reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Witam, kurcze młody całą noc był ciepły, a teraz coś mu z nosa wypływa :/ wybija mu się ostatnia czwórka i 2 trójki na raz czy to może to??

Goldenlucy boskie rzeczy uwielbiam taki styl luzaka :D

Kasiekz u nas to samo z rączką:baffled:ja walcze z młodym, bo ciągnie mnie za wystającego pieprzyka i już parę razy krew z niego poszła, a tak to tez po buzi mnie maca, za sutka drugiego ciągnie:szok: czasami daję mu coś trzymać w tą rączkę to tak nie macha :D

Sunshine
witamy nową studentkę :D tylko pamiętaj by nas w czasie sesji nie zaniedbywać :p
 
reklama
Najpierw o sobie, a raczej o moich chłopakach.
A więc. Mati wczoraj został bez problemu, bo sie zabawił. Potem torszkę marudził(ale marudzi i w domu), zasnął bez problemu, jak się obudził to ja przyszłam po niego ok .13. A i zjadł koledze śniadanie:-D
Dziś byłko gorzej. Zakumał o co chodzi, więc mojego palca nie chciał puścić. No i przy rozstaniu był płacz:zawstydzona/y:, ale jakoś dałam radę wyjść, gorzej z moim mężem - chciał wracać.
Jestem w sumie spokojna, bo wiem,że to naturlane,że dziecko płacze przy rozstaniu z mamą, no i obok mam szpiega:-D Adrian opczywiście przeszedł adaptację bez problemu.

Asik -zdrówka
Kasiek- Mati zachowuję się identycznie: Jak ma dostep do drugiego sutka to go szczypie, głaszcze mnie po brzuchu, macha raczką, jednem słowekm coś z reką musi robić:-D
Sunshine- powodzenia na studiach. Dobrze,że mlodziutko wygładasz, to wtopisz sie w tłum.:-D
Golden - ja fejsa nie mam, ale oblukam u siostry, i zapewne polubię:-D
Aga - przy tylu wychodzących zębach lekki stan podgorączkowy nie dziwi. w razie czego zdrówka.

I zapomniałm ( jak mogłam). Wczoraj Mati zacząl chodzić:-D Nie przejdzie jeszcz ecałego mieszkania, ale chodzi tak sobie od szafki do szafki itd. Najważniejsze, że sie w końcu odważył:-)
 
Ostatnia edycja:
Już prawie koniec wakacji i liczę, że nie będzie tu takich pustek!

Aga
ufff dobrze wiedzieć, że to nie tylko przypadłość Polki. Jak jej tą rączkę złapie i przytrzymam to afera! Zaczęło się jakiś miesiąc temu i jest coraz gorzej. Wczoraj nie mogłam jej uśpić, bo tak rękom wierzgała:/ Na bank na zębole. Polka też tak miała i pediatra powiedziała mi że zęby idą. Tak w ogóle to widzę, że też macie tych zębów sporo jak u Alijenki...tylko my wciąż 8 sztuk...grrrrry

Sunshine też zamiast spać to często odświeżam:D:D Gratulacje dla studentki i powodzenia!

Josie bo następna będzie córeczka:D
 
Andzia nie zauważyłam twojej odpowiedzi, bo po jak ja pisałam ty już odpowiedziałaś:D Heh czyli i u was 'nerwica' rączki :D:D Polce pierwszy ząb wyszedł już w 4 miesiącu i myślałam, że będę mieć szybko z głowy, a tu taki zastój:D I gratulacje dla Matiego!!!!!!!!!!!

Mój dzieć postanowił olać wszelkiego rodzaju kanapeczki - nie tknie i już. To samo dotyczy jajecznicy (no 2 kęsy zje) itp. Na śniadanie tylko cyc...gryyy. To samo tyczy się kolacji...przed kąpielom nic nie zje...czeka tylko na kaszkę po i potem popitka cycem i sen.
 
