reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

reklama
No właśnie moja Ala też tak wierzga ręką przy usypianiu i drapie mnie po szyi. Albo właśnie usiłuje mi zdrapać pieprzyka. A co do zębów to my mamy tylko 6. Aktualnie ma katar i chyba zęby idą bo wisiała na cycku w nocy z 10 razy. Też powoli mam dość tego cycka bo ilość karmień zamiast się zmniejszać to się zwiększa a ja mam coraz mniej siły. Ale jak odstawić?? T wcale łatwe nie jest.

https://www.facebook.com/mouseinahouse
 
hej hej

moja Niuśka sama z siebie się przestawiła na jedną drzemkę już od kilku dni śpi od 10.15 do 12.30, noo raz jej się zdarzyło że zasnęła popołudniu ale to z płaczu chyba


ja oczywiście jak zawsze sama, ale za to mamy słoneczko i to chyba ostatni dzień także trzeba korzystać dziś !!! obiad mam zrobiony więc na długi spacer jak Niuśka wstanie mogę się wybrać

josie ja to swoją puszczam na ogród i sama biega także nie mam jak narazie problemów z uciekaniem, no czasami ma takie odbicia że trzeba ja prowadzać, a jak idziemy do sklepu to jej z wózka nie wyciągam, a Jaśko z tą ręką na głowie to musi śmiesznie wyglądać :happy::happy::happy:

asik szybkiego powrotu do zdrowia !!!!

kasiek boooszzze jak Ty gotujesz ja tak nie umiem ja tylko takie proste rzeczy !!!! a zresztą u mnie blender nie ma racji bytu bo mała dostaje spazmy jak go tylko wyciągam i tak panicznie się go boi że szoook
a co buntu jedzeniowego to jakoś ostatnio często rzucają mi się w oczy wpisy mam które karmią cycem i mają problem z innymi posiłkami dla dzieci noooo wykluczając z tej listy Antosia :-):-):-)

golden jestem pod mega wrażeniem !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Aga i Ty tak samo jak kasiek normalnie cuda gotujecie !!!!!! ja nie mam do tego warunków niestety kuchnię mam 2m na 2m nie ma się gdzie ruszyć i nie ma miejsca inne rzeczy, odkręcę dwa gazy na kuchence i można się już ugotować tak gorąco, mam nadzieję że po remoncie będę mogła też wykazać się gotowaniem :-D:-D
Aga co do katarku to może być od zębów a tym bardziej jak wychodzą trójki tylko czy górny czy dolne ???

andzia gratulacje dla Matiego, a powoli powoli się przyzwyczai do rozstawania


zaza ojjjjjjjjj zdrówka dla S !!!! a co do papa to jak jest mój K z małą to Niuśka przy każdym wyjściu nawet do toalety mi robi papa
 
Hej baby caly czas Was sledze ;-) Tylko weny mi zabraklo.
Wyszly mlodemu w koncu wszystkie czworki - jedna czesciowo, ale maruda zostal dalej ;-) Jojczy, jeczy caly czas chce na rece, a ja caly dzien jestem z nim sama (Alijenka witaj w klubie), bo L zalapal fuche na popoludnie i wraca jak mlody juz spi.

Sunshine gratuluje "pani" studentko :) Ale dziewczyny maja racje - nieladnie sie tak bez flaszki chwalic ;)

Iwon fajnie, ze Julcio bezproblemowo w zlobku. Bedzie mial mase nowych znajomych :D

Alijenka moj tez tylko jedna drzemke, ale nie do konca sie przestawil jeszcze i czasem marudzi zmeczony.

Zaza zdrowka dla Sergiego.

Josie zrob zdjecie mlodemu jak trzyma reke na glowie :)

Aga bardzo jestem ciekawa pokoiku :)

Katrina pochowaj baloniki - kregoslup wazniejszy ;)

Andzia z kazdym dniem bedzie juz coraz lepiej :) Dobrze, ze znalazlas cos sensownego, bo w sumie to tak nagle sie musialas wziac za szukanie.

Wiecej jak zwykle nie pamietam - wybaczcie mi.
 
