reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2012

reklama
hej dziołszki

U nas znowu wróciły problemy z zasypianiem, tamten tydzień był też nieciekawy ale poprawiło się na 3 dni i od 2 nocy znowu to samo, Niuśka wysypia się próbując zasnąć i później mi szaleje do 23, a do tego wstała o 4 zrobiłam jej mleko i później pobudka o 7, kurdę jak nie śpi w dzień źle a jak śpi jeszcze gorzej

Dominisiu wszystkiego najlepszego

tomeczkowa+na+2_01.JPG



aronia całe szczęście ja nie korzystam z takich środków lokomocji, zresztą moja na wózek się obraziła i w ogóle w nim nie jeździ wystawiłam go już na sprzedaż
Fajny ten plac zabaw u nas jest jeden na całe miasto :-)

Niespodzianka zrób mu zdjęcie z ukrycia i wstaw nam tu ocenimy :-D:-D

asik a ja właśnie bym chciała zakupić rower ale kuna są takie drogie że szoooooook

Muńka rosną nam te dziewczynki moja też gada już wszystko i normalnie się można z nią porozumieć, szkoda tylko że czasami jak ja coś mówię typu że nie wolno to udaje że nie rozumie :-D:-D:-D

kasiek super zdjątka dawaj więcej :-)

josie no z tym rozejściem mięśni to się ma ten brzuszek długo


Dobra spadam na ogród bo taka ładna pogoda :-D:-D
 
josie aylin tula jest dla dzieci do 20kg. Pola przyzwyczajona, bo na wycieczki po górkach w niej chodziła. Woli ją od tego specjalistycznego górskiego nosidła na plecy:p

asik miał radochę!

andzia milczysz, co tam u lekarza?

P dostała krople robione do noska na katar i kazała zrobić morfologie plus crp, więc wieczorem wynik.
 
Serdeczne zyczenia i moc usciskow dla Misi w dniu jej swieta! :*

1370513813.jpg

PS. Zajrze pozniej i nadrobie, bo teraz idziemy na spacer poki "tylko" wieje i jeszcze nie pada.
 

Załączniki

  • 1370513813.jpg
    1370513813.jpg
    25,6 KB · Wyświetleń: 28
Wkoncu sloneczko do nas zawiatlo i to na weekend!!! :rofl2::-D

U nas zapowiedzieli na weekend upaly po 35st :szok: A mielismy plany wypadu do (innego, wiekszego) miasta. Teraz to watpie, bo co to za frajda kisic sie w miescie przy 35st w cieniu :szok: Nie mogloby byc 25st? :confused2:

i wez tu gododz takiej :-D

A tak w ogóle dostałam wezwanie na policję w sprawie mojego byłego pracodawcy :-D:-D:-D:-D:-D
i mam taki burdel w domu że szoooook od 2 dni nie sprzątam :-(, muszę się za coś zabrać bo kurdę robaki mi się zalęgną

a co oni od Ciebie chca?

2 dni nie sprzatania i robaki? hmmmmm to u mnie juz musza byc gniazda bo jak jestem przed egzaminem to tydzien nie sprzatam tylko tyle co Pe po lebkach sprzatnie :zawstydzona/y:

Sunshine - moze powinnam dolaczyc do Was na skypie, bo sama sie nie umiem zmobilizowac :zawstydzona/y: A tak bym sie skompromitowala przed Wami brakiem kondycji i moze by mnie ruszylo :zawstydzona/y:


Mialam sie Was o cos pytac i zapomnialam. A! Powiedzcie mi, jak jedziecie z dzieciem autobusem/tramwajem? Sadzacie na kolanach? Nie boicie sie przy hamowaniu czy na zakretach? Bo przeciez w wozku nie usiedzi :sorry2:

Taka mobilizacja naprawde dziala wiec smialo mozesz do nas dolaczyc. Samej pewnie by mi sie nie chcialo a ze nikt nie widzi to bym nie cwiczyla (wiem bo juz to przerabialam) a tak jedna druga mobilizuje, przesylamy sobie foty tego co jemy na sniaanie i obiad i rozne pomysly ;-) wiec to mnie trzyma na kreca :-):tak:

No a z tym sprzedawca... To nie jest jakies super ciacho, ale ma cos takiego w sobie, ze mi slina cieknie, a jezyk sila za zebami trzymam zeby na lade nie wypadl ;) Nastepnym razem zapytam czy moge zdjecie zrobic, bo dziewczyny z forum chca zobaczyc :D

Wyglada to nie wszystko! wystarczy to COS!!!! :-D
P.S najpierw musze takowe zrobic a pozniej pomysle czy chce jej publikowac ;)

Byliśmy dziś u ortodonty w Szczecinie. Za miesiąc zmiana aparatu, O już się boi odlewu ząbków. Przyjechaliśmy, zrobiłam obiad i tak jakoś dzionek minął

powiedz jej ze odlew nie boli, wiem co mowie :tak:

U mnie w sumie bez zmian, wyjazdy, rozjazdy, w trakcie praca, zajmowanie się Gabi :-) w ten weekend jedziemy na 30-tkę do kuzynki.
Gabiśka gada już prawie wsio, normalnie można z nią pogadać. Dziś wychodząc z pokoju z wózkiem, w którym miała lalę, zatrzymała się i mówi: Lalu uważaj tu jeżdżą mochody (samochody), ooo zielone, idziemy!!!! :-D

ale slodziak!!! nie moge sie doczekac kiedy moja tak zacznie gadac :-) tzn mowi ale po swojemu i pojedyncze slowka tylko rozumiem ale widac dla niej maja znaczenie :-D

Nie nadrobię, bo idę prasować :) dziś byłam w tkmaxx po prezent dla córeczki przyjaciółki i powiem Wam, ze już mam dosyć tych komuni, urodzin, chrztów itp. :D no i przy okazji kupiłam prezent Antosiowi na urodzinki :) miała być ciastolina, a będzie wymarzony wózek dla misiów :D

:-D zawsze lepiej spelniac marzenia dzieci :tak:

Dominiczko spelnienia marzen, rosnij duza i zdrowa!!! :-)
 
Kasiek - milcze bo jakos mi sie tak nie chce.... nic :-D Ale czytam na bieżaco:-p
Co do onkologa to pisałam w dniu wizyty,ze mam usg 23 i wtedy zdecyduje co robić dalej
Zdrówka dla Polci.

Asik mama sie zastanawia i szuka wykrętów , np.ze musi isc do lekarza ( przypomne ze idzie tak od wrzesnia, oczywiście jej o tym przypomniałam) . troche mi s ie odechciało po tych jej wykretach, ale zobaczymy .

Sunshine - o to współpraca pełna:-D Kciuki za wytrwałość.

Łoj i zapomniałam co dalej komu :zawstydzona/y: ostatnio znowu mam problemy z pamięcią:-( i to nie jest żart
 
Witam :) po spacerku i zakupach synek śpi, a matka zamiast szybko ogarnąć, bo zaraz siostrzenicy mąż z córą na kawkę wpadnie to musiałam do Was zerknąć :)
Dziewczyny, a może mi odbiło i nie powinnam chłopcu kupować wózka dla lalek? hmm mi się wydawało to normalne, ale koleżance jak powiedziałam to była wielce zdziwiona:baffled::baffled:

Dziś w Berlinie zaczyna się karnawał kultur i jakoś mi tak smutno/ tęskno na samą myśl :( zawsze ten weekend spędzaliśmy z przyjaciółmi.

Misia najlepszego Kochana!!!!!
 
reklama
Wróciłam o 12 z miasta i do tej pory siedzę i się lenie:zawstydzona/y: a jutro też musimy jechać na większe zakupy, przy okazji odwiedzimy teściówkę. A w niedzielę jedziemy z O. na konkurs taneczny... ani chwili odpoczynku...

Alijenka współczuję z tym spaniem młodej! A nie możesz kupić używanego rowera? Mi K. kupił na ryneczku za 150zł a wygląda jak nowy

Kasiek kciuki za wyniki i zdrówka dla Polci

Sunshine ale O. wie, że odlew nie boli, miała już kilka robionych. Tylko, ze jej ciężko oddychać przez nos i się dusi

Andzia jak ja się cieszę, że moja mama bez problemy zostaje z dzieciakami. W sierpniu ma 2 tygodnie urlopu i już mi zaproponowała, żebym poszłą sobie dorobić a ona ich popilnuje
 
Do góry