Kasiek - Mati też coraz więcej domaga sie cycka. Rano co chwile "cyś". Wieczorem to już nawet mleka do końca z butelki nie wypija, tylko krzyczy "cyś", popołudniu też non stop. Muszę coś z tym zrobić:zawstydzona/y: TYlko jak to zrobić??????????
 
Helooooo,
po spa zaglądnełam i duzo nie było wpisów a tu dziś jest co czytać :)
brawo dziewczęta :p

Dzięki dziewczyny. Powiem wam że robota to strraszna( w sensie czasu) . Ale nie poddaję się. I sama jestem z siebie trochę dumna :-).Sprzedaż mam nadzieję od połowy września. Na facebooku wszystkie informacje na bieżąco będą udostępniane a także zdjęcia ciuszków.Jeśli chcecie być na bieżąco to polubcie proszę moją stronę.:-) Hmm ceny niestety nie takie niskie lecz na pewno każde ubranko z powodzeniem na dwa lata noszenia wystarczy. Właśnie takie są te ubrania. Oversize. Ceny od 49 zł do 99 zł w zależności od modelu.Dokładnie jeszcze nie wiem gdyż nie jest skończone szycie całej kolekcji. Jeszcze metki, wszywki , pudełka, woreczki... Ehh jest tego trochę. Ale dam radę :)
https://www.facebook.com/mouseinahouse

polubiona :) Nie szukasz modelek? Moja ostatnio ma zapędy :) babcia mówi ze robi awantury i nie daje się ubrać w to co my chcemy tylko sama wybiera... A i mam problem z butami - nie akceptuje zadnych poza sandałkami.... Chyba szykuje mi się emigracja. Np do indonezji jeeeeeeaaaaaaaaaah

Aylin- szykuj sie szykuj, bo corcia jeszcze nie pozna jak matka sie zapuscila :-p


P.S Od dzis oficjalnie jestem studenta :-) (again) :-p
kochana, maseczka nałozona, nogi wydepilowane, ciało wypeelingowane i nabalsamowane :) i zapomniałam z tego wszystkiego winka sobie nalać :)

A ty myślisz ze tak łatwo na studia wrócisz??? Bez opicia z kolezankami z forum :) jak mozesz.... Poza tym sesje tez opijać będziemy :)


Aga
ufff dobrze wiedzieć, że to nie tylko przypadłość Polki. Jak jej tą rączkę złapie i przytrzymam to afera! Zaczęło się jakiś miesiąc temu i jest coraz gorzej. Wczoraj nie mogłam jej uśpić, bo tak rękom wierzgała:/ Na bank na zębole. Polka też tak miała i pediatra powiedziała mi że zęby idą. Tak w ogóle to widzę, że też macie tych zębów sporo jak u Alijenki...tylko my wciąż 8 sztuk...grrrrry

Tysia też 8 - aczkolwiek 4 w natarciu cały czas, tylko coś przebić sie nie mogą.....
 
hej

ja jak zwykle na szybko:zawstydzona/y:
S miał gorączkę popołudniu i o 5 rano też :( wieczorem jedziemy do lekarza...



Asik zdrówka!!!!!!!!!!

Goldenlucy cuda!!!!! na pewno na coś się skuszę ;)

Sunshine no to gratuluję studentko! ale Aylin ma rację, proszę tu szybciutko flaszkę stawiać :p (no może być wieczorem:-p)

Aga może i zęby, przy zębach może cieknąć

Andzia najpierw gratulacje pierwszych samodzielnych kroczków! Pierwszy dzień w przedszkolu - bomba! dzisiaj gorzej, ale pewnie będzie coraz lepiej

Kasiek Sergiusz też ma tylko 8 zębów, a 4 idą mu już od początku sierpnia i co? i nic:baffled:

Aylin zazdroszczę tego SPA... ech gdzie by tu chłopaków moich wysłać, żeby się odstresować? :-D

Josie dziewczynka będzie druga;-)


a i jeszcze dzisiaj stoję już w drzwiach, coś tam teściowej gadam, S na rączkach u babci i mi papa robi:-D no to poszłam - chyba za długo gadałam, coś czuję w tym żyłkę ojca:-D
 
reklama
Do góry