reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

To jak wyglądają te najszczuplejsze? ;-)
Sliczny brzusio, widać, ze to nie wzdęcie :-D

U moja droga ja przy wzroście 167 waże az 64 kg wiec naprawde do szczypiorów nie należe :) Ale dziękuje!

Nanulika wchodź pod kołdre i sie grzejcie z fasolinkiem:)) duuużo zdrówka!!

U mnie na badaniu wyszło ze mam lekką infekcje grzybiczą,co mnie zaskoczyło bo nigdy nie mialam, ale lekarka powiedziala ze w ciązy to jest normalne bo zmienia sie ph pochwy. Wiec wierze jej!
 
reklama
U moja droga ja przy wzroście 167 waże az 64 kg wiec naprawde do szczypiorów nie należe :) Ale dziękuje!

Nanulika wchodź pod kołdre i sie grzejcie z fasolinkiem:)) duuużo zdrówka!!

U mnie na badaniu wyszło ze mam lekką infekcje grzybiczą,co mnie zaskoczyło bo nigdy nie mialam, ale lekarka powiedziala ze w ciązy to jest normalne bo zmienia sie ph pochwy. Wiec wierze jej!
tak racja to jest normalne:) czasem przepisują na to jakies tabletki dopochwowe jak jest to męczące pieczące albo swędzące
 
wiem wiem ze wam tu marudze. Wybaczcie nie mam glowy do nadrobienia postow . Nic mi nie pomaga Jedynie bo herbatkach soku z cytryny, imbirem itd poprostu mam czym wymiotowac :wściekła/y: Bo tak chociaz ta woda jest a przedtem to jak nie mialam juz czym to zolcia :errr: Poczekam jeszcze 2 dni i jak nie przejdzie ide do gina. Bo tak byc nie moze zmuszam sie do jedzenia a pozniej wymiotuje no ale jesc cos musze przeciez. Jedynie wieczorem zjem serek homogenizowany to nie wymiotujev ale to dopiero wiczorem a do wieczora trzeba jakos dotrwac. Pozatym nie moze byc tak ze tylko serek bede jadla bo nie oszukujmy sie witamin dla folski to to zbytnio nie ma pozatym nie wyrobiee kupujac codziennie kilka serkow,



A własnie bym zapomniala wprowadzam zmiany w Liscie mam wiec za utrudnienia przepraszam i postram sie dzis dokonczyc jak sie lepiej poczuje
 
Ostatnia edycja:
wiem wiem ze wam tu marudze. Wybaczcie nie mam glowy do nadrobienia postow . Nic mi nie pomaga Jedynie bo herbatkach soku z cytryny, imbirem itd poprostu mam czym wymiotowac :wściekła/y: Bo tak chociaz ta woda jest a przedtem to jak nie mialam juz czym to zolcia :errr: Poczekam jeszcze 2 dni i jak nie przejdzie ide do gina. Bo tak byc nie moze zmuszam sie do jedzenia a pozniej wymiotuje no ale jesc cos musze przeciez. Jedynie wieczorem zjem serek homogenizowany to nie wymiotujev ale to dopiero wiczorem a do wieczora trzeba jakos dotrwac. Pozatym nie moze byc tak ze tylko serek bede jadla bo nie oszukujmy sie witamin dla folski to to zbytnio nie ma pozatym nie wyrobiee kupujac codziennie kilka serkow,



A własnie bym zapomniala wprowadzam zmiany w Liscie mam wiec za utrudnienia przepraszam i postram sie dzis dokonczyc jak sie lepiej poczuje
a może nie czekaj już tych 2 dni na wizyte u gin tylko idź jak najszybciej bo strasz przed odwodnieniem się ... wspolczuje strasznie takiego stanu :/
 
Witajcie,

nanulika zdrówka :) możemy sobie ręce podać :( chociaż ja gorączki nie mam ale kaszel i katar mnie męczy:-(

Lena wspolczuje Ci :( żebyś jak najszybciej się lepiej tylko poczuła:tak:

Ja w pierwszej ciąży czułam sie rewelacyjnie:tak:
Teraz jak na razie też jest ok chociaż trochę mnie mdli ale naprawde tylko rochę i piersi pobolewają zwłaszcza wieczorami:-(

nanulika, majenka ja też jeszcze nie widziałam mojego maleństwa i trochę sie denerwuję chociaż cały czas sobie powtarzam, ze wszystko będzie w porządku:tak:
 
Witajcie dziewczyny

Współczuję tym które się źle czują i łączę się z nimi ja też gardło zawalone i katar jak z kranu- jutro badanie krwi pewnie wyniki nie będą zbyt ciekawe

Dzisiaj zaczęłam 10 tydzień (wg OM) okruszka zobaczę dopiero w poniedziałek ale już nie mogę się doczekać,

w pierwszej ciąży też inaczej się czułam teraz mam mdłości jestem słaba i śpiąca a wtedy żadnych objawów, dużo energii urodziłam córkę.

Mam pytanie czy płaciłyście za oznaczenie grupy krwi jeśli tak to ile i ile za toxoplazmoze, ja się nie orientuje rodziłam w UK

Pozdrawiam
 
Witajcie dziewczyny

Współczuję tym które się źle czują i łączę się z nimi ja też gardło zawalone i katar jak z kranu- jutro badanie krwi pewnie wyniki nie będą zbyt ciekawe

Dzisiaj zaczęłam 10 tydzień (wg OM) okruszka zobaczę dopiero w poniedziałek ale już nie mogę się doczekać,

w pierwszej ciąży też inaczej się czułam teraz mam mdłości jestem słaba i śpiąca a wtedy żadnych objawów, dużo energii urodziłam córkę.

Mam pytanie czy płaciłyście za oznaczenie grupy krwi jeśli tak to ile i ile za toxoplazmoze, ja się nie orientuje rodziłam w UK

Pozdrawiam

Hej
Ja własnie w tamtym tygodniu robilam wyniki toxo i zaplacilam 70 zł, ale czytalam ze rozne sa ceny, dziewczyny nawet placily po 120 zl
A nie wiem jak to z grupa krwi bo ja juz mam zrobiona i mialam ja bezplatnie
 
reklama
alijenka dzięki zobaczymy jak to będzie

Z tą grupą krwi to sama nie wiem po co mam to robić skoro dawno temu oddawałam krew i miałam oznaczona grupę krwi z wbitą pieczątką do starego jeszcze dowodu w ciąży pierwszej w UK też miałam potwierdzone jaką mam grupę krwi bo może u nas wystąpić konflikt serologiczny- więc nie wiem po co to badanie

A pokęrcona ta nasza słuzba zdrowia ale co robić:sorry2:
 
Do góry