reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2012

Baba zawsze sobie cos znajdzie, żeby się stresować - najpierw żeby zajść w ciążę - udało się, potem, żeby pęcherzyk się zagnieździł - udało się, teraz, żeby serduszko biło, żeby skończył się pierwszy trymestr, żeby kopnęło .... i tak w kóło będzie, aż do czerwca:-)
nic dodać nic ująć;-)

Ja tez dziewuchy schizuje cycory prawie nie bola tyle co po bokach lekko, ale za to ciagnie mega po prawej stronie brzucha w okolicach jajnika - i to mnie np niepokoi ;/ I nie wiem czy poki nie plamie to ok czy juz sie martwic? nigdy nie bylam taka panikara jak teraz:)
Ale to chyba normalne ze sie niepokoimy i bedzie dalej normalne przez najblizsz 8 miesiecy:)

z tego co wiem to takie ciągnięcie to dobry znak, więzadła macicy się rozciągają i tak ma być, mnie zeszłym razem całe 9 miesięcy strasznie bolał brzuch a dziecko zdrowe jak ryba 2 tyg po terminie się urodziło
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Witam Was
kurczę naprawde dużo stron do nadrobienia :-p
carla81 o to mialas tak sama jak ja ostatnia @ 4.09 :-) czyli jestesmy na ty samym etapie ciazy :p

Kurde musze wam powiedziec ze dzis sie mega zmartwilam i osiwieje do wtorku (wizyt u gina) Odwiedzila mnie dzis tesciowa (przyszla moze ;p he dodam ze ja i moj P nie jestesmy po slubie nawet nie jestesmy zareczeni.. ) no i zapytala mnie czy nie bede miala z P blizniakow bo u nich w rodzinie od strony jego taty rodza sie co 2-3pokolenia blizniaki czyli mojego P taty tata (cZYli P dziadek) mial brata blizniaka P tata nie ma blizniaka wiec wychodziloby ze moj P ma miec blizniaki :crazy: kurde troszke zakrecone ale nie wiedzialam jak mam napisac .
i tu nasuwa sie moje pytanie czy jak bylam juz u gina i bylo widac jeden pecherzyk to ciaza pojedyncza tak? Czyli ze nie bede miala blizniakow czy jak? kurde az racjonalnie nei mysle bo jestem w lekkim szoku. :crazy:zwariuje. Napiszcie mi kobitki szczerze czy dobrze zrozumialam ze jak jest jeden pecherzyk=1dzidzia?

No przyznam ze tez sie troszke gubie bo duzo nas/coraz wiecej. Wiec moze zalozymy nowy watek i tam kazda z nas napisze cos o sobie zebysmy sie lepiej poznaly... Co o tym myslicie?
 
To ja sie dolacze... tez nigdy nie uwazalam sie za panikare a teraz? Cztery testy na tak,beta na tak a ja sie martwie czy jajo puste nie bedzie:(
 
z tego co wiem to takie ciągnięcie to dobry znak, więzadła macicy się rozciągają i tak ma być, mnie zeszłym razem całe 9 miesięcy strasznie bolał brzuch a dziecko zdrowe jak ryba 2 tyg po terminie się urodziło
Ale to tylko z jednej strony sie rozciągają więzadła ?? z lewej nic nie ciagnie i nie ciagnelo ;/// Dzieki za otuche, z Wami jakoś lzej!
 
lena
z tego co wiem to tak właśnie jest 1 pęcherzyk to 1 dziecko ale pewności 100 % nie mam
racja, tyle się tego tu już narobiło, że ciężko się połapać, ja już też tu dziś poszalałam ze wpisami więc się teraz usuwam, zajrzę wieczorkiem
pozdrawiam!!
 
Lena- moga być bliźniaki jednojajowe, wtedy jest 1 pecherzyk. Nie martw się na zapas :)

A ja dziś słaba, ze nawet reką nie mam sily ruszyc. W piątek wizyta i juz mam schizy :(
Buziole babole dla was :D
 
To ja sie dolacze... tez nigdy nie uwazalam sie za panikare a teraz? Cztery testy na tak,beta na tak a ja sie martwie czy jajo puste nie bedzie:(

nanulika bedzie dobrze z tego musi :) Musimy byc dobrej mysli to jest podstawa. Inaczej zwariujemy do czerwca :-)

karamija kurcze mam nadzieje ze tak jest tez mi sie tak wydaje ale nie mam 100%pewnosci dlatego Was chcialam zapytac. Krótko mówiac trzeba w necie poszperać bo zwariuje do wtroku Zeby sie dowiedziec. :crazy:
 
Dziewczyny, mam takie pytanie - może któraś z was będzie potrafiła mi pomóc: jestem okularnicą, tzn noszę szkła kontaktowe, ale mam dosyć dużą wadę wzroku (-8 i -7,5). Czy w czasie ciąży wzrok się jeszcze może pogorszyć? Pewnie w przyszłości nie mam co liczyć na poród naturalny, tylko na cc.
 
reklama
Do góry