później imprezka.. heh na szczeście już po wszystkim jutro tylko cała kuchnia zawalona brudnymi talerzykami i szklaneczkami :) Powinnam jutro iść na morfologie glukoze i hcg:/ ale nie wiem czy będzie mi się chciało poza tym dzisiaj napchałam się słodyczy jak głupia więc wyjdzie jakaś cukrzyca haha.

American Pie
jasne dołączaj bez czytania :) W końcu też czerwcówką jesteś??
 
carla bardzo się cieszę, że wszystko w porządku:tak: super!!

American Pie witaj i gratulacje:tak:

mamina karierowiczka fajna ta Twoja dieta,a mogę spytać czy każdego dnia powtarza się to co jadłaś w zeszłym tygodniu tego samego dnia?? Mam nadzieję, że mnie zrozumiałaś;-)
 
carla81

gratuluję!!! Mam nadzieję,że kiedyś tak jak tobie, dane mi będzie się cieszyć z bijącego serduszka...
zauważyłam dzisiaj,że również się udzielałaś na wątku :Ciąża po poronieniu:
Ja też tam zaczęłam zaglądać, całego nie zdołam przeczytać, wkońcu to ponad 10tys stron...
ale trochę mi dziewczyny pomogły, opisały jak wygląda zabieg....

Łudzę się jeszcze że nie będzie konieczny....

całuje was dziewczyny, mam nadzieję,że do waszego rozwiązania zdążę jezcze znów być mamą....
 
Carla tak się cieszę:)))

Ja jutro na 13 50- trzymajcie kciuki
mój ból głowy okazał się bólem zatok:( co głowę wezmę w dół to makabra, ale udało mi się pochodzić z kijkami

carla81

gratuluję!!! Mam nadzieję,że kiedyś tak jak tobie, dane mi będzie się cieszyć z bijącego serduszka...
zauważyłam dzisiaj,że również się udzielałaś na wątku :Ciąża po poronieniu:
Ja też tam zaczęłam zaglądać, całego nie zdołam przeczytać, wkońcu to ponad 10tys stron...
ale trochę mi dziewczyny pomogły, opisały jak wygląda zabieg....

Łudzę się jeszcze że nie będzie konieczny....

całuje was dziewczyny, mam nadzieję,że do waszego rozwiązania zdążę jezcze znów być mamą....


Nanulinko głowa do góry na pewno tak będzie, pozdrawiam serdecznie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
nanulika zdążysz, zdązysz:tak:;-)
Mam nadzieje, ze niedługo napiszesz nam wesoła wiadomość:-)
Trzymam za Ciebie kciuki:tak:

kasiakkb kciuki będą trzymane ;-)
 
reklama
Codziennie co innego jem, ale moge tez powtarzac posilki jesli cos mi bardzo podpasuje, sama moge tez je komponowac. Bede wrzucac tu co jakis czas, sprobuje skopiowac jadlospis dla was
 
Do góry