reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

reklama
Dziendoberek :)
Dzieki wam, juz mi wczorajsze strachy gdzies sie schowaly. U mnie dzis piekne slonce, wiec bylam juz na spacerze i zakupach calkiem przyjemnych. Lazilam sobie przez 3 godzinki prawie !
Ja kawe rzadko bardzo pije, za to litrami wypijalam zielona herbate. Niestety moj lekarz powiedzial, ze zielona herbata zmniejsza skutecznosc suplementacji kwasu foliowego i mam odstawic :( Teraz glownie pijam herbatki owocowe.
I raz na jakis czas Cole - choc wiem, ze to nie jest zdrowe i kawa pewnie bylaby lepsza
 
WItam sobotnio:)
a ja właśne godzinkę temu wstałam:p wczoraj zabawiliśmy u znaomych do 1wszej:) a dzisiaj spaliśmy i spaliśmy i spaliśmy...
teraz popijam soczek jabłkowo cynamonowy, wszamałam "zielone kanapki" i biorę się za jakieś porządki:) Nie martwcie się brakiem objawów, wczoraj byliśmy u znajomych, gdzie koleżanka jest a tydzień przed rozwiązaniem, mówi że cała ciąża bezobjawowa, dopiero w 9tym miesiącu zaczęła narzekać na zmęczenie i brak sił.... a maluch zdrów i zero problemów!
ja też nie mam mdłości, nic mi nie dolega.... jedyne co to senność, z chęcią zapadłabym w zimowy sen:) także ie ma co się zamartwiać dziewczyny! mnie się wydaje że trzeba się cieszyć że nas nie mdli, bo po pierwsze to ponoć nic przyjemnego a po drugie: zawsze jeszcze może zacząć:p
 
Ja do diety włączyłam od dziś herbatę imbirową-podobno pomaga na mdłości...zobaczymy...oby...w innym przypadku będę musiała zamieszkać w toalecie ;/
 
witam dziewczyny,
nie mam szans Was nadrobic:( niestety moj 2latek nie pozwala mi na siedzenie przed laptopem, a wieczorem jestem tak padnieta ze zasypiam o 21! masakra normalnie;-)
tez sie boje ze w ogole nie bedziecie o mnie pamietaly:-(
u mnie dopiero jak zaczal sie 6 tydzien zaczely sie dolegliwosci- coraz wiecej potraw zaczyna mi nie pasowac, coraz wiecej zapachow. do teo zaczynaja sie lekkie mdlosci i bol glowy:-( a tal bylo pieknie do 6 tygodnia.
ja wypijam jednka kawe z ekspresu bo inaczej bym spala caly dzien.
znam jedna taka dziewczyne ktora cala ziaze jadla i pila na co tylko miala ochote (lacznie z tatarem, kawa, lampka wina co jakis czas) i dziecko jest zdrowe jak rybka. ja jednak na tatara sie nie skusze i na lapke wina :baffled:
aha ja do gina jestem umowiona dopiero na 2 listopada. mam nadzieje ze juz bedzie cos widac:tak:
 
reklama
Do góry