reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

u mnie wysoka beta, ładnie rosnąca, ale na USG nie było jeszcze w ubiegłym tyg widać zarodka. W zeszłym roku miałam puste jajo płodowe. Mam nadzieję, że po kolejnym USG wrócę tu ze szczęściem na zdjęciu :)

Pozdrawiam wszystkie oczekujące :)
 
reklama
Hej.
Mam troche problem.. całą noc nie spałam bo synuś strasznie gorączkował.. cały dzien dzisiaj to samo.. czopki nie działają syrop nie działa.. na dodatek on nie wszystkie leki moze brać bo ma uczulenie na paracetamol.. :( już 4 razy leżeliśmy w szpitalu taki mały chorowitek. Strasznie sie boje, że znowu coś go złapało :( A przecież teraz jak jestem w ciąży to nie mogła bym być przy nim w szpitalu... :( Strasznie sie martwie... oby to była tylko "trzydniówka" - doświadoczone mamy wiedzą o czym mówie.. ;)
Ale stres mam okropny .. szkoda mi maluszka nie chce nic jeść tylko mruczy i stęka.. i to okropne zmęczenie po całej nocy.. nie daje juz rady dzisiaj .. :(




butterfly:) Hej. Ja w pierwszej ciąży bardzo często piłam Karmi.. tego co pamiętam jest bezalkoholowe lub ma 0,04% więc śladowa ilość.. jak czekolada z nadzieniem alkoholowym :)



kosmopolitan Ja piłam winko i pije kawe wtedy kiedy musze i nic dzidziusiowi nie jest.. :) Nie mozna sobie zakazywać wszystkiego. Okres karmienia piersią jest juz strasznie rygorystyczny wiec puki co mozna poszalec.

Kamila bedzie wszystko dobrze !!!!!

no wlasnie z tym alkoholem to oni sami nie wiedza wiec mowia ze lepiej nie pic. wiadomo lepiej dmuchac na zimne. ale jak juz sie w koncu obronie (w ten czwartek mam obrone!) to pol lampki sobie chyba pozwole wypic do uroczystej kolacji. pol, doslownie pare malutkich lyczkow w trakcie jedzenia. nie sadze zeby to zaszkodzilo.

trzymam kciuki mocno :-)


wiolus. witaj :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hej dziewuszki:-) Oj nie mogę za Wami nadążyć tak sie rozpisałyście:szok: Dziś miałam następujący sen: jestem u gina bada mnie i mówi " No będzie pani miała trojaczki", a ja niedowiary, o Boże, jak my sobie poradzimy, przecież mam tylko 2 piersi, jak ja je sama wykarmie i jak na spacery będę chodzić:-D Hehe taki ubaw dziś mieliśmy z mężem z mojego snu:-) Od wczoraj przestały mnie piersi boleć, tylko jak dotknę je mocniej to daja o sobie znać. Mdłości mam tylko wieczorami i w zależności co zjem. Znów mam obawy czy wszystko ok, bo to że nie mam @ to wcale nie znaczy, że ciąża nieobumarła - ah marudzić zaczynam -napewno jest dobrze i moja fasolka rośnie jak na drożdżach:tak:
 
Monilla też miałam takie obawy jak i Ty :) Ale gdy zobaczylam moje malenstwo i uslyszalam jego serduszko na usg caly swiat sie zmienil, stal sie jakby piekniejszy :)


wiolus. Witamy w gronie mam :)
 
Dzięki dziewuszki - myslałam, że objawy cały czas się utrzymują:-) Mnie już spanie bierze - jak dziecko o 19 mogłabym już przewracać sie na drugi bok. Przed ciąża baardzo lubiłam czerwone wino wytrawne i teraz w ciąży też mam ochotę, ale nie skuszę się nawet na łyczka. Raz tez miałam chrapke na piwo i chciałam karmi chociaż wypić, ale mężuś taką mine zrobił, że mi się odechciało:angry: Moja mama jak była ze mną w ciąży, to mówiła, że kilka razy miała ogromną ochotę na piwo i się skusiła, a ja urodziłam się zdrowa:tak:
 
reklama
o kurde mi teraz to obojetne czy godzine dluzej czy krocej i tak 4-5 rano juz mam pobudke :-)

nioo bede meczyla swojego kochanego na filmowy wieczor i pol nocy jeszcze :)

a nie za tydzien jest ta zmiana czasu ??

W nocy z 29 na 30 października 2011 zmieniamy czas z letniego na zimowy. Słońce będzie zachodzić wcześniej i tej jednej nocy pośpimy dłużej.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry