reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Hej dziewczyny były jakieś wieści od Carli ? Ja dzisiaj mam zalataany dzien bo moj synus jutro konczy 2 latka a dzisiaj robimy mu imprezke buzka :*

Jestem! Przepraszam...jak słusznie zapamiętała Dreddka zaraz po usg ruszyliśmy do Rzeszowa...UWAGA!
Wchodzę do gabinetu.
Dlaczego bez męża?
Bo nie wiem czy będzie na co popatrzeć...
Jak to?! Pani zaliczyła już wszystkie możliwości...teraz zaplanowała zdrową ciążę, czyż nie?
Owszem.
To co wołamy męża?
:no:
Lekarz od słów przechodzi do czynów. Ciąża pojedyncza żywa.
Żywa?! A po czym pan wnosi?
Po sercu! (tutaj ja zaczynam ryczeć)
Zawołać męża?
:no: (przez łzy)
Zarodek 12mm co odpowiada 7w3d
Czynność serca miarowa 143/min
PTP 13.06.2012
HURAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Musi być!

Carla, tak się cieszę!!! Po tym co przeszłaś....Potrzymaj i za mnie kciuki w środę...

Mogę spytać, czy znasz przyczynę swojej cp?

Powiem szczerze, że nie...to był szok...nie podejrzewałam, że coś z mym jajowodem może być nie tak...lekarz powiedział, że wystarczyło lekkie przewężenie i już podzielona kilkukrotnie komórka o zwiększonej objętości nie mieści się...więc niech ta wersja zostanie ;) Niestety histo nie odebrałam...może jeszcze to zrobię...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
jestem! Przepraszam...jak słusznie zapamiętała dreddka zaraz po usg ruszyliśmy do rzeszowa...uwaga!
Wchodzę do gabinetu.
Dlaczego bez męża?
Bo nie wiem czy będzie na co popatrzeć...
Jak to?! Pani zaliczyła już wszystkie możliwości...teraz zaplanowała zdrową ciążę, czyż nie?
Owszem.
To co wołamy męża?
:no:
Lekarz od słów przechodzi do czynów. Ciąża pojedyncza żywa.
żywa?! A po czym pan wnosi?
Po sercu! (tutaj ja zaczynam ryczeć)
zawołać męża?
:no: (przez łzy)
zarodek 12mm co odpowiada 7w3d
czynność serca miarowa 143/min
ptp 13.06.2012
huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



kochana gratuluje!! Od początku wiedziałam że dzidziuś mieszkający sobie pod twoim sercem czuje się świetnie:) kobieca intuicja hehe.. :) to spotykamy sie na porodówce =) a fotka maleństwa jest ? :)
 
reklama
Do góry