Niespodzianka moja też jeszcze nie do końca się przestawiła bo właśnie teraz już wstała i chyba nie ma szans na to aby wytrzymała do 20, a Ty masz dobrze bo chociaż Twój L wraca do domu na noc a mój nie
 
To wieczorkiem opijamy :-D:tak::-):rofl2: mam nadzieje, ze do sesji dotrwam :-D

Golden- ja tez sie na cos skusze tylko jeszcze nie wiem co :confused2: wszystko mi sie podoba :tak: moze ta bluze co ostatnia wrzucilas.... bedzie na zime jak znalazl :tak::-)

Andzia- przyzwyczaji sie do zlobka szybciej niz Ci sie wydaje tym bardziej, ze chodzi z bratem :tak: a moj Pe tez byl miekki na poczatku :-D

Aga- wyglada na zabki :tak: a Antos ma dobrze z Toba i gotowaniem :tak:

Kasiek- moze to chwilowe z tym jedzonkiem? moze mecza ja zabki? albo uzaleznila sie od cyca :-p

Aylin- nic mi nie mow o butach :wściekła/y: nakupowalam z 5 na ebay'u fakt za grosze aleee...... nie moge wcisnac mlodej stopy do srodka :angry: ma krotka stopke a gruba wiec addidaski, polbuciki (3pary) odpadaja :-( Mialam jedyne sandalki w ktorych chodzila i nozka wchodzila ale zgubilismy na morzem :zawstydzona/y: i teraz chodzi w pram shoe do poki matka nie bujnie sie do Clarksa i nie zmierzy profesjonalnie corci nozki :confused2: I jaka emigracja???????????

Zaza- zdrowka dla Sergiero oby to nic powaznego :tak:

Alijenka- alez z Ciebie obrotna dziewczyna :-D przez kolejne 3 tygodnie ja Ci potowarzysze bo moj Pe w delegacji wiec ja sama z mloda :-p


Ja dzis ledwo na oczy patrze :confused2: mloda przebudzila sie o 5 i postanowila wstac o 6:15:confused2: wzielam ja do siebie z nadzieja, ze jeszcze pospimy i nic z tego, do 8 pokladalam sie gdzie sie da a jak mloda polozylam na drzemke przed 9 poszlam sama spac na 1h i teraz czuje sie jak wywloka :confused2:

O 1 wybieramy sie na PL grupe to moze sie rozerwiemy troszke :-)
 
byłam wąłsnie w banku i po drodze wstapiłam do sklepu obuwniczego-wyprzedażowego - znalazłam dla nuny cudne balerinki - ale rozmiar 22 wiec nie ma sensu teraz kupować (obecnie tej firmy nosi 20) I Panie mnie uświadomiła że dostały juz zimówke i więcej nie bedzie..... Nosz kurna skad mam wiedzieć jakie bedzie nosiła??? Przecież nie kupie teraz zimowych. Śniegowce za 75-99 zł a kozaczki od 99 do 130.... Skóra.

Eh Sunshine - ja emigracja z powodu wstrętu córy do pełnych bucików :) Jaki rozmiar twoja nosi?? Zawsze mozesz zakupione sprzedać :) Moja ma szczupłą stopę ale to też problem bo nie kazde buciki na nią pasują
 
Aylin. Spróbuj poszukać w necie albo na allegro. Ja swojej kupiłam ecco Biom Lite za 99 zł w promocji na jakiejś tam stronie już nie pamiętam jakiej. Ale z reguły zawsze znajdę taniej w necie niż w sklepach. Jestem specjalistką od szukania. Dawaj firmę to ci znajdę:-)


https://www.facebook.com/mouseinahouse
 
Ostatnia edycja:
Emel :) i ja allegro codziennie przeszukuje. Ale na chwilę obecna buciki mam - teraz szukam 21 półbucików. Bo zimowych przeciez nie bedę kupować - nie wiem jaki rozmiar :)
 
reklama
Alijenka co prawda to prawda - wraca na noc i chrapie ;-)

Sunshine wlazlam na stronke clarksa z ciekawosci - zeby zobaczyc co maja dla dziewczynek i kipie z zazdrosci ;) Ladniejsze te butki niz dla facetow First shoes for babies in the pre-walking / crawling stage

Aylin ciezko przewidziec rozmiar na zime. Ja bym nie wiedziala jakie kupic, tym bardziej, ze kazdemu dzieciaczkowi rosnie nozka w innym tempie. Np. mojej znajomej cora (starsza o pol roku) ma dopiero druga pare butow (1,5 miesiaca zajelo zanim jej stopa urosla o pol nr), a moj juz trzecia zdziera. A no i polecam Clarksa (jesli jest w Pl), bo mierza stopke wszerz i maja 4 rozmiary szerokosci. Tylko ceny mi sie mniej podobaja :/

Golden szkoda, ze nie mam fejsa :/ Jak inaczej moge te zachwalane cuda obejrzec?

Kurde drugi dzien air show dzis i sie normalnie czuje jak podczas nalotu :baffled: Hucza mi nad glowa, mlody spi, ale cos czuje, ze nie potrwa to dlugo jesli tak dalej beda latac.
 
Do góry