reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Ledwo żyję...................

Muszę pochwalić mojego małego szkraba- poszedł ze mną do łazienki, ja wkładam ciuchy do pralki a ten złapał nocnik i siisii siisii. Szybko ściągam mu pampka, sadzam i pięknie zrobił siku do nocniczka:happy::happy::happy:

Idę do domowego spa bo jutro jadę po dziecia umuszę być piękna
Aj tam, pojechałabyś rozczochrana a i tak byłabyś najpiękniejszym widokiem dla dziecia;-)

Dawno nic nie pisałam więc pewnie mnie już nie wszyscy pamiętają, ale na bieżąco was czytam. Czasu jakoś na wszystko mało, ale rozkręcam kobiecy biznes:-). Kończę pracę nad kolekcją dziecięcych ubrań. Jeśli któraś z was ma ochotę obejrzeć pierwsze modele mojej kolekcji zapraszam tu
https://www.facebook.com/mouseinahouse
Mam nadzieję że wam się spodobają. W roli modelki na większości zdjęć moja mała Ala. Ciekawa jestem waszych opinii . :-)
Super te ciuszki a i modelka śliczna

No i się cieszę, bo dziś weszłam do lumpku i kupiłam młodemu kombinezon na zimę za całe 14zł :D rozmiar 92 chyba będzie dobry, a kurtkę kupiłam mu w czerwcu w tkmaxx :D jeszcze buty nam zostały i zimo nadchodź <jak najpóźniej>
Fajnie, że udało Ci się upolować kombinezon. My na zimę jeszcze nic nie mamy..

P.S Od dzis oficjalnie jestem studenta :-) (again) :-p
gratuluję i powodzenia;-)

I zapomniałm ( jak mogłam). Wczoraj Mati zacząl chodzić:-D Nie przejdzie jeszcz ecałego mieszkania, ale chodzi tak sobie od szafki do szafki itd. Najważniejsze, że sie w końcu odważył:-)
Gratki dla Matiego

hej

ja jak zwykle na szybko:zawstydzona/y:
S miał gorączkę popołudniu i o 5 rano też :( wieczorem jedziemy do lekarza...
Zdrówka dla S.


Damian ma 10 zęboli i kolejne 2 w natarciu.
Co do rozmiaru bucuków to sandałki ma 20 ale są takie 'na styk'. Półbuty już na 21 mu kupię. Buty na zimę będę kupowała dopiero jak już się zimno zrobi bo też nie wiem jaki rozmiar
 
reklama
przebila sie pierwsza 4 ... rany druga na przebiciu i jeszcze dolne ... czy te zeby nie moglyby wychodzic tym naszym dzieciom przez dzien albo przez jedna noc ? a nie miesiacami

Sunshine gratuluje studentko :p a z piciem to jak tak zaczynasz to kto wie co bedzie przy sesji :p

Aylin
z tymi butami to ja tez nie wiem jak kupowac ... mam 23 na jesien ... napewno nam urosla uz noga o 2,5 rozmiara ... z 19 do 20 roslo jakies dwa miechy... a z 20 do 21 nie wiem czy miesiac bylo ... a teraz juz widze ze na miarce elefanta jest 21,5... ja to wiem tyle ze wczesniej nie ma co buta kupowac ... tylko snieg spadnie to leciec do sklepu :| albo jak juz sie faktycznie zimno zrobi

Niespodzianka moze jak sie przebije calkiem mniej bedzie narzekac :) albo od kopa ida trojki

Zaza
zdrowka dla Sergiuszka

Goldenlucy fajne te ubranka :)

Asik wow to juz blisko do odpieluchowania ... nam sie udaje nawet caly dzien latac bez pampucha (poza spacerami i podczas snu) i nie zesiusiac sie na podloge ani nic... kupki tez na nocnik ale zeby wolal to nie ... po prostu sama widze kiedy chce ... ale za to mampuch po nocy to moglby kogos zabic od nadmiaru siuskow
 
Niespodzianka mój nie wraca, a jak wraca to też chrapie i to bardzo !!!!!!!!!!!!!!!!! :-p:-p:-p:-p

Sunshine to fajnie że nie będę sama :-):-):-):-), a obrotna muszę być bo inaczej bym zginęła, wszystko na mojej głowie, nie zawsze się chce ale mus to mus !!!!!!!
a co do spania to moja najczęściej o tej porze wstaje :-D:-D:-D:-D

asik to super, coraz bliżej do tego że w końcu przestaniesz wydawać kasę na pieluchy :happy:

Kasienka gratulację ząbka !!!
 
a ja sie nie pochwalilam, zostawilam dzis mojego w lazience na nocniku i poszlam po ciuszki a ten nie dosc ze wysiedzial na miejscu to jeszcze kupe zrobil! bo normalnie to posteka posteka ale to bardziej takie udawane, kupy nie zrobi i chce zejsc zaraz

wiec moze jest nadzieja i dla nas :tak:
 
Hmm. Ja swoją w ogóle nie sadzam na nocniczku. Wydaje mi się że ona jest jeszcze za malutka i na razie nie kojarzy.
A w ogóle to zdaje się że moja ma najmniej zębów? Bo tylko 6.
 
hejka

U nas już jest 14 ząbków, zaraz następna trójka nam wyjdzie, bo juz ją prawie widać, zostanie jeszcze jedna trójka i mam nadzieję, że przez "chwilę" będzie spokój.

Co do nocnika.... mój też ma jeszcze czas.
 
Ja jestem :D Normalnie sie czuje odmozdzona. Caly dzien rozmow z malym czlowieczkiem ktory odpowiada mi tylko de (otworz, poczytaj, generalnie zrob cos z tym), da (daj), yyyy (pytanie) i nie :D Znam na pamiec chyba wszystkie ksiazeczki... Czy Wasze dzieciaki tez sie smieja z satysfakcja jak cos wywala (klocki z pudelka, kamyki z wiaderka itp)? Moj az piastki zaciska z radosci :szok:
 
Niespodzianka ja to mam na co dzień :-D ale moja nie ma radochy z wyrzucania czegoś, a ta w ogóle to niedługo idę spać bo piwko już kończę nic się nie dzieje to może chociaż się wyśpię, mam nadzieję że mała pośpi bo nażarła się przed spaniem wszystkiego od naleśników po maliny i jeszcze nie wiem co !!!!!!!!!!!! i na koniec zapiła mlekiem :laugh2:
 
reklama
Ja to bym miala ladne posiedzenie po takiej mieszance ;) Masz racje - korzystaj - jak mozesz sie wyspac to szkoda marnowac okazje :D Ja zaraz mykam na parking przed dom strzelic piwko z sasiadami.
 
Do góry