reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

reklama
Powiedzcie mi kochane czy wy pijecie kawę? Ja sobie pozwalam na slabiutka z ekspresu świeżo zmielona z duża ilością mleka , ale nie wiem czy powinnam pic, czy raczej zrezygnować. :confused:

Ja w pierwszej ciąży piłam kawę pierwsze 2 miesiące, potem na widok kawy mnie zwalało z nóg i sama ją odstawiłam po po prostu na sam jej widok było mi niedobrze, a potem od około 6 miesiąca piłam jedną rozpuszczalną dziennie
 
Za mną tez chodziło i wypilam sobie karmi bezalkoholowe.Chyba nie zaszkodzi co?:-)
No właśnie tak się zastanawiałam, czy można karmi, bo w sumie chyba też tam troszkę alkoholu jest...
Jeszcze chyba jest jakiś lech bezalkoholowy, bo moja koleżanka jak ją w ciąży nachodziło na piwo to czasem wypiła... ale sama nie wiem... co o tym sądzicie?:)
 
Cześć dziewczyny. Mnie na szczęście do piwa nie ciągnie, za to mam ciągłą ochotę na jakieś mięsko:)
Do tej pory tez się martwiłam że nie mam żadnych objawów (poza pobolewającym brzuchem), ale poczytałam poprzednie wypowiedzi i już mi zmartwienia przeszły:)

Zazdroszczę Wam tej leniwe soboty, bo ja od rana siedziałam w szkole i jutro to samo:(
 
Hej.
Mam troche problem.. całą noc nie spałam bo synuś strasznie gorączkował.. cały dzien dzisiaj to samo.. czopki nie działają syrop nie działa.. na dodatek on nie wszystkie leki moze brać bo ma uczulenie na paracetamol.. :( już 4 razy leżeliśmy w szpitalu taki mały chorowitek. Strasznie sie boje, że znowu coś go złapało :( A przecież teraz jak jestem w ciąży to nie mogła bym być przy nim w szpitalu... :( Strasznie sie martwie... oby to była tylko "trzydniówka" - doświadoczone mamy wiedzą o czym mówie.. ;)
Ale stres mam okropny .. szkoda mi maluszka nie chce nic jeść tylko mruczy i stęka.. i to okropne zmęczenie po całej nocy.. nie daje juz rady dzisiaj .. :(




butterfly:) Hej. Ja w pierwszej ciąży bardzo często piłam Karmi.. tego co pamiętam jest bezalkoholowe lub ma 0,04% więc śladowa ilość.. jak czekolada z nadzieniem alkoholowym :)



kosmopolitan Ja piłam winko i pije kawe wtedy kiedy musze i nic dzidziusiowi nie jest.. :) Nie mozna sobie zakazywać wszystkiego. Okres karmienia piersią jest juz strasznie rygorystyczny wiec puki co mozna poszalec.
 
Ostatnia edycja:
wow! nanulinka czyli az 2 tygodnie roznicy w stosunku do obliczen z OM!

no tzn wg OM teraz jest 6sty tydzień - czyli tak jak na suwaczku...
beta wskazała w poniedziałek 4tc, a w czwartek wynik mieścił się zarówno w zakresie 4tc i 5tc... tak więc sama nie wiem...
gin za ponad 2tygodnie więc wg OM to będzie przełom 7 i 8 tc....


a co do piwa bezalkoholowego, większość ma do 0,5 alkoholu i nie zaszkodzi bo nawet kefir ma 0,6:p
koleżanka o której już dzisiaj wspominałam przez całą ciążę piła piwko jak miała ochotę (oczywiście max do 0,5 jak np lech) i nic nie było, jej lekarz też mówił że to ok....
tak więc ja myślę że jak kogoś nachodzi to luz! a w tesco ponoć jest jakieś podobne do reddsa co ma 0,0.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Zadnego piwa babki napewno nie z alkoholem, nigdy nie wiadomo ktory kieliszek/pokal moze wplynac na tzw syndrom dziecka alkoholowego objawiajacy sie rybim wyrazem twarzy,bladoscia,trudnosciami w nauce...poczytajcie zanim siegniecie po procenty. Kocham wino i piwo z sokiem ibirowym ale kocham bardziej mojego groszka
 
Do góry