reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Dawno nic nie pisałam więc pewnie mnie już nie wszyscy pamiętają, ale na bieżąco was czytam. Czasu jakoś na wszystko mało, ale rozkręcam kobiecy biznes:-). Kończę pracę nad kolekcją dziecięcych ubrań. Jeśli któraś z was ma ochotę obejrzeć pierwsze modele mojej kolekcji zapraszam tu
https://www.facebook.com/mouseinahouse
Mam nadzieję że wam się spodobają. W roli modelki na większości zdjęć moja mała Ala. Ciekawa jestem waszych opinii . :-)
 
reklama
asik24 - zdrówka!!

Dawno nic nie pisałam więc pewnie mnie już nie wszyscy pamiętają, ale na bieżąco was czytam. Czasu jakoś na wszystko mało, ale rozkręcam kobiecy biznes:-). Kończę pracę nad kolekcją dziecięcych ubrań. Jeśli któraś z was ma ochotę obejrzeć pierwsze modele mojej kolekcji zapraszam tu
https://www.facebook.com/mouseinahouse
Mam nadzieję że wam się spodobają. W roli modelki na większości zdjęć moja mała Ala. Ciekawa jestem waszych opinii . :-)

fajne ciuszki!! :-)
 
Witam, ostatnio mi dnia brakuje na wszystko:/ teraz jeszcze robię soki aroniowo jeżynowe na zimę dla młodego :) kompocik brzoskwiniowy i polędwiczki w sosie pieczarkowym dla dzieciaków na jutro :)

Iwon zdjęcia pewnie nie jeden maluch ma fajniejszy pokój :) ale jako skończę to pokarzę :) i super, ze Julek tak dobrze się klimatyzuje :) chyba potrzebował kumpli, a nie babci do zabawy :D

Aylin super miejsce na spędzanie czasu z dzieciem :) muszę w swojej okolicy coś takiego na przyszły rok poszukać i cena też fajna.

Kasiekz nie rób mi smaka teraz na taką zupe:crazy: ja musze swojemu z tofu ugotować ciekawe czy będzie mu smakowała.

Chorowitki zdrówka życzę!!!!

Mój chyba lubi wszystko słodycze też, ale bardzo rzadko dostaje :) dziś mu na przykład kupiłam ciasteczka (wafle) owsiane z miodem super przekąska.
Jeżeli chodzi o picie to pije chyba, ze wszystkiego butelka, kupek, słomka, 360.....
No i się cieszę, bo dziś weszłam do lumpku i kupiłam młodemu kombinezon na zimę za całe 14zł :D rozmiar 92 chyba będzie dobry, a kurtkę kupiłam mu w czerwcu w tkmaxx :D jeszcze buty nam zostały i zimo nadchodź <jak najpóźniej>
 
Dzięki dziewczyny. Powiem wam że robota to strraszna( w sensie czasu) . Ale nie poddaję się. I sama jestem z siebie trochę dumna :-).Sprzedaż mam nadzieję od połowy września. Na facebooku wszystkie informacje na bieżąco będą udostępniane a także zdjęcia ciuszków.Jeśli chcecie być na bieżąco to polubcie proszę moją stronę.:-) Hmm ceny niestety nie takie niskie lecz na pewno każde ubranko z powodzeniem na dwa lata noszenia wystarczy. Właśnie takie są te ubrania. Oversize. Ceny od 49 zł do 99 zł w zależności od modelu.Dokładnie jeszcze nie wiem gdyż nie jest skończone szycie całej kolekcji. Jeszcze metki, wszywki , pudełka, woreczki... Ehh jest tego trochę. Ale dam radę :)
https://www.facebook.com/mouseinahouse
 
Do mam karmiących piersią. Czy wasze dzieci też nie mają co zrobić z drugą rączką czy tylko moje takie nadpobudliwe i nerwowe? Bo jedna jak 'przygnieciona' do mnie to druga 'fruwa' - targa, ciągnie mi bluzę, wkłada pod nią rękę, łapie sutka itp...normalnie wyma****e wte i wewte:D

goldenlucy
widziałam kiedyś takie ciuchy dla dorosłych albo mam już nie pamiętam i właśnie dla dzieci - chyba w jakiejś gazetce, albo na necie. Heh, może to właśnie było twoje:) Świetne są - takie luzackie!

aylin mam to samo, też zaglądam a nikt nic nie pisze:D:D To uzależnienie!

aga a miałam być dziś w TKMaxx:D:D Super, że zakupy udane!
 
Na córeczkę przyjdzie czas. Spokojnie :) A na chłopaka jest i t-shirt i top i spodnie, bluza itd takze spoko. Dla chłopaków też są modele. Nawiasem mówiąc te musztardowe gacie z tym zestawem który prezentuje moja Ala są właśnie na chłopca :) Wszystkie są mega wygodne:) I właśnie takie jakich ja nie mogę znaleźć na swoje dziecko.. Zapraszam do polubienia mojej skromnej strony :)
https://www.facebook.com/mouseinahouse
 
Jestem od Was uzalezniona!!!! zamiast spac to odswiezam strone :confused2:


Goldenlucy
- wow oryginalne te Twoje ciuszki i wygladaja na mega wygodne!!! a Twoja modelka wyglada w nich bosko :tak::-) wszystko sama szyjesz???

Aga- super, ze zakupy udane :tak: a na zdjecia pokoiku poczekamy :-p
Aylin- szykuj sie szykuj, bo corcia jeszcze nie pozna jak matka sie zapuscila :-p

Kasiek- z fruwajaca reka nie pomoge :sorry:


Dobra chyba przyszedl na mnie czas uciekam do wyrka :confused2:


P.S Od dzis oficjalnie jestem studenta :-) (again) :-p
 
reklama
Do góry